Jump to content

Ttnet Dünyada İlk 10'a Girdi

mucit41
 Share

Recommended Posts

[size="5"][color="#FF0000"][b]TTNET Dünyada İlk 10'a Girdi[/b][/color][/size]

[quote][b]Kuruluşunun altıncı yılını kutlayan TTNET, 6.1 milyon internet abone sayısıyla dünyanın en büyük 10 internet servis sağlayıcısı arasına giren tek Türk şirketi olmayı başardı.[/b]

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “30 milyonu aşkın internet kullanıcısının hayatına dokunmanın ötesinde, müşterilerimizi dinleyerek, onları, ihtiyaçları doğrultusunda yeni hizmetlerle tanıştırıyoruz. Müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılıyoruz: İnternet, telefon ve televizyon… Hepsini katma değerli hizmetlerimizle müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Altıncı kuruluş yıldönümünü kutlayan TTNET 'in Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2006 yılında sadece bir internet servis sağlayıcısı olarak kurulan TTNET 'in kısa süre içinde müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan bir iletişim ve eğlence şirketi konumuna yükseldiğini vurguladı. Yılmaz, kısa sürede yakaladıkları ivmeyle 6.1 milyon internet abonesine ulaşarak dünyanın 10 'uncu; Avrupa 'nın ise 5 'inci büyük internet servis sağlayıcısı olarak dünya ligine çıktıklarını söyledi.

TTNET 'in müşterilerinin sorunlarını ve eleştirilerini piyasa araştırma raporlarından okumak yerine doğrudan müşteriden öğrenmeyi tercih ederek fark yarattığını vurgulayan Yılmaz, “Müşterilerle konuşmanın, sorunlarını doğrudan onların gözlerinden görmemizin markamızı daha ileriye götürmek için yol gösterici olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin önerileri bize, en iyi hizmeti vermemiz için yol gösterecek” dedi. Her müşterinin şirket için çok önemli olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Her müşterimizin beklentilerine yönelik ürünler üretmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

TTNET 'in Türkiye 'nin iletişim ve eğlence şirketi olarak dünyayla eş zamanlı teknolojileri müşterilerine sunan bir şirket olma misyonuyla hareket etiğini kaydeden Tahsin Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Altıncı yaşımızı kutlarken Türkiye 'nin yaşadığı köklü değişimin de bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye 'nin bilgi toplumu olma hedefi doğrultusunda, bilginin üretilmesi, paylaşılması ve yayılması süreçlerinde rol oynamayı çok önemsedik. Bu anlayışla daima geleceği nasıl inşa edebileceğimize odaklandık. Bunu da 6 yıldır Türkiye 'de ilkleri hayata geçirmeye ve iletişim dünyasında farklılık yaratan ürün ve servisler sunarak başardık. ' '

İLETİŞİM VE EĞLENCE ŞİRKETİ
İnternet, televizyon ve telefonu TTNET çatısı altında biraraya getirdiklerini, kullanıcıya istediği içeriğe, istediği yer ve zamanda, istediği cihazla erişme olanağı tanıdıklarını kaydeden Yılmaz, dijital yayıncılık platformu Tivibu ile televizyonun kontrolünü de izleyiciye verdiklerinin altını çizdi. Yılmaz, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Yeni dönem TV platformu diye tanımladığımız Tivibu ile Türkiye'de televizyon yayıncılığına birçok yenilik getirdik. Tivibu 'yu 4 ekrana yani televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tablete taşıdık. Müşterilerimiz Tivibu 'da tüm ulusal kanalların yanı sıra film, dizi, spor, belgesel, müzik gibi pek çok farklı alanda yayın yapan yerli yabancı ve tematik kanalları izleyebiliyorlar. Tivibu ile Durdur İzle, Geri Al İzle gibi gelişmiş yayın özelliklerini bir arada sunuyoruz. Özellikle Tekrar İzle, izleyici alışkanlıklarında büyük bir değişime yol açan servislerimizden biri oldu. Bu servisle kullanıcılar en sevdikleri dizileri kaydetmelerine gerek kalmadan izleyebiliyorlar. Ayrıca yine Seç İzle servisi ile de binlerce film, dizi, belgesel, müzik ve çocuk içeriğine diledikleri an ulaşabiliyorlar. Tivibu Ev 'in yepyeni uygulaması Sosyal Tivi de televizyon üzerinden sosyal medya dünyasına giriş yapmanızı sağlıyor. Televizyon izlerken aynı anda televizyon üzerinden sosyalleşme imkanı sağlayan uygulama, Türkiye 'de bir ilki yaşatıyor.”

TTNET Genel Müdürü Yılmaz, dijital müzikte Türkiye 'de akla gelen ilk platform olan TTNET Müzik 'i 3 milyondan fazla yerli-yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleme imkanı sunduklarını kaydetti.

Yılmaz, Türkiye 'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET 'in, dijital oyun platformu Playstore 'da bine yakın farklı oyunun yer aldığını ve ürün yelpazesini her hafta eklenen yeni oyunlar ile genişlettiğini belirtti. [/quote]

[b]25 Nisan 2012 Çarşamba[/b]

[code]http://www.beyazgazete.com/haber/2012/4/25/ttnet-dunyada-ilk-10-a-girdi-1166615.html[/code]

[b]Resmiyete dayandırarak hırsızlık yapabilen şirketler arasında ilk 10 değil ilk 3'e bile girer TTNET. Adamlar göz göre göre dolandırmayı başarabiliyor. Sınırsız interneti 50 gb kotaya bağımlı hale getirebiliyor. İstediği gibi hızını düşürebiliyor. Doğrudur bu tür konularda ilk 3e girer garanti. Adamlar işini biliyor zaten müşteri hizmetleri diye saçma bi birimde kurmuşlar ne sorsanız benim yetkim dışında bu konu diyorlar. Öyle saçma sapan bişey. Ha niye kullanıyorum? Suç bizde sonuçta o adamları biz kalkındırıyoruz böyle.[/b]

[quote name='6489426' date='25 April 2012 - 18:20 ' timestamp='1335378027' post='1192262']
[b]Resmiyete dayandırarak hırsızlık yapabilen şirketler arasında ilk 10 değil ilk 3'e bile girer TTNET. Adamlar göz göre göre dolandırmayı başarabiliyor. Sınırsız interneti 50 gb kotaya bağımlı hale getirebiliyor. İstediği gibi hızını düşürebiliyor. Doğrudur bu tür konularda ilk 3e girer garanti. Adamlar işini biliyor zaten müşteri hizmetleri diye saçma bi birimde kurmuşlar ne sorsanız benim yetkim dışında bu konu diyorlar. Öyle saçma sapan bişey. Ha niye kullanıyorum? Suç bizde sonuçta o adamları biz kalkındırıyoruz böyle.[/b]
[/quote]

burda yetinmeyi bileceksin ki? öyle görünüyor.eskiden 10 kardeş e 1 bisiklet düşüyorsa,şimdi 10 bisiklete 10 kardeş düşüyor.bu da onun gibi dedikleri gibi başka ttnet olsayda ona yöneliriz.ne yapalım bunla idare edecegiz,,,biraz daha bekleyelim artık bununda suyu kurur.

[b]Yetinecek pek bişey yok bence hocam 1 mb ne demek ? Ama şöyle düşünüyorum ben, ayın sonuna kadar bişey indirmem linkleri biriktiririm ayın sonunda bütün herşeyi indirirm o gün 50 gb yi aşsa da sorun olmaz 1 gün dayanırız artık. Şuan 3 dakikalık video 6 dakikada yükleniyor. Rezalet.. Bilmiyorum yurt dışında böyle şeyler var mı ama komşu ülkelerden birinde yaşayan birini görmüştüm 29 tl mi ne 20 mbit sabit alıyordu hız falan. [/b]

dünyanın her yerinde adil kullanım uygulaması var.ama türkiyede olduğu gibi değil.yabancı ülkelerde adil kullanım uygulaması aylık 250 gb.bazı ülkelerde ise günlük 20-30 gb.buda aylık 500-600 gb a denk gelir.gelelim bizim türkiyeye.aylık adil kullanım kotası 50 gb.dünyanın en pahalı internetini kullanıyoruz.durum bu.

[b]bende sınırsız internet kullanıcısıyım 50 gb download yapmadan her ayın 15-20 sinde bağlantım 1mb te düşüyor youtubeden video bile izliyemiyorum dona dona bi hal oluyor sıkılıyor kapatıyorum alternatiflerde ttnetin alt yapısını kullanıyorlar[/b]

Edited by zamaneberduşu

[quote name='prof.tolga' date='25 April 2012 - 22:46 ' timestamp='1335386814' post='1192328']
son gunlerde internet hızım beya düştü 800 900 kb ile indirirken simdi 100 kb razıyım çok düştu ilk defa boyle oluyor
[/quote]

Wallahi Aynı Bendeki Durumu İzah etmişsin kardeşim :(

TTNET 'in müşterilerinin sorunlarını ve eleştirilerini piyasa araştırma raporlarından okumak yerine doğrudan müşteriden öğrenmeyi tercih ederek fark yarattığını vurgulayan Yılmaz, “Müşterilerle konuşmanın, sorunlarını doğrudan onların gözlerinden görmemizin markamızı daha ileriye götürmek için yol gösterici olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin önerileri bize, en iyi hizmeti vermemiz için yol gösterecek” dedi. Her müşterinin şirket için çok önemli olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Her müşterimizin beklentilerine yönelik ürünler üretmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

bu adam ne içtiyse ondan isityorum.Arkadaş 2 seneden beri net hızım git gide düşüyor altyapı çalışması yapın dedik sadece ben değilim bu sorunu yaşayan ama tık yok en son 512'ye geldi net hızı :mellow: :angry2:

Birlik olsak bu ttneti mahkemeye versek bizim dediğimiz gibi olur internet Ama bizde iş yok arkadaşlar bizler yalnızca bu sitede yada başka sitelerde böyle yorum yazıyoruz Ya bırakın mahkemeyi 1000 kişi aynı anda ttnet müşteri hizmetleri arasak hız sorunum var desek Hız sorunu düzenmedi mi nasıl olsa müşteri hizmetteki konuşmalar kayıt ediliyor git mahkemeye 1000 kişile bak gör ortada ttnet diye birsey kalmaz mahkemeye 1000 kişile gittiğin zaman mahkeme seni haklı görür ttnette zaten ses kayıtları var yok edermezler imkansız bu Dediğim gibi bizim türk insanımızda birlik yok arkadaşlar Gecen gün bir eve gittim format atmak için formatı attım 24 yaşındaki bir genç bana diyorki netim çok düşük hızı baktım ttnet sitesine kotayı aşmış oyunlar indirmiş genç arkadaş neyse sen ktayı aşmışsın bu yüzden net hızın 1gb inmiş dedim adil kullanım uygulaması bu dedim cocuk bana bunu dedim adil kullanım ne yaaaaa bizler bu neti bir tek oyun için kullanıyoruz ve hiçbirsey bilmiyoruz boş konuşmakla gelip böyle sitelerde yorum yazmakla bir yere varamayız Ben https://www.facebook.com/TtnetAdilKullanimProtestoImzaKampanyasi diye sayfa açtım her yerde paylaştım bu sayfamı 1 hafta oluyor daha 7 kişi beğenmiş sayfayı dediğim gibi birlik sıfır bizde ve cahil insanlarız kusura bakmayınız ama gerçekler bunlar

[quote name='Musicoloji' date='26 April 2012 - 01:53 ' timestamp='1335397980' post='1192389']
Birlik olsak bu ttneti mahkemeye versek bizim dediğimiz gibi olur internet Ama bizde iş yok arkadaşlar bizler yalnızca bu sitede yada başka sitelerde böyle yorum yazıyoruz Ya bırakın mahkemeyi 1000 kişi aynı anda ttnet müşteri hizmetleri arasak hız sorunum var desek Hız sorunu düzenmedi mi nasıl olsa müşteri hizmetteki konuşmalar kayıt ediliyor git mahkemeye 1000 kişile bak gör ortada ttnet diye birsey kalmaz mahkemeye 1000 kişile gittiğin zaman mahkeme seni haklı görür ttnette zaten ses kayıtları var yok edermezler imkansız bu Dediğim gibi bizim türk insanımızda birlik yok arkadaşlar Gecen gün bir eve gittim format atmak için formatı attım 24 yaşındaki bir genç bana diyorki netim çok düşük hızı baktım ttnet sitesine kotayı aşmış oyunlar indirmiş genç arkadaş neyse sen ktayı aşmışsın bu yüzden net hızın 1gb inmiş dedim adil kullanım uygulaması bu dedim cocuk bana bunu dedim adil kullanım ne yaaaaa bizler bu neti bir tek oyun için kullanıyoruz ve hiçbirsey bilmiyoruz boş konuşmakla gelip böyle sitelerde yorum yazmakla bir yere varamayız Ben https://www.facebook.com/TtnetAdilKullanimProtestoImzaKampanyasi diye sayfa açtım her yerde paylaştım bu sayfamı 1 hafta oluyor daha 7 kişi beğenmiş sayfayı dediğim gibi birlik sıfır bizde ve cahil insanlarız kusura bakmayınız ama gerçekler bunlar
[/quote]

çok haklısın arkadaşım

burada konışmak kolay ama eline dilekçeyi aldın mı kurallar değişir.

[b]Facebooktan bişeyler olsa şimdiye bu ülke bin kere yıkılır tekrar yapılırdı. Biz ne facebook sayfaları gördük kardeşim iki gün sonra ismi cismi değişiyor. Napacak ttneti 10 kere aradık bişey değişmedi adamlar facebookta sayfa açmışlar diye akk yı mı kaldıracak? asıl cahillik facebooktan medet ummak. bugüne kadar kim neyi değiştirmiş facebooktan da biz değiştirecekmişiz de yapmadığımız için bunu cahil ilan ediliyoruz. sen imza attın mı o dilekçeye ? dilekçede akk geçiyor mu ? o zaman tüm dünya da gitsen o mahkeme seni haklı bulamaz kardeşim imzan var altında. [/b]

kıbrısta yaşıyom internet hızım sınırsız 2mb aylık 70 tl ödüyom wireless kullanıyom wireless adslye göre pahalı valla şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım hızım çok yüksek videoda donma yok filmede donma yok yazın türkiye kalıcı gelecegiz ve ttnet alacaktım ama böyle yorumları gördükten sonra internet almim daha iyi kıbrısta 52 internet servis saglacısı var şaka felan deil gerçek :)

[color="#FF0000"][size="4"][font="Arial Black"]O ZAMAN BU TİP SİTELERE BÖYLE YORUMLAR YAZMAYALIM DEMEKKİ BÖYLE SİTELER YAZARAK MEDET UMUYORUZ
ŞİKEYETÇİSEN TTNETTEN ARA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ KONUŞUN GELİP SİTELERE YAZARAK MEDET UMAYIN
bİZİM AMAÇIMIZ TÜRK HALKI HER KONUDA BİRLİK OLABİLİYOR MU ONA BAKMAKTIR
DEMEKKİ POPULERLİK OLMA ARZUSU VAR BİZDE MALESEF
BİRİSİ GELİP PAYLAŞIM YAPAR TTNET ŞÖYLE DİYE
BİZLER O PAYLAŞIMA YORUMLAR YAZARIZ SİKEYETİMİZİ BELİNDİNİZ
BU NE OLUYOR MEDET UMMAK OLUYOR AH FACEBOOKTA AH BU TİP SİTELERDE
FARK YOK AMAÇ BİRLİK OLMAK BİZ BİRLİK OLMADIKCA BU TİP KURUMLAR BİZİ RESME SEY YAPIYORLAR
ANLIYAN ANLADI
BİRLİKTEN GÜÇ DOLAR [/font][/size][/color]