Jump to content

3 Mayıs Kutlu Olsun.

mrkan
 Share

Recommended Posts

Kendini hala Türk olarak hissedebilenlerin, damarlarındaki asil, savaşçı ve askerci Türk kanı kaybolmamış olanların, dönekleşmemiş olup kendini hala Türk hissedebilenlerin, 3 Mayıs dünya Türkçü'lük günü kutlu olsun. Artık adı bile anılmıyor. Herkesin gününün olduğun bir yerde biz Türklerinde bir günü olsun.
-Her Türk asker doğar ve asker olarak ölür.
-Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927 Edited by mrkan

[color="#006400"][i][b]Nihal Atsız, Zeki Velidi Togan,Reha Oğuz Türkkan ve Nejdet Sançar'ın bizlere armağan ettikleri bugün kutlu olsun...
Ne mutlu Türküm Diyene...[/b][/i][/color]

Edited by vjugur

Sizinde 3 mAyısının kutlu ve mutlu olsun.88. yılında Türklük gününü ve ne anlam ifade ettiğini daha açık ve net şekilde milletimize açıklamalıyız

[quote name='ilx_199' date='03 May 2012 - 10:26 ' timestamp='1336040801' post='1195855']
[b][color="#FF0000"]Bir maç kadar değer görmeyen gün...yazık.[/color][/b]
[/quote]
Ne yapalım elimizden geldiğince anlatalım.İçi boşaltılmayan hala insanlar mevcut bu ülkede

Atsız'ın savunduğu Türkçülük ile Atatürk'ün savunduğu Türkçülük arasında farklar var. Yine Atatürk'ün milliyetçilik anlayışı ile Atsız'ın milliyetçilik anlayışında farklılıklar var. Ben bu günü tam anlamıyla kutlayamıyorum.

Buda 3 Mayıs Marşı..

3 MAYIS
Haydi 3 Mayıs, Türkçüler Turancılar elele,
Tarihler bin dokuz yüz kırk dördü gösterdi,
Atsız'ım Bozkurtlara buyruğu verdi,
Yiğitçe buyruğa gönül verdiler,
Alparslanlar, toganlar, Orkun, İdiller,
Yürüyün, yürüyün haydi yiğitler,
Büyük Türk Milleti senin bayramın.
Dilde birlik, işte birlik, fikirde birlik,
Sağlanırsa o zaman kurulur dirlik,
Yürü yiğit yürü bugün senin günündür,
Bugün düğün günün, senin bayram günündür,
3 Mayıs Türkçünün düğün günüdür,
Büyük Türk Milleti senin bayramın.

Bu konuya bu kadar az yorum geliyorsa maçtan daha önemsıiz ise biz türklüğümüzü turancılığımızı kaybetmişizdir
Bu yorumdan sonra hala yotum yazmaya üşenen varsa ben bişi demiyorum avrupa ile amerikaya kafa tutarken köpeği olmuşuz

Sizin gibi Türk ve Türklük sevdasını kalbinde yaşatan insanlar oldugu sürece hiç bir zaman hiç bir zümrenin köpeği olmaz bu millet.Köpeği olan Türklük benliğini kaybetmiş insancıklardır.Tek basında 1 kalem geçmedi şu gün.Emin olun 3 mayıs ermeni günü olsa"hepimiz ermeniyiz"diyen soysuzlar Taksimi işgal eder 3 mayıs Kürt günü ialn etseler sağı-solu yakarlardı PKK yandaşları

[quote name='tello_14_bjk' date='03 May 2012 - 16:25 ' timestamp='1336051501' post='1195933']
ÇOK SAĞOL KARDEŞ AĞZINA YÜREĞİNE SAĞLIK ŞİMDİDE MİLLİ BAYRAMLARIMIZA GÖZ KOYMAYA BAŞLADILAR
[/quote]

Sende sağol kardeş. Allah Türkü korusun ve yüceltsin diyorum ve başka bir şey diyemiyorum çünkü site yönetiminden uyarı aldım siyaset yasak diye.Tekrarı halinde siteden atılırmışım. 8P

[size="4"]Bu özel günün hatırına herkes bir türk bayrağı paylaşırsa hem konu güncel kalır hemde cok güzel türk bayrağı resimleri paylaşmış oluruz arkadaşlar[/size]

[size=2][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1336080300__bayrak1.png[/img][/size]