Jump to content

Windows 8 Gelişmeler, Sorunlar Ve Öneriler

fred0m
 Share

Recommended Posts

ya arkadaşlar ben herşeyi kurdum hiç bir sorun yok hızı kusursuz ama tek problem sesi yükleyemiyorum.
Driveri kurarken aldığım hata:

Üzgünüm,kurulum shribazı geçerli platforma uygun bileşeni bulamıyor.
Shirbazı sonlandırmak için lütfen tamam düğmesine tıklayın.

Driver Checter ile tarattım driverleri güncel olarak buluyor.İnternnetten arıyororum ama güncelinide bulamadım driverimin.

VIA HD Audio UAA driverin son sürümü lazım bana.büyük ihtimalle onu kurunca düzelecektir.Lütfen yardım edin.
birde metin2yi çalıştırmanın bir yolu yokmudur.Uyumlulugu falan Windows 7 yaptım ama olmadı.

Edited by adam4

• Replies 950
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kacaksevgilim' date='02 June 2012 - 11:49 ' timestamp='1338630585' post='1207749']
windows 8 de oyun gezgini var mı? varsa biri bana yerini gösterebilir mi?
[/quote]

win 8 de oyun yok en azından şimdilik gelen versiyonda yok...

[b]İdm sorunu bendede vardı şükür hallettim şimdilik hiç bir sıkıntı yok.[/b]

[b]Birde bilen biri bu pcyi açma kapatma yerini,ekran alıntısı yerini söylerse iyi olur.:))Oturumu kapatıp ordan pcyi kapatıyorum:))[/b]

Edited by cevizkentli

[quote name='cevizkentli' date='02 June 2012 - 17:37 ' timestamp='1338647865' post='1207862']

[b]Birde bilen biri bu pcyi açma kapatma yerini,ekran alıntısı yerini söylerse iyi olur.:))Oturumu kapatıp ordan pcyi kapatıyorum:))[/b]
[/quote]

[b]sağdaki start menüsündeki ayarlar kısmından oluyor arkadaşım....

[img]http://e1206.hizliresim.com/y/2/7cd02.png[/img]
[/b]

bende şöyle bir sorun var okey oynamak için girdiğim sitede sorun yaşıyorum resimde görüldüğü gibi bi çözümü varmıdır

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1338651068__adsz1.jpg[/img]

arkadaşlar win 8 uyumluluk sorunu çıkarmayan internet securty. proğramı varmı birşey bulamayınca mseinstall yükleyim dedim
mseinstall yüklemeniz gerekmiyor diyor microsoft sitesi

Edited by namkol01

arkadaşlar wim 8 de sistem başlangıç seçeneklerini bir türlü açamadım.siyah ekranda olan menü güvenli modda başlatıgımız menü. acaba yokmu. win 7 de klavyeden f8 e bastıgında menü çıkıyor. ama win 8 de yok. bi bilgisi olan varmı.

. Arkadaşlar 00x Türü Hatalar Hakkımda Bilgim Yok Donanım Uyuşmazlığından Veriyordur Büyük İhtimal
. Metin 2 Oynarken Uyumluluk Modunu Xp Yada Windows 7 Yapın Açması Lazım
. Okey Oynayamıyorum Diyen Arkadaş İnternet Explorer 10 ile İlgisi Olabilir Başka Tarayıcı Kullanmanı Tavsiye Ederim
. Max Payne Oynamak İçin Oyunu Normal Kur Kendi Güncellemeleri Yüklesin Daha Sonra Oyuna Gir Social Clup Üye Olduğun Email Adresi Ve Şifreni İster Onlarıda Gir . Aktivasyon İsterse Kapat Oyunu . Sonra Crack Yap . Tekrar Oyuna Gir Aktivasyon İsteyecektir Salla Birşeyler Kabul Eder .
. VİA Driver Kullanan Arkadaşım Benimde Öyle Sorunum Vardı . Ses Girişini Kasanın Önüne Tak . VİA ve Ses Sürücülerinin Hepsini Kaldır Yeniden Başlat Bilgisiyarı Kendisi Kursun.
. Metro Arayüzü Zaten Söylemişsin Ekran Çözünürlüğündendir ( Böyle Olmasıda Normal Daha Deneme Sürümü İlerde Düzeltirler Umarım )
. Antivirüs Kurmanızı Önermem Sistem Yeni Kararsızlık Yapabilir .
. Güvenli Mod İçin Başlat Yerinin Oraya Gel Başlangıç Diye Küçük Yer Açılır Sağ Tıkla Çalıştır Bölümüne Gel Daha Sonra Msconfig Aç Önyükleme Bölümünden Güvenli Önyüklemeyi Seç . Tamamdır Bilgisiyar Hep Güvenli Modda Açılır İşin Bittimi Tekrar Aynısını Yap Güvenli Önyüklemeyi Kaldır ;)

Edited by fred0m

Şaka maka beya sorun var bence bn oyunları tam ekran acılca 00x sorunu alıyordum allahtan yedek almıssım yoksa sıkıntı hep :S finale kadar bekliyecegim ben bu arada görev yöneticisindeki performans sekmesi çok karısık ne kadar ram ne kadar CPU kullanılıgı pek anlasılmıyor :S

[i]bu lullanıcı şifresi kaldırma bir türlü olmuyor başlat çalıştır'a CONTROL USERPASSWORDS2 yazdım [/i][color=#445563][font=verdana, tahoma, sans-serif][i]netplwiz yazdım şu resim geliyor parola yazılacak bir yer çıkmıyor böyle kalıyor[/i]

[/font][/color][img]http://i.imgur.com/wexV9.jpg[/img]

[quote name='fred0m' date='02 June 2012 - 22:22 ' timestamp='1338664976' post='1208027']
Kullanıcı Hesap Denetimini Kapatıp Tekrar Denermisin ?
[/quote]
[i]denetim ayarlarını ilk başta kapatmıştım şimdi değiştir dediğime aynı ekran geliyor
[/i]

[quote name='doncaster' date='02 June 2012 - 18:46 ' timestamp='1338662795' post='1208009']
belirli süreden sonra bilgisayar donuyor sonra reset atmak zorunda kalıyorum neden acaba bilen var mı

belirli süreden sonra bilgisayar donuyor sonra reset atmak zorunda kalıyorum neden acaba bilen var mı
[/quote]
aynı sorun bende de var durup dururken donuyor reset atmak zorunda kalıyorum ... w7 ye dönecem

[quote name='cevizkentli' date='02 June 2012 - 14:37 ' timestamp='1338647865' post='1207862']

[/quote]
iyide nasıl çözdün idm olayını? 0x8000042 hatasını nasıl çözdün bi anlatırmısın?
indirme yapmıyor bende idm .kurulum yapıyor ama sorun indirmelerde.

[quote name='fred0m' date='02 June 2012 - 19:37 ' timestamp='1338658656' post='1207983']
. Arkadaşlar 00x Türü Hatalar Hakkımda Bilgim Yok Donanım Uyuşmazlığından Veriyordur Büyük İhtimal
. Metin 2 Oynarken Uyumluluk Modunu Xp Yada Windows 7 Yapın Açması Lazım
. Okey Oynayamıyorum Diyen Arkadaş İnternet Explorer 10 ile İlgisi Olabilir Başka Tarayıcı Kullanmanı Tavsiye Ederim
. Max Payne Oynamak İçin Oyunu Normal Kur Kendi Güncellemeleri Yüklesin Daha Sonra Oyuna Gir Social Clup Üye Olduğun Email Adresi Ve Şifreni İster Onlarıda Gir . Aktivasyon İsterse Kapat Oyunu . Sonra Crack Yap . Tekrar Oyuna Gir Aktivasyon İsteyecektir Salla Birşeyler Kabul Eder .
. VİA Driver Kullanan Arkadaşım Benimde Öyle Sorunum Vardı . Ses Girişini Kasanın Önüne Tak . VİA ve Ses Sürücülerinin Hepsini Kaldır Yeniden Başlat Bilgisiyarı Kendisi Kursun.
. Metro Arayüzü Zaten Söylemişsin Ekran Çözünürlüğündendir ( Böyle Olmasıda Normal Daha Deneme Sürümü İlerde Düzeltirler Umarım )
. Antivirüs Kurmanızı Önermem Sistem Yeni Kararsızlık Yapabilir .
. Güvenli Mod İçin Başlat Yerinin Oraya Gel Başlangıç Diye Küçük Yer Açılır Sağ Tıkla Çalıştır Bölümüne Gel Daha Sonra Msconfig Aç Önyükleme Bölümünden Güvenli Önyüklemeyi Seç . Tamamdır Bilgisiyar Hep Güvenli Modda Açılır İşin Bittimi Tekrar Aynısını Yap Güvenli Önyüklemeyi Kaldır ;)
[/quote]

Aga sesi yaptımda metin2yi yapamadım bir türlü olmuyor uyumluluk modundan.Kurcalayacağım birazdaha.

[quote name='KenanK' date='02 June 2012 - 14:22 ' timestamp='1338639774' post='1207827']
[b]Oyunlarla Uyumsuz Demekki daha.. :D Max Payne 3ü Çalıştıramadım bendeeee... :/ :/ [/b]
[/quote]

Her oyun için geçerli değil misal ben [b]NFS most wanted[/b]ı sorunsuz oynuorum ama [b]cs 1.6[/b] açamadım...:(

Arkadaşlar metrodaki resim kitaplıgının yolunu nasıl değiştirebilirim? yani belgelerim/ resimler içindeki resimleri değilde
d/resimler içindeki resimleri göstersin

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...