Jump to content

Karneler Nasıl Geldi Gençler

mucit41
 Share

Recommended Posts

[b]Okula gidenler karneleriniz durumunda bu başlık altında paylaşımlarınızı bekliyoruz.Hepinizin yüzleri gülüyormu sevinçlimisiniz? Yoksa beklediğinizi göremediğinizden dolayı yüzleriniz gülmüyormu?[/b]

[b]Eğitim hayatlarında başarı gösterenleri tebrik ederiz[/b]

Ciddiyim bu sene hiç çalışmadım boyuna programlama yaptım meslek lisesi 1. sınıfın sınıfı geçtim Allah'a şükürler olsun :) Her ne kadar 1'im olasada işte e okuldan bir görüntü. Takdiri tarayıcıdan çekmeye üşeniyorum :trollface: Çok istek olursa belki.

[img]http://i.imgur.com/pC3Gg.png[/img]

[quote name='ibocan06' date='08 June 2012 - 22:42 ' timestamp='1339188127' post='1210151']
Sözlü notlarını çok şişirmişler. Bizde böyle olsa var yaaaa
[/quote]

Niye şişirsinler ? Sen parmak kaldırmayımı bilmiyomusun derste ?

Edited by HalilYanar

hacı valla meslek lisesinde pek zorlama yok bildiğim kadarıyla binada 3 tane bilgisayar bölümü son sınıf meslek lisesi ögrencisi var... tüm konuda onlarla aynı seviyedeyim sadece flash bilgim pek yok format atmayı bilmeyen bir ögrenci teşekkür alıyor :(

teşekkür+"Şehitkamş
il belediyesi ücretsiz lunapark giriş belgesi (öğrenciye mahsus) " hediyesi aldım :D bide almancacı 53 den bıraktı sözlüye 65 65 verdi 70 70 verse 55 düşecek vermedi kadın

Edited by thegun27

[img]http://d1206.hizliresim.com/y/9/7p05t.png[/img]

[b][color="#FF0000"]Teşekkür + Onur belgesi.[/color][/b]

[quote name='atakan21' date='09 June 2012 - 00:19 ' timestamp='1339190397' post='1210177']
ben anadolu lisesinde okuyorum 65 olan Fizik ortamamı 60 indiren hocam var . Bide meslek lisesinde okuyup boş kağıda 85 veren hoca var . böle eğitim sistemi işte. Yanlış anlamayın benim gördüğüm düz liseler ve meslek liseleri gerçek anlamda not sisirmeye odaklanmış. onlarda defterdeki sorular yazılıda çıkıyor bizim tarihçimizde 17 grup yapıyor.
[/quote]

[b][color="#FF0000"]Kesinlikle haklısınız, ben çok programlı lisede okuyorum... bizim bölümde bilgisayar ve elektrik var. Elektrik bölümü öğretmenleri utanmasalar öğrencilerinin sınav kağıtlarını kendilerini doldurucaklar...Halbuki dışarıda o bilgi o çocuğa lazım olduğu ve bilmediği zaman yine aynı öğretmenin kulağı çınlıcak... Ama olan çocuğa olucak.

Allah'a şükürler olsun ki bizim bölümün(bilgisayar) öğretmenleri hem dersini anlatır, ona göre sorusunu sorar..[/color][/b]

Edited by ilx_199

[quote name='HalilYanar' date='08 June 2012 - 22:37 ' timestamp='1339187870' post='1210147']
Ciddiyim bu sene hiç çalışmadım boyuna programlama yaptım meslek lisesi 1. sınıfın sınıfı geçtim Allah'a şükürler olsun :) Her ne kadar 1'im olasada işte e okuldan bir görüntü. Takdiri tarayıcıdan çekmeye üşeniyorum :trollface: Çok istek olursa belki.

[img]http://i.imgur.com/pC3Gg.png[/img]
[/quote]

pertevniyalde de böyle sözlü verseler keşke :p . teşekkür aldım bende