Jump to content

Bilinen En Iyi Usb Boot Programı ?

cakomo
 Share

Recommended Posts

arkadaslar selam

bildiginiz gerçekten çalışan bir usb boot etme programı var mıdır ? bugün e kadar denedigim hangi program varsa hep kurulumda hata verdi sıkıntı çıkardı. dos üzerinden kodlamayla da yapmaya calıstım ancak malesef hiç birinden fayda alamadım. bu işin püf noktası nedir ? belki bir şeyi eksik yapıyorumdur ondan sorun oluyordur ? ya da önerebileceginiz güzel bir program istiyorum sizden hocam şu programdan memnunum kullanıyorum sorunsuz dediginiz. 

herkese iyi forumlar :)

WinSetupFromUSB 1.0 ben bunu kullanıyorum gayet başarılı. aynı işletim sisteminden sadece 1 tane kullanabilirsin. yani 8 gb flash belleğe sadece 1 tane xp + 1 tane win7 + istediğin kadat iso formatında boot programi acronis gibi. 

http://www.fullproindir.com/indir/winsetupfromusb-2015-indir.html

Hocam teşekkür ederim şimdi indirdim deniyorum. bu xp yi de yükledigime bin pişman oldum zaten :/ emegine saglık

Şahsen ben forumda "İzmir Teknik Destek Multiboot v.1.1 programını indirip kullandım, program windows 7'de çalışıyor, 8 gb'lık Kingston belleğe 9 adet modifiye xp ve 1 adet win 8 pe yazdırdım, 16 gb'lık Sandisk belleğe de Windows 7 Tüm sürümler, Windows 8.1 Tüm sürümler ve de win 7 win 8 PE yazdırdım, tek tek kurulumlarını yapıp denedim sonuçlar mükemmel.  Birde "Sardu ve Yumi" adlı programlar var, onlarda basit ve kullanışlıdır fakat birden fazla xp gibi hazırlama yapmıyorlar, her işletim sisteminden bir adet yazdırılıyor.Saygılar.

http://www.tnctr.com/topic/244681-yzmir-teknik-destek-multiboot-hazyrlama-yazylymy/page-3

Edited by Ainoslu

hocam multi boot hazırlamak istiyorsan izmir teknik destek linki verildi zaten onun bir kaç küçük inceliği var iso dosyaları küçük harfli ve olabildince kısa olsun iso dosyalarının multiboot görünümü ingilizce karakterle yazılmalı. yok single yapmak istiyorsan katılımsız kurulum win7multiboot diye bir program var. yandexe yüklemem lazım kullanımı çok kolay. istersen eklerim linkini 

arkadaşlar verdiginiz bilgiler için çok teşekkür ederim hepsini de indirdim şuana kadar en iyi ikisi rufus ve izmir teknik destek programları oldu. sistemi de gayet stabil şekilde kurdum suan sorunsuz windows 7 kullanıyorum :) ilginize çok tesekkür ederim 

herkese iyi forumlar :)

• 11 ay sonra...