Jump to content

Ttnet Hız Artışı

kemal___
 Share

Recommended Posts

müşteri hizmetlerine  bağlan  çıkan yetkiliye deki 16 mbps hıza yükseltin  kampanyaya falan geçirmesin dikkat et belki yanliş anlar. hani kafanda belki ? olur ek bi ücret ödemeyeceğim diye sorabilirsin ben kendim yaptım hiçbir değişiklik olmadı ücretim de aynı sadece hızım arttı: :) hemen ara yap hızın anında yükseliyo

usta benm hıızm da 7 lerde bende 65 tl oduyom benım kını de artırırlar mı ne dıyım arıyayım da :) 

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ben 8mbit 50 gb aknli pakete 6 tl daha ödeyip 16 mbit 75 gb akn'ye geçtim. Yani hem kota hem de ücret değişiyor.

ücret artmıyo arkadaşım senin durum farklı   herşey aynı sadece ttnet taban hız limitini 1-16 mbps kadar yaptı  arayın ttnet geçin hemen 

ben 8mbit 50 gb aknli pakete 6 tl daha ödeyip 16 mbit 75 gb akn'ye geçtim. Yani hem kota hem de ücret değişiyor.

Bende böyle biliyorum ama eleman farklı diyor yada yanlış anlatıyor.

Aynı paketten bende geçiş yapmıştım ücret farkıyla olur tabi, ttnet affetmmez...

arkadaşlar daha geçen hafta sözleşme imzaladım 40 tl ye limitsize geçtim  öncedenlimitsiz 67 tl geliyodu  tabi 8mbit e kadar bu arada çoğu yerde 16mb i desteklemiyor tongaya gelmeyin arkadaşıma 16mbbit i destekliyo dediler maalesef internet sürekli düşmüş oda telefon etmiş sözleşme bitinceye kada bu şekilde kullanacaksınız demişler allah tan konuşmaları kayıt etmiş apar topar 8mbbit e indirmişler

aradım sordum öyle bir şey varmış ama benim iş yeri internet kafe olduğu için adil kota olacakmış bende yapmadım 75 gb koto ondan sonra hız 3 mb ye düşecekmiş benim aylık ortalama kullanım kotası 400-500 gb :)

Ücret farkı isterler zaten 50 gb kota değeri olduktan sonra 8 olsa ne olur 16 olsa ne olur benim açımdan.Hat değerlerini iyileştirmişler

Geçen sene "santral uzak kalıyor size" diyerekten insanı çileden çıkarmışlardı

arkadaşlar ttnet i ilk aradiğimda taaddütünüz var dedi 8 mbps kontranız var dedi anca yüksek bi kampanyaya geçersen olur dedi  mail de attım sonra tekrar aradım onaylıyosanız hızı yükselteyim dedi  isteğiniz taktirde  her türlü heçiş yapılıyo  konuştuğunuz yetkili bilmiyormuş dedi ek bi ücret vamı diye sordum yok dedi zaten sitesin de de taban hız 16 mbps oldu 13 mbps  alıyorum  kopmada yok şuanlık normal hattımda  iyileştirme yapmalarını istedim 16mbps tamamını almak istediğimi belirtim müdürlüğe ileteceklerini söyledi

arkadaşlar ttnet i ilk aradiğimda taaddütünüz var dedi 8 mbps kontranız var dedi anca yüksek bi kampanyaya geçersen olur dedi  mail de attım sonra tekrar aradım onaylıyosanız hızı yükselteyim dedi  isteğiniz taktirde  her türlü heçiş yapılıyo  konuştuğunuz yetkili bilmiyormuş dedi ek bi ücret vamı diye sordum yok dedi zaten sitesin de de taban hız 16 mbps oldu 13 mbps  alıyorum  kopmada yok şuanlık normal hattımda  iyileştirme yapmalarını istedim 16mbps tamamını almak istediğimi belirtim müdürlüğe ileteceklerini söyledi

Senin akn 50 gb mı? O zaman ben, madem  taban hız 16 mbit oldu o zaman eski paketime geri döneyim 50 gb lı olana. Lakin şöyle de bir durum var madem taban hız 16 mbit oldu kardeşimin  interneti hala 8 mbit ? (16 mbit'i rahat destekliyor)

Senin akn 50 gb mı? O zaman ben, madem  taban hız 16 mbit oldu o zaman eski paketime geri döneyim 50 gb lı olana. Lakin şöyle de bir durum var madem taban hız 16 mbit oldu kardeşimin  interneti hala 8 mbit ? (16 mbit'i rahat destekliyor)

dostum sorunda orda şuanlık kendileri geçiş sağlamıyo yeni  kampanyaya geçersen 16 mbps oluyor. eski kullanıcılar kendileri arayıp geçiş sağlıyo  arkadaşlar arayın ttnet müşteri hizmetlerinden bağlanın yetkili birine sorun  benim bi karım yada sizi kandırmak gibi de  bi düşüncem yok sadece sizlerde faydalanın istedim.

usta sana da ekledıler galıba 5 tl yi :) valla yok ole dıyo adam 5 defa aradım.

sordum herhangibir ücret olacakmı diye hayır dedi ilk çıkan geçiş sağlayamazsın dedi  sonraki geçiş yaptı ücret alamazlar yani  

Ttnetten aradılar, 8 mbit olan internetim, 20 mbit fibernete çevirdiler, modem uyumsuz olduğu için değiştirmek zorunda kaldım. Fibernet gerçekten iyiymiş internet uçuyor. 75gb akk devam ediyor.

Ben hala 4 mb hızındayım hangi numarayı arıyacam tam olarak nasıl bir şikayette bulunmam lazım

dostum 444 0 375 arayıp sekreterden kurtulup :) yetkili birine bağlanacaksın  hızımı 16 mbps kadar yapın  diyeceksin bazıları yapmıyo  ek bi ücret isterseler yapma daha sonra yine ara benim 13mbps  oldu yetmiyo :) şimdi tekrar aradım 15 mbps olmasını istediğimi bildirdim  hatta iyileştirme yapacaklar mış ve sordum üstüne  basa basa bana ek bi ücret yok dedi 

Arkadaşlar bu nası işdir ben yorum yapmıyorum ya ilk aradığımda birisi 5 TL dedi az önce aradımda baska birisi pakete geçmem için 2 Lira fark yansıycanı söyledı bende anlamadım kı nası bı işdir bu ne yapmak lazım acaba ?