Jump to content

Ttnet Hız Artışı

kemal___
 Share

Recommended Posts

öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın

ttnet 8 mbps kadar olan  hız limitini 16 mbps  kadar yaptı ve kendileri direk geçiş yapmıyo ben aradım önce çıkan bi bayan yapamazsınız dedi yeni kampanyaya geçmelisin dedi sonra sitesinden şikayet çi olarak mail attım daha sonra tekrar aradığımda geçiş sağladı geçiş sağlayan kayıtsız şartsız geçiliyo oncekı bilmiyodur dedi:)  inş sizlerde faydalanırsınız şuanki hızım 13 mbps   oldu.

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ben İnternet bağlatırken maksimum 8 mbps hızında bağlantıya sahip olabilirsiniz demişlerdi. Şimdi aynı hat 16 mbps hızını destekleyecek mi ki ? Ayrıca benim taaddüt süresi bitmeden hızımı artıracaklarını sanmıyorum. Arttırsalar da ttnet bu kesin ücreti de artırırlar gibi geliyor bana...  :(

ben ttneti mahkemeye versem yaptığı yanlış uygulamadan dolayı tazminat alabilirmiyim? engelli sınırsıza geçtim tüm evrakları falan gönderdim 6 gb engelliye düşürdüler kendi kendilerine. iyi dedim az öderiz daha iyi. hadi sonra baktım 12 gb engelli yoktu o çıkmış ona abone olayım aradım nedense 12 gb a geçmenize izin  vermiyor sistem dediler. sonra araştırcaz dediler günlerce mesaj geldi araştırıyoruz diye ve sonunda m. temsilcisi aradı tamam dedi engeliniz kalktı artık 12 gb engelli tarifesine geçebilirsiniz ve telefonda anlaşma yaptık ki zaten engelli tarifeleri  ancak telefonla oluyor diye biliyorum. dedi m. temsilcisi anlaşma evrakı gelirse doldurup kargoyla geri gönderirsiniz yok gelmezse öyle devam edersiniz. evrak gelmedi. kaldıki daha önce sınırsız için gönderdiğim tüm evraklar sağlık raporu v.s ellerinde. neyse sonra online işlem merkezinden takip ediyorum güvenipte kotayı falan aşmayalım diye ve haklıyım tabi çünkü baktım yine 6gb engelli tarifesine düştü kendiliğinden tarifem.

güvenip kotayı aşsam kontrolsüz olsam hapı yutacam. böyle saçmalık uygulamamı olur? deminde bir ttnet sayfası geldi uyarı olarak diyoki, adil kullanım kotasını aştığınızdan bu ay sonuna kadar 3mbps hızla devam edeceksiniz sonra yine 8 mbps olcak. lan neyi aştım bi şey aştığım yokki ayın başı zaten daha. :)  dediğim gibi anlaşmaları iznim olmadan ihlal etmelerinden dolayı tazminat davası aşsam kazanabnilirmiyim? :)

Ben İnternet bağlatırken maksimum 8 mbps hızında bağlantıya sahip olabilirsiniz demişlerdi. Şimdi aynı hat 16 mbps hızını destekleyecek mi ki ? Ayrıca benim taaddüt süresi bitmeden hızımı artıracaklarını sanmıyorum. Arttırsalar da ttnet bu kesin ücreti de artırırlar gibi geliyor bana...   :(

benimde aynı idi taadüt vardı oluyo dedi yetkili  tüm ttnet müşterileri yararlanıyo yeni alanlar direk o hızla başlıyo eski müşteriler arayıp yükseltiyo  müşteri hizmetlerini arayıp yükselte bilirsin kafanda soru işareti olursa ek bi ücret olacak mı diye sorabilirsin

Benim geçen Taahhüt sürem dolmuştu yeniledim 24 ay süreyle ve 75-80tl ciavarı faturam vardı 60tl ye düşürdüler, 16mbts kadar 75gb AKK sınırsız...

TTNET'e düzelme var eskisi gibi eziyet ettirmiyor pek...

benimde aynı idi taadüt vardı oluyo dedi yetkili  tüm ttnet müşterileri yararlanıyo yeni alanlar direk o hızla başlıyo eski müşteriler arayıp yükseltiyo  müşteri hizmetlerini arayıp yükselte bilirsin kafanda soru işareti olursa ek bi ücret olacak mı diye sorabilirsin

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Son bir sorum olacak; aradığımda durumu nasıl ifade edeceğim. 8 mbps hızındaki internetimi 16 mbps mi yapın diyeceğim. Bu arada ne kadar sürüyor yenilenmesi?

12 ay taahhütlü ne kadar ödüyosunuz aylık?

Benimki yalın 8 mbps 65 tl civarında ödüyorum.

müşteri hizmetlerine  bağlan  çıkan yetkiliye deki 16 mbps hıza yükseltin  kampanyaya falan geçirmesin dikkat et belki yanliş anlar. hani kafanda belki ? olur ek bi ücret ödemeyeceğim diye sorabilirsin ben kendim yaptım hiçbir değişiklik olmadı ücretim de aynı sadece hızım arttı::) hemen ara yap hızın anında yükseliyo

Ttnet'i ara ben paket değişiklği yapmak istiyorum de, acaba benim kullandığım altyapı 16mbps destekliyormu diye sor destekliyorsa 16mbps e kada sınırsız pakete geçmek istiyorum diye ifade et.Bir hafta içinde belki daha erken paket değişikliği olur...

Ttnet'i ara ben paket değişiklği yapmak istiyorum de, acaba benim kullandığım altyapı 16mbps destekliyormu diye sor destekliyorsa 16mbps e kada sınırsız pakete geçmek istiyorum diye ifade et.Bir hafta içinde belki daha erken paket değişikliği olur...

dostum taaddütü varsa suankinden bi üst pakete geçmesi gerek ve daha fazla para demek benim söylediğim paketinde değişiklik olmuyo artık 8 mbps kadar olan hız limiti 16 mbps kadar oldu  8 mbps kalktı  şuan benimde altyapım tam desteklemıyo 13 mbps alıyorum  

hiç uğraşmayın superonline dsl e geçin http://www.superonline.net/kampanyalar telefon numaranızı da taşıtın telefon faturasından kurtulun ayrıca aylık 100dk da konuşması süresi veriyor 8mbit 75gb akk lı paketli 59 lira mı ne ayda 59 lirada telefon + internete verin kurtulun ttnet zulmünden ben çevremdeki superonline fiber imkanı olmayan herkese bunu öneriyorum ve geçenler oldu eğer benim gibi fiber altyapısı olan bir yerde oturuyorsanız 49 liraya aylık fiber 3lü paketi alın 25mbit 75gb akk + 100dk konuşma + Turkcell Tv alın mis gibi kafanız rahat etsin 

dipnot: superonline bunu görse de prim verse keşke bana :D

Edited by ulashoca41

8mbps olan paket 16 ya çekilip kota aynı ücret mi değişmiyor , öyleyse iyimiş...

ben 8mbit 50 gb aknli pakete 6 tl daha ödeyip 16 mbit 75 gb akn'ye geçtim. Yani hem kota hem de ücret değişiyor.