Jump to content

Grand Theft Auto V - Update 3 - Crack V4 (Full)

Dexter18
 Share

Recommended Posts

Önecelikle yanıtın için teşekkür ederim.

Kadının Yanına gidip Klavyeden E tuşuna basıyorum ama kadın ya kaçıyor yada küfredip dövüşmek istiyor.Sanırım yanlış tuşa basıyorum.sen hangi tuşa basıp konuşuyorsun acaba ?

Kadının yanına gidip bir tuşa basmana gerek yok. otomatik olarak görevlere başlıyor zaten sen yaklaşmaya başlayınca.

• Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kadının yanına gidip bir tuşa basmana gerek yok. otomatik olarak görevlere başlıyor zaten sen yaklaşmaya başlayınca.

O kadının orada olma zamanı var mı? Ben hiç göremedim o kadını. Ayrıca şuan hiç bir görev yok sadece yeşil soru işareti var.

O kadının orada olma zamanı var mı? Ben hiç göremedim o kadını. Ayrıca şuan hiç bir görev yok sadece yeşil soru işareti var.

Soru işaretleri yan görevlerdir. Bazı yan görevlerin yapılması mecbur koyulmuş. Yan görevi tamamlamadan ana senaryoya devam edemiyorsun. Soru işaretine gittimi çıkması lazım kadının orda. zaman olup olmadığını bilmiyorum ben ne zaman gitsem ordaydı.3

Ayrıca Franklin ile pompalı alıp bina basılan bölümde elinizde silah varken mousenin sağ şununa basılı durumda siper almak için Q tuşuna basarsanız hata raporu verip oyundan atıyor. Haberiniz olsun.

Edited by KenanK

Oyunda Q basınca hata verip atıyor Update 2 de ki Gta exe dosyası düzeltiyor demişsiniz. Bana bir upload edermisiniz şu dosyayı bütün update indirmeyeyim.

Update 2 - GTA5.exe

https://mega.co.nz/#!sYgmzTbT!NmIX79JhzB_l4i9JU4SpTOvZb-pXqepGm3XEDi6bE6s
Edited by KenanK

Update 2 - GTA5.exe

https://mega.co.nz/#!sYgmzTbT!NmIX79JhzB_l4i9JU4SpTOvZb-pXqepGm3XEDi6bE6s

her yolu denedim bütün crack ları denedim 
bilgisayarım win.8.1 / cpu:i5 / ram:8 gb / ekran kartı: ati 2bg 
directx 11
launcer tıklıyorum hiç bir tepki yok.. hata yok yönetici olarak çalıştırıyorum hiç bir şey yok..
yardımcı olabilir misiniz

her yolu denedim bütün crack ları denedim 
bilgisayarım win.8.1 / cpu:i5 / ram:8 gb / ekran kartı: ati 2bg 
directx 11
launcer tıklıyorum hiç bir tepki yok.. hata yok yönetici olarak çalıştırıyorum hiç bir şey yok..
yardımcı olabilir misiniz

amd nin GTA için olan son driveri kurup dene. Bir çok olasılık olabilir çalışmamasını sağlayan.

amd nin GTA için olan son driveri kurup dene. Bir çok olasılık olabilir çalışmamasını sağlayan.

onu da yükledim hocam. şöyle birşey var social club'u kurdum ama onun çalıştığına dair görev yöneticisinde bir hareket yok .acaba ondan kaynaklı olabilir mi ?

Edited by lediod

onu da yükledim hocam. şöyle birşey var social club'u kurdum ama onun çalıştığına dair görev yöneticisinde bir hareket yok .acaba ondan kaynaklı olabilir mi ?

Crack in içerisinde 1.5.8.0 olanı kuruyorsun. Oyun açılırken önce onu başlatıyor. Onu engelleyen yada crack in çalışmasını engelleyen birşey olabilir. Anti-virüs güvenlik duvarı vs.

Crack in içerisinde 1.5.8.0 olanı kuruyorsun. Oyun açılırken önce onu başlatıyor. Onu engelleyen yada crack in çalışmasını engelleyen birşey olabilir. Anti-virüs güvenlik duvarı vs.

yok hocam güvenlik duvarı kapalı. virüs programı zaten yok. launcher exe ye tıklayınca görev yöneticisinde görünüyor ama social club ile ilgili bişi görünmüyor. 

GT630M var araba kullanırken kasıyor, takılıyor arkadaş ayarları normal yaptım fayda etmedi :)

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

Burdan biraz inceledim. 635M ile 630M arasında ortalama 10 FPS gibi bir fark var çıkıyor tabloya göre. Bu 10 FPS'de bu tarz ciddi grafik isteyen oyunlarda çok iş görür.

Edited by adam4

Oyunu yükledim ve girdim nividia gt635m ekran kartında high oynayabiliyorum çok stabil bir oyun. Gerçekten çok başarılı.

hocam oyunu nasıl kurduğunuzu kısaca anlatabilir misiniz ? social clubu kurduktan sonra social club ile ilgili bir ayar yapıyor muyuz ? 

hocam oyunu nasıl kurduğunuzu kısaca anlatabilir misiniz ? social clubu kurduktan sonra social club ile ilgili bir ayar yapıyor muyuz ?Nasıl kurdugumu anlatayım önce oyunu ilk mesajda verdiğim linkten indirdim normal şekilde kurdum sonra Update 3 ve crack indirdim kurulu yere attım daha sonra crack ve updatelerin içinden social club çıktı onuda kurdum crack olan launchere tıklayınca oyun açıldı tabiki en başta gelen nvidia güncellemelerini de yuklemistim.

Dexter18 ustat crack v4 full indiremiyorum eset vüris algılıyor ...

Eser i kapat crack virüs olarak tabiki algılar. Edited by Dexter18

Dostum inan olmuyor sanırım oradaki kadını farkında olmadan öldürüp oyunu save edip kapatmışım.Şimdi nezaman oyuna girsem orada kadın yok bomboş orası.Sende oradan itibaren devam eden save dosyası varmı acaba..Yada nasıl yapsam anlamadım :(