Jump to content

Tnctr Den Gurur Duyuyorum !

Konohali
 Share

Recommended Posts

Tnctr paylaşımları çok iyi hemde katılımsız programlarında hiç virüs yok ben ------    ------- ve bazı katılımsız program sitelerinden indiriyordum flash paketi 5 farklı dosya indirdim hepsi virüslü çıktı tnctr den indirdim tarattım virüs yok aynısı hotspot shield ----------dan katılımsız indirdim virüslü çıktı ama tnctrden indirdim virüs yok harbiden tnctryi kutlarım katılımsız program TNCTR Den indirilir!

MoTuN --> içerik düzeltmesi (farklı site adları)

Edited by MoTuN

Tnctr paylaşımları çok iyi hemde katılımsız programlarında hiç virüs yok ben ---- ------- ve bazı katılımsız program sitelerinden indiriyordum flash paketi 5 farklı dosya indirdim hepsi virüslü çıktı tnctr den indirdim tarattım virüs yok aynısı hotspot shield ----- dan katılımsız indirdim virüslü çıktı ama tnctrden indirdim virüs yok harbiden tnctryi kutlarım katılımsız program TNCTR Den indirilir!

autoit kullandılarsa antivirüs ötebilir 

Edited by MoTuN

Tnctr paylaşımları çok iyi hemde katılımsız programlarında hiç virüs yok ben ---- ------- ve bazı katılımsız program sitelerinden indiriyordum flash paketi 5 farklı dosya indirdim hepsi virüslü çıktı tnctr den indirdim tarattım virüs yok aynısı hotspot shield ----- dan katılımsız indirdim virüslü çıktı ama tnctrden indirdim virüs yok harbiden tnctryi kutlarım katılımsız program TNCTR Den indirilir!

katılımsız programlar exe uzantılı oldugu için virüs programları exe dosyasını virüs olrak algılar ve uyarı verir virüs programınızı kapatıp kurun sorun kalmaz saygılar.

Edited by MoTuN

katılımsız programlar exe uzantılı oldugu için virüs programları exe dosyasını virüs olrak algılar ve uyarı verir virüs programınızı kapatıp kurun sorun kalmaz saygılar.

Siz hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz linux'mu?

Benim kullandığım işletim sisteminin adı Windows,windows ve Program Files dizinlerinde sayısını bilmediğim kadar exe dosyası var ozaman benim antivirüs programını hiç açmamam gerek değilmi? :o

Edited by Mehmet

Siz hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz linux'mu?

Benim kullandığım işletim sisteminin adı Windows,windows ve Program Files dizinlerinde sayısını bilmediğim kadar exe dosyası var ozaman benim antivirüs programını hiç açmamam gerek değilmi? :o

bende windows 7 pro 64 kullanıyorum  virüs uyarısı veren katılımsız exe  katılımsız programlar mevcut ve pcde kurulu   hiç bi zararını görmedim şimdiye kadar pcde donma şişme ram tüketimi vs sorunlar gibi şuan pcmde virüs programıda yok gerek duymuyorum.

Özellikle ESET firması, Autoit otomasyon programıyla başa çıkamadığı için (nasıl bi programsa bi ESET başa çıkamıyor) komple autoit ile hazırlanan her programı şüpheli görerek kullandırmamaktadır.

Ayrıca kodları decompile yapıp kırpanlar olduğu için Flash Paketi ve Hotspot da Obfuscator (kodları şifreleyen program) kullandım. Tabi antivirüs bunu anlamayınca uyarıyı çakıyor. Son eklediğim Flash Paketinde Obfuscator'ü unutmuşum galiba antivirüs uyarı vermedi diyenler vardı.

Özellikle ESET firması, Autoit otomasyon programıyla başa çıkamadığı için (nasıl bi programsa bi ESET başa çıkamıyor) komple autoit ile hazırlanan her programı şüpheli görerek kullandırmamaktadır.

Ayrıca kodları decompile yapıp kırpanlar olduğu için Flash Paketi ve Hotspot da Obfuscator (kodları şifreleyen program) kullandım. Tabi antivirüs bunu anlamayınca uyarıyı çakıyor. Son eklediğim Flash Paketinde Obfuscator'ü unutmuşum galiba antivirüs uyarı vermedi diyenler vardı.

hocam eset de onu geçmenin yolu varmı eset smart security 9 kullanıyorum bi yıllık keyim vardı onla aktif etmiştim 304 günü var hala kaldrımakta istemiyorum ama indirdiğim katılımsızların çoğu autoit uyarısı veriyo biliyosunuz virüs değilsede kurdurmuyo istenmiyen türde tehlikeli şüpheli hepsini durdurduğum halde yinede kurdurmuyor 8 sürümünde istenmeyen tüde olabilicek kısımını disable yaptığında kurabiliyordum.... Kökten silmeden kurdurmuyor şimdi eset veya yolu ne ben bulamadım bilgin varsa autoit katılımsızları nasıl kurdurabilirim eset engeline takılmadan aydınlatırsanız sevinirim....

not: Tarama dışı öğelere bile eklesen yine kurudurmuyo kur.exe bulunamadı deyip....

• Editor

ne gurur duyacağım Tnc ile ! pc başına bağlıyor adamı, bir ton işim var burası yüzünden kalkıp ta ilgilenemiyorum bir türlü...

ayrıca aylardır "Süper Mod" yapacak diye bekliyorum sk8er_boi yi ama ne aradığı var ne de sorduğu, nasıl patron bilmem ! gelsin başka yerden bir teklif; hemen basacam istifayı.

ne gurur duyacağım Tnc ile ! pc başına bağlıyor adamı, bir ton işim var burası yüzünden kalkıp ta ilgilenemiyorum bir türlü...

ayrıca aylardır "Süper Mod" yapacak diye bekliyorum sk8er_boi yi ama ne aradığı var ne de sorduğu, nasıl patron bilmem ! gelsin başka yerden bir teklif; hemen basacam istifayı.

Hocam sakin ol :D

Zamanında bende bu katılımsız/silent installer işleri ile uğraştığım için bir hatırlatmada bulanayım.Her antivirüs uyarısı virus değildir.Çoğu antivirus yazılımı Autoit ile hazırlanan/paketlenen programları virus olarak görebiliyor.Ama bu içinde gerçekten virus olmayacağı anlamına gelmez.Dikkatlı olacaksın.Güvendiğin yerlerden indirme yapacaksın.Mesela tnctr gibi  :foreveralone: