Jump to content
kocamanadam

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

Recommended Posts

italyano43, 12 saat önce yazdı:

MASAÜSTÜ VEYA LAPTOP  YENİ CİHAZLARA  (WİNDOWS 10 İLE GELEN)

USB' DEN WİNDOWS 7 SP1      KURULUM YÖNTEMİ

kurulmama sebebi usb 3  port tanımama dan kaynaklı oluyor genelde..ayrıca wireless driver den kaynaklı olabiliyor..

bunları çözüp kurarsanız driver booster 6 pro katılımsız programı sisteme uygun driverleri bulup yüklüyor...

aşağıdaki videoda usb den windows 7 kurulumunu çözmüş arkadaş

video altındaki linkte usb 3 driverlerinide vermiş...

genelde windows 7 sp1 isolarda bu driverler olmuyor.

Please login or register to see this link.

verdiğin bilgi için teşekkürler ben zaten bu yöntem ile kuruyorum yeni nesil cihazlara win7 kurmam gerekirse fakat malesef ki desteklenmeyen donanım diye uyarılar vererek kullanıcıyı rahatsız ediyor. 8.nesil cpu larda hiç kurmadım ama 7. nesillere çok kurdum bazı anakartlarda ve notebooklarda kuramadıklarım oluyor ama genelde kurulur yani uyarılarıda chipset sürücülerini uydurabilirsem kapatabiliyorum

• Thanks 1

pixokid, 14 saat önce yazdı:

17763-104 geldi arkadaşlar

yükleyenler sonucu bildirirse iyi olur. kaç mb ki bunlar nasıl öğreniyoruz. ben yapılandırdım güncelleştirmeleri  birde gizle göster uygulamasıda var ama sadece güncellemenin adını ve kodunu gösteriyor.

pixokid, 17.10.2018 - 11:11 yazdı:

17763-104 geldi arkadaşlar

Bu 104 bana gelmedi,bunun KB si nedir yada nereden indirebiliriz?Resmi sitede bulamadım.Yardımcı olurmusunuz?

kocamanadam, 19 dakika önce yazdı:

Bu 104 bana gelmedi,bunun KB si nedir yada nereden indirebiliriz?Resmi sitede bulamadım.Yardımcı olurmusunuz?

KB4464455

DJ_Rush, 7 dakika önce yazdı:

Insider olup olmadığını bilmiyorum sadece kodunu verdim.

Güncelleme alan kişiler açıklayacaktır.

Ben öğrendim insiderlar için bilip bilmeden arkadaş 104 oldu diyor ortalığı karıştırıyor.Bu bölümü bilgi kirliliği için açmadım.Amacından saptı.Seni de meşgul ettim kusura bakma.Son sürüm 17763.55 arkadaşlar.

Edited by kocamanadam

Öyle bilip bilmeden ortalığı karıştırıyor triplerine girme  Please login or register to see this link. /  buraya gir 104 ü görürsün insiderler içinde 18266.1000 olduğunu görürsün bu sayfayı açtın ama dünyadan haberin yok önce saygılı ol ben bunları 1809  17663.104 ten yazıyorum

ben bir değişiklik yaptım insider oldunuz dedi. ama bana hala gelmedi :) bana hala gelmedi .104 . başka gelmeyen varmı? niye gelmiyorki?

pixokid, 19.10.2018 - 11:37 yazdı:

Öyle bilip bilmeden ortalığı karıştırıyor triplerine girme  Please login or register to see this link. /  buraya gir 104 ü görürsün insiderler içinde 18266.1000 olduğunu görürsün bu sayfayı açtın ama dünyadan haberin yok önce saygılı ol ben bunları 1809  17663.104 ten yazıyorum

Bu sayfada bir tek senin haricinde 104 indiren yok.Demekki sadece senin dünyadan haberin var,kimsenin yok.Hadee...

Edited by kocamanadam

şurada var galiba cab hali ile 😊 mega ya yüklemişler..

şu şekilde de kurabilirsiniz:

DISM.exe /Online /Add-Package /PackagePath:C:\windows10.0-kb4464455 bilmemne işte-x64.cab

"C" yolunu belirlemeyi unutmayın

Edited by MOTUN
  • Like 2

MOTUN, 2 saat önce yazdı:

DISM.exe /Online /Add-Package /PackagePath:C:\windows10.0-kb4464455 bilmemne işte-x64.cab

17763.55 kullanıyorum indirip direk kuramazmıyım komutla vs uğraşmadan ?

MOTUN, 3 saat önce yazdı:

galiba mı? :) bu kelime sana hiç yakıştımı usta? bence microsoft vermedikçe sakıncalı.

• Like 3

Sayın yöneticiler bu kocaman adam küçük laflar etmeye başladı kendi beceriksizliğini bana yüklemeye çalışıyor link verdiğim halde ısrarla yok diyor böyle küçük adamlara bu sayfalarda yer vermeye devam edecekmisiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Buyrun sadece testerlar için.Konuyu google translate ile türkçeleştirebilirsiniz.

Not:17763.104 ü yüklemek isterseniz hesabınızı yönetici haklarıyla açıp ayarlar-windows update e girip insider olmalı ve yavaş şıkkını seçmelisiniz.Daha microsoft resmi sitesinde insiderlar haricinde verilmemiştir.En son 17763.55 dir.Bilgilerinize sunarım.Saygılarımla.

Edited by kocamanadam
  • Like 1

DJ_Rush, 6 saat önce yazdı:

LTSC sürüme Dism++ ile güncellemeyi kurdum.

Acaba paylaştığınız flatlite ltsc sürüme gömdünüzmü yoksa biz yükledikten sonra ayrıca mı güncelliyoruz.Daha tam oturmamış zaten haberlere göre hala veri kaybı sorunları devam ediyormuş son güncellemelere rağmen.