Jump to content

Recommended Posts

UltraISO Premium Edition 9.7.5 Build 3716 Final Türkçe

Spoiler

yW6yvT

WinReducerEX100 (x86x64) Türkçe 

Please register to see this content.
 Portable Kurulumsuz Dil Türkçe

Ne iş yarar? Windows işletim sistemleri modifiye yapılandırma aracıdır 32 ve 64 bit sürümlerini içerir windows işletim sistemlerinde iso dosyaları üzerinde çalışmanızı sağlar piyasadaki yapılan bir çok çalışmada bu programında rolü bulunmaktadır özellikle Lite çalışmalarda.

Teşekkür!  deli_petro06 kardeşimizin zamanını ayırıp çevirisini yaptığı, Türkçe dili direkt olarak programa entegre edildi varsayılan gelir. Ayrı olarak isteyenler için, Türkçe dil çeviri sayfası forum içi >  konu linki buradan

Edited by forjest
  • Like 5
  • Thanks 2

forjest, 01.12.2020 - 16:30 yazdı:

Spotify 1.1.47.684 Final (Reklamsız!) Türkçe  

7z katılımsız kurulum windows tümü 32/64bit.

BilGİ: TNCTR.Com'dan ilk! Reklamsız! Host dosyası içermez eklemez! orijinal dosya edit! Hızlı şarkı geçişleri temiz ses ve premium tadında kullanım. :) 

İçeriği Görüntüle

kPNT6o

Güncellenme tarihi: 1 ARALIK 2020

SoNKraL_ | akillialtay1995

Kurulum bende takıldı hocam. Arka planda sizin uygulamanız açık kaldı ve ilerlemedi. Windows 10 LTSB 2016 kullanıyorum.

Deep&Blue, 03.12.2020 - 13:53 yazdı:

selamlar, splash player kullanır mısınız?

VLC Player'ın üzerine tanımam, video convert ağ üzerinden yayın yapma IP tv izleme vb. geniş özellikleri barındıran opensource bana göre en iyisi,Potplayer,splash playerlar makyaj programlar sadece potplayer fena değil ancak vlc player daha advanced bir uygulama kanaatimce. Windows ve Linux işletim sistemlerinde aktif olarak uzun yıllardır kullanıyorum.

canavar123, 6 dakika önce yazdı:

Kurulum bende takıldı hocam. Arka planda sizin uygulamanız açık kaldı ve ilerlemedi. Windows 10 LTSB 2016 kullanıyorum.

Takılma nedeni yönetici haklarıyla ilişkili olabilir. Yönetici olarak çalıştırmadan sadece çift tık yaparak kurulumu deneyin işlem tamam. ( Sadece spotify'de ) bu şekilde Localapplication dizinine extract etmekte yani yerel ve tüm kullanıcılar için kullanımdan bu yöntemle setuplanmış bir uygulama keza , google chromeda aynı şekilde ki, chrome'un dosyalarını kullanıyor spotify'de iki sistemde denedim  sorun yok. Olmadı winrar ile çıkarıp manuel olarak kurun farketmez. | Kolay gelsin :) 

• Like 1

forjest, 3 dakika önce yazdı:

Takılma nedeni yönetici haklarıyla ilişkili olabilir. Yönetici olarak çalıştırmadan sadece çift tık yaparak kurulumu deneyin işlem tamam. ( Sadece spotify'de ) bu şekilde Localapplication dizinine extract etmekte yani yerel ve tüm kullanıcılar için kullanımdan bu yöntemle setuplanmış bir uygulama keza , google chromeda aynı şekilde ki, chrome'un dosyalarını kullanıyor spotify'de iki sistemde denedim  sorun yok. Olmadı winrar ile çıkarıp manuel olarak kurun farketmez. | Kolay gelsin :) 

Bunu dediğiniz kötü oldu hocam. Çünkü sistem çift tıklamayı otomatik olarak yönetici haklarıyla gerçekleştiriyor. :D Dediğiniz şekilde deneyeceğim. Yardımınız için teşekkürler.

• Like 1

bozart, 37 dakika önce yazdı:

ustad... winrar daki sag tık kulakçıktaki olmadan da harici bir paylaşım yapsanız.. normal yapsanız

• Rightclick shellEX masaüstü sağtık menüsü w10'da zaten büyük ve geniş,birde winrar'ın uzun menüsü eklendiğinde gereksiz bir uzun menü görüntüsü oluşturmakta. Uzun zamandır bu şekilde yapılandırdığım, katılımsız paket içi dil,lisans ve winrar settings ayarlarının bulunduğu dosya sabit şekilde durmakta. 7zip ile açarak paketleri güncelliyorum sadece yaptığım bu olmakta. İstenilen winrar için sıfırdan tekrar paketi bozup oluşturmak gerekli.
  • En iyisi winrar paketlerini 34/64 bit setuplarını, yine kendi sfx yöntemiyle /S parametresini ekleyerek kendin dahi oluşturabilirsin. herhangi bir ayar ve orijinal kurulum yapısı dışında ve istenilen görselde yapıda kurulum sağlanabilir bu sayede zaten bir kaç mb bir dosyadan ibaret.
Shadowscape, 24 dakika önce yazdı:

Forjest baba winrar sevmiyi : ) . O 7zipci :) 

• 7Zip sadece windows'da değil , linux üzerinde de kullanmaktayım 7zip candır.  :) 
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

WinRAR 6.00 Final English [x86 - x64] Bit.

Alıntı

32/64 bit Unattended installation. Updated on: 8/12 December 2020

INFO: Serial license and one theme integrated! Right tab unified in one tab, zip creation feature

piERJP

Edited by forjest
  • Thanks 1

HDWallpapers 2020.12.9 

Alıntı

Katılımsız | 7zip kullanılarak depolanmıştır extract methodu.

Bilgi: Bir araya getirdiğim göze hoş görünen duvar kağıtları masaüstüne kısayolu gelir. "C:\Windows\Web\Wallpaper\Windows" altına extract eder masaüstünden istenilen resim seçilebilir.

Spoiler

aIChAx

WinRAR 6.00 Final 32 / 64 BİT. TÜRKÇE | En son çıkan> (Orijinal Dil Türkçe setuplar kullanılmıştır!) <

Alıntı

5MB Katılımsız 32/64 Bit. TR

Bilgi: Uygun olanını kurar,Sağ kulakcık tek sekmede,e-mail gönderimleri fazlalıklar çıkarıldı.Zip oluşturma özelliği aktif gelir!

WinRAR%252BLogo.png

Güncellenme tarihi: 9 ARALIK 2020

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 1

Glary Utilities Pro 5.156.0.182 Final |   Sistem bakım onarım hızlandırma

Flashpack All in One [x86 - x64] | Internet uygulamaları sistem alt yapı bileşenlerinin tamamı bir arada.

Update pack: 

• Adobe Flash Player 32.0.0.465 Stable
  • (for Internet Explorer) 32/64-bit
  • (for Firefox – NPAPI) 32/64-bit
  • (for Chromium – PPAPI) 32/64-bit

WDZ Allinone ForPC-EBA v3.0 Final Türkçe |  WhatsAPP,Zoom ve Discord Sosyal Ağ uygulamaları bir arada.

Update pack: 

• WhatsApp for PC 2.2047.13
  • Discord 0.0.309
  • Zoom 5.4.6 (59296.1207)

VirtualBox 6.1.16 Build 140961 With Extension pack (Eklenti paketi dahil!) Final Türkçe | 

işletim sistemleri kurulumları için sanal makine yöneticisinin stable en son çıkan versiyonu macosx vd. eklenti paketi  extensionpack dahil tam sessiz kurulur.

Uygulama platform bilgileri: Windows tümü 32/64 bit Katılımsız kurulum | Güncellenme tarihi: 9 ARALIK 2020

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 1

Careueyes Pro v2.0.0.7  Katılımsız kurulum windows tümü 32/64bit.

Bilgi: Sürekli pc başındaysanız eğer göz sağlığı için özel olan bu program işinizi görecektir detaylı açıklamalar için spoiler içerisine göz atınız. Uygulama semsibey üstadımızın sitede paylaşımından istifade edilerek ayrıca_katılımsız olarak eklenmiştir. Forum içi Program Appz bölümündeki kaynak linki üzerinden de inceleyebilirsiniz. Saygılarımla.

Spoiler

CareUEyes Display

CareUEyes Pro v2.0.0.7

Gözlerinizi Koruyun

CareUEyes Display CareUEyes Focus

Anasayfa:

Tanım: CareUEyes, göz yorgunluğunu azaltmanıza ve gözlerinizi dinlendirmenize yardımcı olduğu için çok faydalı bir göz bakım yazılımıdır. Bilgisayar ekranının uygun olmayan parlaklık ayarları, mavi ışıklar içerdiğinden göz yorgunluğunun en önemli kaynaklarından biridir. Ancak bu yazılımı kullanarak artık ekrandaki mavi ışık filtresini uygulayarak bu mavi ışıklardan kurtulabilirsiniz.

Göz yorgunluğunu önleyin
Mavi ışık, kısa dalga boyuna ve yüksek enerjiye sahip, titreşmesi kolay bir ışık türüdür. Görsel kontrastı azaltır ve keskinliği etkiler, göz yorgunluğuna neden olur. CareUEyes, renk sıcaklığını ayarlayarak mavi ışığı filtreler. Renk sıcaklığı ne kadar düşükse, ekranın yaydığı mavi ışık o kadar azdır.

Göz ağrısını azaltın
Çok parlak veya çok karanlık ekran parlaklığı gözlerin tahriş olmasına neden olabilir. CareUEyes, ekran parlaklığını yaklaşık olarak çevrenizdeki parlaklık ile aynı şekilde otomatik olarak ayarlar. CareUEyes, parlaklığı PWM olmadan ayarlar, titreme sorunlarına neden olmasını önler.

Görme sorunlarını azaltın
Laboratuvar çalışmaları, mavi ışığa çok fazla maruz kalmanın retina hücrelerine zarar verebileceğini göstermiştir. Bu, yaşa bağlı makula dejenerasyonu gibi görme sorunlarına neden olabilir. Mavi ışığı azaltmak için CareUEyes kullanmak görme sorunlarını azaltabilir.

Odaklanma
'Odaklanma' özelliği, okuma alanının boyutunu ve şeffaflığını özelleştirmenize olanak tanır, bu da okurken odaklanmanızı ve üretkenliği artırmanızı kolaylaştırır.

Zamanlayıcı
20-20-20 kuralıyla göz yorgunluğunu önleyin: Her 20 dakikada bir, 20 fit uzaklıktaki bir şeye 20 saniye bakın, CareUEyes zamanlayıcı size akıllıca bir mola vermenizi hatırlatacaktır.

Uykuyu iyileştirin
Geceleri mavi ışık melatonin üretimini baskılayabilir ve uyku problemlerine neden olabilir. Geçmişte uyku problemleriniz varsa, geceleri mavi ışığı en aza indirmek için CareUEyes'ı kullanabilirsiniz.

Gün doğumu gün batımı
Seçeneklerde gün doğumu / gün batımı özelliklerini etkinleştirebilir, gündüz ve gece için farklı renk sıcaklığı ve ekran parlaklığı ayarlayabilirsiniz. BakımEvet, gün doğumu ve gün batımı saatlerine göre ayarları otomatik olarak değiştirir.

• Like 3
  • Thanks 3

forjest, 1 dakika önce yazdı:

Careueyes Pro v2.0.0.7  Katılımsız kurulum windows tümü 32/64bit.

Bilgi: Sürekli pc başındaysanız eğer göz sağlığı için özel olan bu program işinizi görecektir detaylı açıklamalar için spoiler içerisine göz atınız. Uygulama semsibey üstadımızın sitede paylaşımından istifade edilerek ayrıca_katılımsız olarak eklenmiştir. Forum içi Program Appz bölümündeki kaynak linki üzerinden de inceleyebilirsiniz. Saygılarımla.

İçeriği Gizle

CareUEyes Display

CareUEyes Pro v2.0.0.7

Gözlerinizi Koruyun

CareUEyes Display CareUEyes Focus

Anasayfa:

Tanım: CareUEyes, göz yorgunluğunu azaltmanıza ve gözlerinizi dinlendirmenize yardımcı olduğu için çok faydalı bir göz bakım yazılımıdır. Bilgisayar ekranının uygun olmayan parlaklık ayarları, mavi ışıklar içerdiğinden göz yorgunluğunun en önemli kaynaklarından biridir. Ancak bu yazılımı kullanarak artık ekrandaki mavi ışık filtresini uygulayarak bu mavi ışıklardan kurtulabilirsiniz.

Göz yorgunluğunu önleyin
Mavi ışık, kısa dalga boyuna ve yüksek enerjiye sahip, titreşmesi kolay bir ışık türüdür. Görsel kontrastı azaltır ve keskinliği etkiler, göz yorgunluğuna neden olur. CareUEyes, renk sıcaklığını ayarlayarak mavi ışığı filtreler. Renk sıcaklığı ne kadar düşükse, ekranın yaydığı mavi ışık o kadar azdır.

Göz ağrısını azaltın
Çok parlak veya çok karanlık ekran parlaklığı gözlerin tahriş olmasına neden olabilir. CareUEyes, ekran parlaklığını yaklaşık olarak çevrenizdeki parlaklık ile aynı şekilde otomatik olarak ayarlar. CareUEyes, parlaklığı PWM olmadan ayarlar, titreme sorunlarına neden olmasını önler.

Görme sorunlarını azaltın
Laboratuvar çalışmaları, mavi ışığa çok fazla maruz kalmanın retina hücrelerine zarar verebileceğini göstermiştir. Bu, yaşa bağlı makula dejenerasyonu gibi görme sorunlarına neden olabilir. Mavi ışığı azaltmak için CareUEyes kullanmak görme sorunlarını azaltabilir.

Odaklanma
'Odaklanma' özelliği, okuma alanının boyutunu ve şeffaflığını özelleştirmenize olanak tanır, bu da okurken odaklanmanızı ve üretkenliği artırmanızı kolaylaştırır.

Zamanlayıcı
20-20-20 kuralıyla göz yorgunluğunu önleyin: Her 20 dakikada bir, 20 fit uzaklıktaki bir şeye 20 saniye bakın, CareUEyes zamanlayıcı size akıllıca bir mola vermenizi hatırlatacaktır.

Uykuyu iyileştirin
Geceleri mavi ışık melatonin üretimini baskılayabilir ve uyku problemlerine neden olabilir. Geçmişte uyku problemleriniz varsa, geceleri mavi ışığı en aza indirmek için CareUEyes'ı kullanabilirsiniz.

Gün doğumu gün batımı
Seçeneklerde gün doğumu / gün batımı özelliklerini etkinleştirebilir, gündüz ve gece için farklı renk sıcaklığı ve ekran parlaklığı ayarlayabilirsiniz. BakımEvet, gün doğumu ve gün batımı saatlerine göre ayarları otomatik olarak değiştirir.

Vayy forjest ustam yararlı bir program . teşekkürler emeğine sağlık

• Like 1
  • Thanks 1

Hocam paylaşımlarından yararlanıyoruz. ALLAH razı olsun. Hocam sorum hafiften konu dışı gibi görünsede katılımsızlardan Movavi video Photo editörü kullandım. Daha önceleri benzer bir program kullandım ve onda yapabiliyordum Bu programda deneme yanılmayı zorlama düzeyinde uyguladım ama olmadı. Yapamadığım şudur kullandığım fotoğraflar bütünüyle fon olarak kullandığım müziğin süresine denkleyemedim. Hocam sen bunu nasıl yapıyorsun?

• Like 1

onuluturk, 4 saat önce yazdı:

Hocam paylaşımlarından yararlanıyoruz. ALLAH razı olsun. Hocam sorum hafiften konu dışı gibi görünsede katılımsızlardan Movavi video Photo editörü kullandım. Daha önceleri benzer bir program kullandım ve onda yapabiliyordum Bu programda deneme yanılmayı zorlama düzeyinde uyguladım ama olmadı. Yapamadığım şudur kullandığım fotoğraflar bütünüyle fon olarak kullandığım müziğin süresine denkleyemedim. Hocam sen bunu nasıl yapıyorsun?

Resim veya video metrajı süresi ne kadarsa eğer müzikle eş değerde süresini uzatmak gerekli.Kullanilan müzik dosyasını tekraren bulunduğu eklenen konumdayken,copy past ederek resmin kalan metrajina eklemek kalıyor geriye . Farklı müzik varsa eğer,eklenen birinci müziğin yanına monte etmek yeterli fareyle ileri geri sürükleme taşan veya eksik olan yerlere müziğin kopyasindan oluşturarak eklemek aslında bir kaç tiktan ibaret işlemler.benimde çok anladigim söylenemez yinede bununla alakalı kısa bir videolu anlatım ekleriz olmazsa.Daha evvel sonyvegas kullanıyordum Obama zor geliyordu movavi cikinca dili Türkçe olmasında anlamada kolaylikta sağlıyor vi bakıma bu açıdan sanıyorum en iyisi pratik olarakta bu uygulama video ve ses vb işlemleri daha hızlı yapmakta değerli kardeşim. 

• Like 2

Internet Download Manager 6.38 Build 15 Final  

BilGİ: Crack patch içermez! PureFlattema,serial entegre edildi tüm tarayıcılara otomatik eklenir ömürboyu lisans fake serial güncelleme ekranlarından arındırılmıştır orjinal dosya edit! Popüler Idm hızlı dosya indirme yöneticisinin son sürümü.

++++++++++++++++++++++++++++++++

CCleaner 5.75.8238 Professional Final 

BilGİ: Serial pro lisans ekler. Sistem bakım onarım hızlandırma programının son çıkan sürümü.

Güncellenme tarihi: 10 Aralık 2020 | Windows tümü 32/64 bit katılımsız kurulum.

Edited by forjest
  • Like 7
  • Thanks 2

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)