Jump to content

Grub2 Dosya Yöneticisi-grub2 File Manager(g2fm)

crasadure
 Share

Recommended Posts

UZUNLAR, 31.08.2020 - 01:00 yazdı:

@crasadure @awengers  Üstadlar,  az önce  GrubFM sondosyalarını  cygwin64  ile paketledim  hiç bir sorun çıkmadı  (EFI - Legacy ) 

Bende niçin sorun çıkmadı :   3 ya da 4 gün önce  Grub2  ( v.2.0.5 ) dosyalarının son halini MultiBootum'a yerleştirmiştim.  Dolayısıyle  GrubFM   çalıştırdığımız da  aradığı ve kendine uyumlu mod dosyalarını bulmuş oluyor ve hatasız çalışıyor.    Tabi  yazdıklarımın başında  BENCE ... var .  :) 

Ben burda izah  etmiştim ve benim i386-pc kalsörümün içinde div.mod dosyası mevcut.  Dikkatli okunmamış  :)  

• Haha 1

• Editor

Grub2 FM Tema PSD

Temaya ait başlık kısmındaki yazının fontunu kullanmak isterseniz RAR arşivi içindeki PrincessSofia-Regular.ttf font dosyasını bilgisayarınız yüklemeniz gerekmektedir.

psd dosyasında 3 farklı arka plan vardır.

Hangisini kullanmak isterseniz göz işaretini etkinleştirip diğerlenin göz işaretini kapatmanız gerekmektedir.

File > Export > Export As menü yolundan png formatında ve dosya adı da background olacak şekilde dosya oluşturduktan sonra oluşan dosyayı \themes\slack\ klasörü içine kopyalamanız yeterlidir.

Son olarak da Grub2 FM için derleme yapmanız gerekmektedir.

RAR Şifre

(RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)

RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.

www.tnctr.com

Ön izlemeler:

Spoiler

Please register to see this content.

Edited by mephistooo2
  • Like 5
  • Thanks 1

• 2 hafta sonra ...
awengers44, 45 dakika önce yazdı:

@UZUNLAR Üstad grubfm için yeni bir güncellememi geldi acaba ? siteye baktım yenilik göremedim.

Üstad,  şimdi sana 2 adet resim gönderiyorum,

1. Resim  =  Bu resim  şu an resmini çektiğim bir MultiBoot sistemimden.   Resmin üst kısmında ki tarihe baktığımızda  25.09.2020  bu benim Grub2  dosyalarımın + BootLoaderimin  son güncel tarihi ve versiyonu . 

2. Resim  =  Bu resim  şu an resmini çektiğim aynı  MultiBoot sistemimden.   Resmin üst kısmında ki tarihe baktığımızda  27.09.2020  bu benim  2 saat önce paylaştığım Grub2FM   dosyalarımın son güncellenmiş halinin tarihi. Bugünkü tarih  ise  28.09.2020

Şimdi gazetecilikte bir tabir var     "  YORUM SERBEST HABER  HÜR  "     :) 

Please register to see this content.

• Thanks 1