Jump to content

Ag Baglantıları

esenfirt

Recommended Posts

esenfirt kardes ben daha önce bi çok kez karşılaştım bu sorunla fakat ne yazıkki bi çözüm bulamadım zannedersem taktığın usb bellekte virüs var. Çünkü bendeki sorunlarda ki sorun aynı C:\WINDOWS\system32\drivers içini editliyordu virüs ve bu sebepten dolayı aygıtlarda sorun çıkıyordu. Denemediğim antivirüs kalmadı fakat çözüme ulaşamadım. Bence mini xp ile dosyaların içeriğini kontrol ederek yedeklemeni yaptıktan sonra format atmak. Üzgünüm tabi inşallah çözüm yolu sunan arkadaşlarımızda olurda www.TnCTR.com sayesinde yine bişeyler öğreniriz...

aynı sorun yüzünden geçen hafta format attım ne yapdıysam ağ bağdaşdırıcılar çalışmadı son çare format attım virüs olduğunu tahmin ediyordum ama oda değildi değişik antivirüsler ile taramama rağmen bir şey bulamamışdım format dışında çözebilen varsa çözümünü bizede anlatırsa sevinirim kolay gelsin

bunu yapan malesef virüs vede hiç bir antivirüs proğramıda bunu yakalamıyor bu son zamanlarda çıkan bir şey formattan başka hiç bir çareside yok ayrıca dua etki D: ye bulaşmış olmasın yoksa istediğin kadar formatla d nin içine girdiğin zaman tekrar bu hale geliyor o zaman c yi d yi hepsini formatlamak zorunda kalıyorsun

Windows bu donanımın aygıt sürücüsünü başlatamıyor. (Kod 37)

Önerilen çözüm

Sürücü DriverEntry yordamından hata döndürmüştür. Sürücüyü kaldırın ve sonra Donanım değişikliklerini tara'yı tıklatarak yeniden yükleyin veya yükseltin.

Aygıtın Genel Özellikler sekmesinde, Sorun Gider'i tıklatarak Sorun Giderme Sihirbazı'nı başlatın.

inşallah işine yarar

hala düzelmediyse yapacağın tek şey verilerini yedekleyip tamamına format çekmek

bende aynı bu sorunla karşılaştım her türlü şeyi denememe rağmen düzeltemedim sorun aynıydı bütün ağ kartlarını iki tane görür biri tam yüklenmiş biri problemli görünür internete bağlı göründüğü halde bağlanmaz bendekide d sürücüsündeydi formattan sonra düzeliyordu fakat d ye girdiğim anda tekrar aynı bu hale geliyordu ben d deki verileri yedekleyip tamamını kazıdım sorun düzeldi

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

kardes Donanımı kaldır tekrar yükle diyecegım ama yıne aynısı olacak cunku vırus var bu konuda benım bılgım format atmak formattan baska bır care bulamıyorum :clapping:

kardes Donanımı kaldır tekrar yükle diyecegım ama yıne aynısı olacak cunku vırus var bu konuda benım bılgım format atmak formattan baska bır care bulamıyorum :)

Aynı sorun bir arkadaşında başına gelmişti...

Bir çok yolu denedik olmamıştı...

En sonunda

Çözüm olarak eternet kartını çıkardık, driverlerini de kaldırdık ve eternet kartını başka bir slota taktık ve pc donanım buldum dedi bizde cd den tanıttık ve sorun düzeldi...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...