Jump to content

Recommended Posts

üstat eline  sağlık fakat paylaşımını açabilirsen kendimize kopyalayıp indirsek. Bu şekilde inmiyor da.

ney69, 13 dakika önce yazdı:

üstat eline  sağlık fakat paylaşımını açabilirsen kendimize kopyalayıp indirsek. Bu şekilde inmiyor da.

Paylaşım açık zaten şuan inmiyor mu 

yok maalesef  inmiyor

karadurak, 6 dakika önce yazdı:

Paylaşım açık zaten şuan inmiyor mu 

Sende hiç paylaşımcı değilsin bugün 😀

Dosya paylaşıma açık, indirmiştim şimdi yine denedim anında veriyor dosyayı....

Buarada eline sağlık teşekkürler 😉

• Like 1

bende maalesef. Ne indirebiliyorum ne de Drive'a atabiliyorum. Drive 'a kopyala vb herhangi bir şey yok ekranda.

uğraştırdı ama sonunda hallettim (drive'da yer vardır fakat eski bir kaç dosyayı silince halloldu) 

teşekkür ederim.

Edited by ney69
  • Like 1

Elimiz ayağımız olan bu çalışmayı yenilediğin için teşekkür ederim.

Mükemmel bir paylaşım.

Ellerine sağlık.

ALTERNATIF LINKLER  AŞAĞIDA   (EL DEĞMEMİŞ - ORIJINALDİR)

MEDIAFIRE LINKI

Yeni sürüm paylaşıldığı için kaldırıldı.

TURBOBIT LINKI 

YANDEX LINKI 

Edited by NAMIKABI
Yeni sürüm paylaşıldığı için alternatif linkler kaldırıldı.
  • Like 2
  • Thanks 1

İki bölümlü kurulumda hata verdi.Tek bölümlü lurulumda normal çalışıyor.Ellerine sağlık usta

Edited by temhem
  • Like 1

sorunsuz iniyor şu an görür görmez hemen indir talimatını verdim hiç sıkıntı etmeden başladı inmeye teşekkürler karadurak usta 

indirmeye çalışırken böyle bir ileti çıkıyor. 

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

indirmede hiç sorun yaşamadım ve akşam süper hızda 1 saatte indirip elime verdi .bende hemen denemek için önce hdd den çalışan eski sistemim vardı onunla bu indirdiğim isoyu göstererek  isodan çalıştır dedim ve çalıştırdım ama baya sorunları vardı .heralde usb ye  özel olarak yazdırırsam daha stabil çalışır diye düşündüm ve rufus proğramıyla gösterdiği gibi 16 gb lık bir usb belleğimi pc ye taktım  yazdırdım. uzun bir yazdırma süresi bekledim ntfsc  olmasına rağmen ama usb aygıtımdan başlamadı.bu defada kendi yazdırma bat dosyalarıyla denedim  öncelikle defenderi kapatıp rardan çıkardımki defender bat dosyalarına zarar vermesin diye  ama bat dosyaları işe yaramadı.budefada  ultra iso yöntemiyle usbye  ntfc biçimlendirerek yazdırdım ve bu defa usb belleği gördü ve usb den başlattım birçok güzel menü var ama o menülerin ya bağlantısı yok yada ilerde olacak çalışmadı .bende eski sistemimizde çalışan bu sistemede entegre edilen  win10 ful 64 biti hadi bir deneyem dedim ama resimdeki gibi masaüstüne gelmedi .32 bit win onu denedim oda internet wifiyi görmedi görmesi için ful drıveri kur deyincede cortayı cekti kendisini kapattı .win xp yi denedim oda resimde görüldüğü gibi bazı masa üstü ikonlarının arkası boş yanı işlevsiz olarak geldi ama wifisi çalışıyor.

şimdi mustafa karadurak dostum bu paylaşımı yapmadan önce umuyorumki tesd etmişde paylaşmıştır .ve sorunsuz oldugunu görüp paylaşmıştır diye umuyorum acaba nasıl bir konfiğirasyona sahip bir bilgisayar kullanıyorsun eger sakıncası yoksa özelliklerinide paylaşabilirmisin.siz paylaşınca sorunsuz olarak kullanabilmek için sizin makineden bir tane almak istiyorum onun için istedim.bana göre baya üzerinde çalışılması gereken eksikleri var ama sorunlarından ayıklanıncada harika ve işlevli bir paylaşım olacağına olan inancım tamdır ve bu çalışmadan dolayıda teşekkürlerimi sunuyorum  

b28c1247-cdca-45d0-932a-243873945782.jpg

red_d  kardeş bu mustafa karadurak ın  çalışmalarında kusurları  hataları telefi etme yönüyle

senden çok daha fazla istifade ediyoruz ve sorun çok kısa zamanda çözülüyor.o yöndende enbüyük teşekkürü sonuna kadar hakediyorsun. şimdide bir sorum olacak bu karadurakın 2019 sürümünün 29,01,2020 tarihli güncellemesindede yeni paylaştığı çalışmamdada  gördüğüm kadarıyla sadece bende değil diğer yorumlardada gördüğüm kadarıyla win10 64 bit ile win10 32 bit ful olanda administrator hesabı bulunamadı diyor .masaüstüne gelemiyor .bu işte galiba daha önce sistem ve administrator olarak ikili secenek geliyordu şimdi o senek kaldırılarak sadece administrator olarak acılsın istenmiş ama heralde bir hata olmuş ondan dolayı bulamıyor ve öylece acılmayan kullanıcı olarak kalıyor .inşe allah bu sorunuda çok kısa zamanda çözersiniz diye umuyorum .daha önceki yorumumdada resmini atmıştım yani karadurakın yeni paylaşımına yaptığım yorumda resmi var

2020-01-30_114957.jpg

Edited by tahsin4345

tahsin4345, 30.01.2020 - 12:22 yazdı:

indirmede hiç sorun yaşamadım ve akşam süper hızda 1 saatte indirip elime verdi .bende hemen denemek için önce hdd den çalışan eski sistemim vardı onunla bu indirdiğim isoyu göstererek  isodan çalıştır dedim ve çalıştırdım ama baya sorunları vardı .heralde usb ye  özel olarak yazdırırsam daha stabil çalışır diye düşündüm ve rufus proğramıyla gösterdiği gibi 16 gb lık bir usb belleğimi pc ye taktım  yazdırdım. uzun bir yazdırma süresi bekledim ntfsc  olmasına rağmen ama usb aygıtımdan başlamadı.bu defada kendi yazdırma bat dosyalarıyla denedim  öncelikle defenderi kapatıp rardan çıkardımki defender bat dosyalarına zarar vermesin diye  ama bat dosyaları işe yaramadı.budefada  ultra iso yöntemiyle usbye  ntfc biçimlendirerek yazdırdım ve bu defa usb belleği gördü ve usb den başlattım birçok güzel menü var ama o menülerin ya bağlantısı yok yada ilerde olacak çalışmadı .bende eski sistemimizde çalışan bu sistemede entegre edilen  win10 ful 64 biti hadi bir deneyem dedim ama resimdeki gibi masaüstüne gelmedi .32 bit win onu denedim oda internet wifiyi görmedi görmesi için ful drıveri kur deyincede cortayı cekti kendisini kapattı .win xp yi denedim oda resimde görüldüğü gibi bazı masa üstü ikonlarının arkası boş yanı işlevsiz olarak geldi ama wifisi çalışıyor.

şimdi mustafa karadurak dostum bu paylaşımı yapmadan önce umuyorumki tesd etmişde paylaşmıştır .ve sorunsuz oldugunu görüp paylaşmıştır diye umuyorum acaba nasıl bir konfiğirasyona sahip bir bilgisayar kullanıyorsun eger sakıncası yoksa özelliklerinide paylaşabilirmisin.siz paylaşınca sorunsuz olarak kullanabilmek için sizin makineden bir tane almak istiyorum onun için istedim.bana göre baya üzerinde çalışılması gereken eksikleri var ama sorunlarından ayıklanıncada harika ve işlevli bir paylaşım olacağına olan inancım tamdır ve bu çalışmadan dolayıda teşekkürlerimi sunuyorum  

İndirecek ve kullanacak olan arkadaşlara ve yukarıda yazan (tahsin4345) arkadaşa  bilgi olsun diye yazıyorum.

1 - Rufus ile (Disk Bölüm Düzeni:GPT) +  Dosya Sistemi FAT32 olacak şekilde yazdırdım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

2 - UltraISO ile (ISO dosyasına çift tıklayarak UltraISO ile açtım) Disk İmajı yazdır + (Disk sürücüsünden Flash Bellegin olduğu yeri gösterdim) + Yazma Metodu USB + HDD seçtim +Yazdır seçtim ve yazma işlemi sonrası Flash Belleği boot ettim (UEFI) hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

3 - Klasik UEFI yöntemi olan Diskpart (DOS Komutları) ile Flash belleği UEFI olacak şekilde FAT32 formatladım ve KMBOOT ISO dosyasını Flash belleğe çıkarttım daha sonra boot ettim, hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

YANİ UZUN LAFIN KISASI VE İŞİN ÖZÜ, BEN 

Km Boot & Pe V3 (x86/x64) 2020.01.29 çalışmasında hiç bir sorun görmedim.

İndirecek ve kullanacak arkadaşlara belirteyim. 

KARADURAK USTA ELLERİNE SAĞLIK.

ALTERNATIF LINKLER  AŞAĞIDA   (EL DEĞMEMİŞ - ORIJINALDİR)

MEDIAFIRE LINKI

TURBOBIT LINKI 

YANDEX LINKI 

Edited by NAMIKABI
Yeni sürüm paylaşıldığı için alternatif linkler kaldırıldı.
  • Like 4

NAMIKABI, 4 dakika önce yazdı:

İndirecek ve kullanacak olan arkadaşlara ve yukarıda yazan (tahsin4345) arkadaşa  bilgi olsun diye yazıyorum.

İndirdim hem Rufus ile (Disk Bölüm Düzeni:GPT) +  Dosya Sistemi FAT32 olacak şekilde yazdırdım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

Daha sonra UltraISO ile (ISO dosyasına çift tıklayarak UltraISO ile açtım) Disk İmajı yazdır + (Disk sürücüsünden Flash Bellegin olduğu yeri gösterdim) + Yazma Metodu USB + HDD seçtim +Yazdır seçtim ve yazma işlemi sonrası Flash Belleği boot ettim (UEFI) hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

Klasik UEFI yöntemi olan Diskpart (DOS Komutları) ile Flash belleği UEFI olacak şekilde FAT32 formatladım ve KMBOOT ISO dosyasını Flash belleğe çıkarttım daha sonra boot ettim, hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

YANİ UZUN LAFIN KISASI VE İŞİN ÖZÜ, BEN 

AYRICA BİR KAÇ SAAT İÇERİSİNDE TURBOBIT, MEDIAFIRE VE YANDEX ALTERNATIFLERİ EKLEYECEĞİM.

UPLOAD SÜRÜYOR.

Tek bölüm olarak mı yazdırdınız hideboot iki blüm olarak yazdırdınızmı ben de gerçek makinede uefi olarak boot ettiğimde windoes manager ve kmpe menülerinde sistem tam açılacakken pc reset atıyor.Tek bölüm olarak yazdırdığımda sorun yok.

temhem, 5 dakika önce yazdı:

Tek bölüm olarak mı yazdırdınız hideboot iki blüm olarak yazdırdınızmı ben de gerçek makinede uefi olarak boot ettiğimde windoes manager ve kmpe menülerinde sistem tam açılacakken pc reset atıyor.Tek bölüm olarak yazdırdığımda sorun yok.

Yukarıda izah ettiğim gibi, Rufus, UltraISO ve Diskpart yöntemiyle FAT32 ve GPT olacak şekilde Tek USB Diske yazdırdım.

Yani 32 GB lık USB 3.0 Flash belleğime 32 GB ın tamamı FAT32 olacak ve tek disk olacak şekilde yazdırdım ve kullandım.

Sistemim UEFI destekliyor.

BIOS ayarlarından Hem Secure Boot'u hemde Legacy Boot'u disable yaptım.

Boot etmesinde ve Boot ana menü seçeneklerinde hiç bir sorun göremedim.

Ama sistemin içerisinde hatalı çalışan, çalışmayan programlar varsa henüz o kadarını test etmedim.

Kullananlarda yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

NAMIKABI, 2 dakika önce yazdı:

Yukarıda izah ettiğim gibi, Rufus, UltraISO ve Diskpart yöntemiyle FAT32 ve GPT olacak şekilde Tek USB Diske yazdırdım.

Yani 32 GB lık USB 3.0 Flash belleğime 32 GB ın tamamı FAT32 olacak ve tek disk olacak şekilde yazdırdım ve kullandım.

Sistemim UEFI destekliyor.

BIOS ayarlarından Hem Secure Boot'u hemde Legacy Boot'u disable yaptım.

Boot etmesinde ve Boot ana menü seçeneklerinde hiç bir sorun göremedim.

Ama sistemin içerisinde hatalı çalışan, çalışmayan programlar varsa henüz o kadarını test etmedim.

Kullananlarda yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

Benim demek istediğim usb diski ikiye bölerek denedinizmi  karadurak ustanın verdiği iki blüm olarak usb diski yazdırdığımda uefi boot ediyor.Fkat menülere girip örneğin windows manager kur da sistem tam açılacakken  pc reset atıyor.

temhem, 24 dakika önce yazdı:

tahsin4345, 2 saat önce yazdı:

.win xp yi denedim oda resimde görüldüğü gibi bazı masa üstü ikonlarının arkası boş yanı işlevsiz olarak geldi

flash 2 bölüm kullanıyorsanız gizli olan bölüme bootice ile  sürücü harfi atamak zorundasınız. 

ben testlerimi artık hem sanal makinada hemde full donanımlı ve eski pc olmak üzere 2 bilgisayarda yapıyorum. artı vakit buldugumda okula gidip oradaki eski pclerde deniyorum.

configürasyonları doğru yaptıgınızda çalışacaktır.

NAMIKABI, 32 dakika önce yazdı:

AYRICA BİR KAÇ SAAT İÇERİSİNDE TURBOBIT, MEDIAFIRE VE YANDEX ALTERNATIFLERİ EKLEYECEĞİM.

UPLOAD SÜRÜYOR.

Test için teşekkür ederim. linkleri paylaştıgınızda konuya ekleyecegim.

hammer1284, 7 saat önce yazdı:

Hocam eline sağlık. Bu çalışmanın üstüne eklenebilir mi?

açıkçası bunu bilmiyorum. baktıgımda çalışma sadece multiboot için önyükleme ortamlarını indirip kuruyor. komple multiboot u içerisine entegre edemeyiz diye düşünüyorum

Edited by karadurak
  • Like 3

Sabit diskten başla kodda sorunmu var bir türlü sabit diskten başlamadan restart atıyor.

@karadurak eline sağlık ama multiboot managerda çok büyük hata etmiştin win 7 32 ve 64 var aio  yok biz nerden bulcaz peki aio olmayanı ve windows  10 eski sürümleri koyman büyük hata son sürüm varken neden eskiyi kullansınki ? multiboot manager içeriğini nasıl değiştirebilirim ?

Edited by Konohali

keyfoagam, Bir saat önce yazdı:

Sabit diskten başla kodda sorunmu var bir türlü sabit diskten başlamadan restart atıyor.

uefimi grub4dos mu ?

Konohali, 34 dakika önce yazdı:

@karadurak eline sağlık ama multiboot managerda çok büyük hata etmiştin win 7 32 ve 64 var aio  yok biz nerden bulcaz peki aio olmayanı ve windows  10 eski sürümleri koyman büyük hata son sürüm varken neden eskiyi kullansınki ? multiboot manager içeriğini nasıl değiştirebilirim ?

ana dizinde bulunan _WIN klasöründeki "MBOOTMGR_1064.wcs" ve "MBOOTMGR_1086.wcs" dosyalarını notepad ile açarak istediginiz şekilde degiştirebilirsiniz. İnanın bana kişisel kullanımda en iyi özelleştirmeyi yapabilmeniz için tasarladım. yapmanız gereken tek şey isim degişikliği. Oraya ister AIO yazın ister 1903 yazın farketmez. program belirtilen klasörde install.wim dosyasını arar.

Kullanmak istemediginiz menüye slash işareti koyun. AIO istiyorsanız kapalı olan menüleri açın ve o dizinde istedigi klasörü oluşturun. örg: 8AIO

M1zlkg.png

Edited by karadurak

Gizli olan bölümü bootice le harf atıyorum ama bir türlü harf atamıyor.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v8 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v8 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Bilgisayarınızda RETAIL Office sürümleri yüklü ise KMS Suite aktivasyon işlemine başladığında otomatik olarak Office ürünleri
      için VOLUME Lisans sertifikalarını yükleyecektir.

NOT: Önizleme resmi eski srümlere ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS_Suite_v8.4_TR.rar (Turkish / Türkçe)
      KMS_Suite_v8.4_EN.rar (English / İngilizce)
      NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      Please login or register to see this link.
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      gatherosstate.exe (15 Eylül 2019)
      slc.dll (15 Eylül 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.
         Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)      Windows 10 (Cloud S, Professional Single Language)      Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011) Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)
      DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.
      ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın... Bilgisayarınızda RETAIL Office yüklü ise aktivasyon sorgusunda sonuç gözükmeyebilir. Inject ve Online yöntemlerinde normal etkinleştirme esnasında Windows ve Office ayrı ayrı etkinleştirilebilirken KMS Görev Zamanlama modülünde ve $OEM$ Aktivasyon seçeneğinde Windows ve Office birlikte etkinleştirilir. BİLİNEN HATALAR:
      RETAIL ve OEM Windows 7 yüklü bilgisayarda RETAIL Office sürümleri için nadiren VOLUME Lisans sertifikaları otomatik yükleyemiyor yada yükleniyor ancak aktivasyon gerçekleştirilmiyor. Böyle bir durumda script i kapatıp tekrar açın ve işlemi tekrar gerçekleştirin.
      Versiyon Değişiklikleri:
    • By dlebook
      React Native Chat App with Firebase - Firestore Course 2020
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 4.41 GB
      Genre: eLearning Video | Duration: 84 lectures (7 hour, 29 mins) | Language: English
      Take your programming skills to next level by creating native iOS and Android Real-Time Chat Application.

What you'll learn
      React Native App Development
      Real-Time Chat Application
      Firebase Auth
      Firestore Database
      React Native Hooks
      Reusable Components
      Requirements
      How to setup react-native environment
      Description
      This course is for every programmer who wants to learn mobile application development and want to increase their skills to the next level.
      Do you want to learn Mobile Application Development?
      - You will learn it in this course.
      Do you want to make iOS and Android app with a single code base?
      - You are in the right place.
      Do you want to learn the Git Commands?
      - Yes? Then why are you thinking?
      Do you want to learn react-native Hooks?
      - Of course yes
      Do you want to Master firebase Auth?
      - Absolutely
      Do you want to Master firebase firestore realtime database ?
      - Definitely
      Then why are you giving it a second thought just enroll and avail the opportunity.
      What You will learn in this Course:
      React's custom markup Language JSX to design the UI.
      The process of breaking down complex components into smaller separate Reusable components.
      Separate Utils and Helper Classes
      React Native Hooks.
      How to make beautiful looking apps.
      Learn the flexbox technique to design apps.
      How to make responsive apps for different Screens.
      Firebase Authentication.
      Firebase Firestore Realtime Database.
      React Native react-navigation V5.
      Learn git commands
      We will cover all these topics in-depth by building a Chat App with a realtime firestore database.
      Note: I built this course by having in mind that what will be the best practices and approaches required to build an app and the concepts that I have learned through my professional development experience.
      Who this course is for:
      Anyone who are willing to learn react native development
      Anyone who want to develop realtime chat application
      Anyone who wants to be Mobile Application Developer

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/a2411d70E2b24dbc/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/eae4efE5bBf6e332/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/3941aaD2b21A4cc3/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part3.rar https://uploadgig.com/file/download/F4E420d449e88821/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part4.rar https://uploadgig.com/file/download/A2078dad120b63e4/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part5.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/7f63f398e0e9623ef0be331c32df12bd/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part1.rar https://rapidgator.net/file/7bcae008f5778da64541c72594598c40/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part2.rar https://rapidgator.net/file/296a15fbeeed77dce3e2bd13b15c1729/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part3.rar https://rapidgator.net/file/88ed63a55be83346690c3d433c044141/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part4.rar https://rapidgator.net/file/8f2c09eadb0a001acf57d14cea21a0ff/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part5.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/3AB59B0BB6FDC8E/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part1.rar http://nitroflare.com/view/B0A9632EACA6E4E/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part2.rar http://nitroflare.com/view/236D4EB4D972F2A/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part3.rar http://nitroflare.com/view/D39C74ED1D3FF5B/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part4.rar http://nitroflare.com/view/B0B47AF96C29332/7o2n5.React.Native.Chat.App.with.Firebase..Firestore.Course.2020.part5.rar

• By dlebook
      Learn Windows Command Line
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 226 MB
      Genre: eLearning Video | Duration: 16 lectures (33 mins) | Language: English
      Everything you need to know about Command Line to go from Beginner to Super User

What you'll learn
      Learn Windows Command Line
      Learn Commands
      Requirements
      Willingness to Have Fun and Learn!
      Have access to Windows 10
      Description
      SO, YOU'RE LOOKING FOR A COURSE THAT WILL TEACH YOU WINDOWS COMMAND LINE QUICKLY & IN A FUN MANNER?
      I've got just the course for you!
      Welcome, my name is Josh Werner with Learn Tech Plus and I've put this course together to help people just like you quickly master Windows Command Line...Whether you're a beginner or experienced with Windows Command Line!
      If your goal is to become a master of Windows Command Line, then this course is perfect for you. It will get you started on the right path and give you the knowledge and skills you need to master Windows Command Line...
      Learning Windows Command Line is Not only for Experienced users, but also everyone else. Because when you have mastered Windows Command Line, you can get around Windows Command Line quickly and increase your productivity!
      In short, a good understanding of Windows Command Line is tremendously beneficial.
      Now, in this course, we'll go far beyond that. By the end of it, you'll have gained complete proficiency in Windows Command Line even if you're currently a complete beginner!
      THAT'S RIGHT...NO PRIOR EXPERIENCE OR KNOWLEDGE IS REQUIRED!
      You don't need any previous experience or knowledge to take this course. In fact, all you need is a desire to learn and master Windows Command Line.
      This is not one of those courses that will throw too much at you at once and cause you to get overwhelmed. This is a course that you'll not only learn so much from, but also enjoy the journey as you're learning (which is a very important part of the learning process)
      The course will take you by the hand and teach you everything you need to know step by step and even put your knowledge to practice immediately by showing you how to setup an account with Windows Command Line and How to use Windows Command Line.
      On top of this, you will also get my continuous support as well to make sure you're successful with my course.
      LEARN WINDOWS COMMAND LINE BY DOING! (LEARN WINDOWS COMMAND LINE FROM SCRATCH WITH A PROJECT!)
      We will go step by step and cover Windows Command Line. The goal here is to help you
      A) Setup a Free Account with Windows Command Line
      B) Work with Windows Command Line
      Here's what we'll cover in the course:
      1. We'll start from the very beginning and explain what Windows Command Line is, why & how it's used.
      2. Introduce you to Windows Command Line
      ENROLL NOW I'D LOVE TO SEE YOU INSIDE THE COURSE AND HELP YOU LEARN WINDOWS COMMAND LINE!
      Who this course is for:
      Beginner to Advanced Students wanting to Master Windows Command Line

x Learn Windows Command Line

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/2038f54Fd30d27f7/i4hsm.Learn.Windows.Command.Line.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/46df32f26cf752fb030ffdd239bef2cb/i4hsm.Learn.Windows.Command.Line.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/59015CE5DC09F58/i4hsm.Learn.Windows.Command.Line.rar

• By karadurak
      Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86)

KMPE win10 32 ve 64 Bit olarak yeniden güncellemiştir. Yeni KmPE de Office 2010 ve  MTP ve MSI kurulum desteği gibi bir çok özellikler bulunmaktadır. Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Microsoft Office 2010 desteği Windows Yükleyici (MSI)  Yerel Windows Gezgini  DWM Hizmet Desteği MMC ( cihaz yöneticisi, disk yöneticisi, servis yöneticisi, dosya paylaşımı dahil ) BitLocker (Sadece kilitli sürücü açma işlevi ) Yerel Arama İşlevi  Temel ekran sürücüleri, (grafik sürücüsü) Ağ Desteği  WOW64 desteği (x64 ve x86 programlar aynı ortamda çalıştırılabilir) IE 11 (x64 ve x86) MTP desteği (cep telefonu bağlantı aktarımını destekler) RNDIS işlevi (USB bağlantısı ile cep telefonundan ağ paylaşımı yapılabilir) Yönetici hesabı girişi (AdminKmPE) Administrator ve System hesabı arasında geçiş yapma Paint, Windows Resim Görüntüleyici  VC ++ çalışma  kütüphanesi .NET Framework SnippingTool Ekran Görüntüsü Aracı  Yazıcı bileşenleri  Uzak Masaüstü Hizmetleri (Harici Uzak Masaüstü Bağlantısı PE) (RS5) SMB 1.0 Destegi  Ağ bulma (Aynı ağdaki bilgisayarda paylaşılan kaynaklara erişilebilir) Ağ ve Paylaşım Merkezi (Ağ Adaptörü Ayarları + Ağ Tepsisi Simgesi)  
      ------------------------------------------------
      Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_03_09
      https://drive.google.com/file/d/1TB8a0eByXNTtwsU7LBmrrgYHMjO2Uun
      İso Boyutu: 5.69 GB (6,113,435,648 bayt)

Sistem gereksinimleri:
      1. RAM 1 GB / Native 512MB RAM (Eski PC)
      2. CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.
      ------------------------------------------------
      2020_04_06 Tarihli Günceleme [sadece win10 x64 ve x86 yı içerir]
      WinXShell Sistem kabuğu güncelledi.
      Tema ayarları eklendi. Saydamlık efektleri vs..
      Explorer dosya kopyalama hatası giderildi.
      WIFI bileşeni, olan PPPoE çevirmeli bağlantı seçenegi eklendi.
      x86 wifi görmeme problemi giderildi.

Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_04_06
      https://drive.google.com/file/d/1WRDvCxm1tl1wW4U10QuSjOgtvuGbDuG
      Güncelleme Boyutu: 1,48 GB (1.596.064.189 bayt)
      [KMPE klasörünü ana dizine atıp degiştirerek uygulanır.]

Ekran Görüntüleri: 
      USB Sürücüye Kurulum: 
      MInstAll Programlar (x86 x64): 
      MS-DOS programları: 
      Masaüstü Resmini Değiştirme: 
      Masaüstü Uygulamalarını Değiştirme:
      MInstAll- Kmpe USB Program Ekleme ve Çıkarma:
      Harici Sürücü Ekleme:
      Dism++ ile  Dahili Sürücü Ekleme:
      Antivirüs:
      Sabit Diske KMPE Kurulumu (Win10 UEFI): 
      KMPE'den Windows Kurulumu:
      Multiboot'a Ekleme:
      Dizin Yapısı:
      Sistemi Günceleme:
      Reg ve CMD komutu Ekleme:
      Kmpe USB Videolu Egitimler:
      Tavisiyelerinizi , bulduğunuz faydalı programları  ve hataları mümkünse çözüm önerileriyle birlikte konu başlığı altında paylaşabilirsiniz.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...