Jump to content

Win10 Pro X64 18363.815 02 Mayıs 2020 Güncel + Görsel

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

hız olarak nasıl? Ben windows 10 ilk çıktığında direk windowstan indirdim,  win8.1 üzerine yükledim.  İ7 işlemcili bilgisayar işlemez oldu. 4-5 dakikada açılıyor. pek virüs de yok ama işlem yaparken oturup düşünüyor resmen bilgisayar. direk format basacağım güzel bir sistem arıyorum.

kurtoglu24, 1 saat önce yazdı:

hız olarak nasıl? Ben windows 10 ilk çıktığında direk windowstan indirdim,  win8.1 üzerine yükledim.  İ7 işlemcili bilgisayar işlemez oldu. 4-5 dakikada açılıyor. pek virüs de yok ama işlem yaparken oturup düşünüyor resmen bilgisayar. direk format basacağım güzel bir sistem arıyorum.

Ben 10 yıllık hdd ile denedim herhangi bir donma vs olmadı. Windowsu yükseltme yaparak hiç kullanmadım. Soranlara da yükseltme işlemini tavsiye etmiyorum. Windowsun saçma sapan hataları olduğu için temiz kurulum tercihim...

• Like 2

Arkadaşlar yandexdiskte indirme sınırı limiti aşıldığı için kendi yandex hesabınıza ekleyerek indirebilirsiniz. Bazı arkadaşlar sorun yaşıyormuş. Normalde cloudmail.ru tarzı sitelere yükleyeceğim ancak 2 gb sınırı var. Sınırı olmayanlar da telefonla aktivasyon istiyor. Şu an mega.nz ye yüklüyorum. Bitince alternatif link olarak eklerim...

Her zaman sadelikten yana olmuşumdur ancak,farklılıklar güzeldir değişim şart böylesine güzel arayüze sahip görsel bir sistemde her zaman, bu tarzı_severler için tercih edilecektir. Alışık olduğumuz yabancı forumlarda gördüğüm daha çok sistemleri anımsattı bana bir an bana. :) 

Güzel ve göze hoş görünen bir sistem olmuş ellerinize sağlık iyi iş çıkartmışsınız üstadım saygılarımla.

• Like 1

forjest, 4 saat önce yazdı:

Her zaman sadelikten yana olmuşumdur ancak,farklılıklar güzeldir değişim şart böylesine güzel arayüze sahip görsel bir sistemde her zaman, bu tarzı_severler için tercih edilecektir. Alışık olduğumuz yabancı forumlarda gördüğüm daha çok sistemleri anımsattı bana bir an bana. :) 

Güzel ve göze hoş görünen bir sistem olmuş ellerinize sağlık iyi iş çıkartmışsınız üstadım saygılarımla.

Normal win10 masaüstünden ciddi şekilde sıkıldım üstad. Elimden geldiğince aşırı kaçmamaya çalıştım. Aslında eklemek istediğim ekstra şeyler vardı. Örnek; masaüstüne Equalizer simgesi vardı. Pc de herhangi bir ses algıladığında çalışıyordu. Benim de kullandığım düşük pc leri düşünerek bu seviyeler de kaldım. Görsel çalışmalar da da @Alphonso_Elric' in çalışmalarını çok beğeniyordum. Saolsun desteğini esirgemedi, yardımcı oldu. Birşeyler yapmaya çalıştım. Teşekkürler üstad...

Gogog, 4 saat önce yazdı:

emegine saglık çok güzel olmuş

Teşekkürler güle güle kullanın...

OSAKKA, 27 dakika önce yazdı:

teşekkürler deneyip bilgi verelim emeğe saygılar

Ben teşekkür ederim. Geri dönüş yaparsanız mutlu olurum. Hatalarımızı görmek ve tekrarlamamak konusunda yardımcı olur. 

• Like 2

SON_VATAN, 39 dakika önce yazdı:

uefi kurulum oluyormu daha önce denediklerimde mevcut programlar kurulmuyordu..

Ben uefi olarak kurulum yaptım. Herhangi bir problem olmadı. Biosta da Windows Uefi Boot olarak çıkıyor ancak kesin konuşmak zor. Uefi kurulum yaptığımda tek yaşadığım sorun, normalde tarayıcı sayfasını yani yapmıştım. O varsayılana dönmüştü. Haricinde herhangi bir farklılıkla karşılaşmadım. Farklı sistemler de denemek lazım.

• Like 2

Emeğinize sağlık

• Like 1