Jump to content

9000 Tl Ye Laptop Tavsiyesi

Recommended Posts

lord_figo18, Bir saat önce yazdı:

Teşekkür ederim msi dell tavsiye edilirse çok makbule geçer

Yıllardır MSİ kullanıyorum(GE70 2PC Apache-2014) gerçekten güzel laptopları var . Fakat son zamanlarda diğer markalara nazaran aşırı derecede pahalı geliyor bana(gerçi hangisi ucuz kaldı ki) .

MSİ olarak 2 model veriyorum 15'' 60hz ve 17'' 120Hz 

Monster da  öneririm.  Benim pc aldığım zamanlarda (2014) MSİ kasası kullanıyordu(arkadaşım monster almıştı bende msi bir geldi kasalar aynı tabi renk farklılığı vardı. MSİ daha albenili duruyor :) ) son yıllarda farklılığa gitti(logo, kasa tasarımı vs.). Ekran boyutu olarak farklı çeşitlerde ve özelliklerde uygun fiyatları var. Diğer özellikler aynı kalıyor. Kişi tercihine göre.

Göz atman için 

Please register to see this content.

Bütün bu laptopların farklı alışveriş sitelerinde farklı fiyatları var sana uygun olanı alabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

Bence Dell Monster ve MSI dan uzak durun derim paranız çöp olmasin. Değerli ustadlarimizin üstteki onerilerini dikkate alarak bende dahil, lenovo dan sasmamanizi oneririm piyasaya en hakim tutulan markalardan peynir ekmek gibi gidiyor çünkü.

Arge tarzı bir yere gittim profesyonellerin Lenovo kullandıklarına denk gelmistim kötü olsa o tarz bir yer kullanmazdi kesinlikle. Edindiğim izlenim oydu.

Çizim ve modelleme için sanıyorum büyük ekran tercihi mantıklı olacaktır 17.3" ve üzeri. ?

• Like 1
  • Thanks 1

forjest, 2 saat önce yazdı:

Bence Dell Monster ve MSI dan uzak durun derim paranız çöp olmasin. Değerli ustadlarimizin üstteki onerilerini dikkate alarak bende dahil, lenovo dan sasmamanizi oneririm piyasaya en hakim tutulan markalardan peynir ekmek gibi gidiyor çünkü.

Arge tarzı bir yere gittim profesyonellerin Lenovo kullandıklarına denk gelmistim kötü olsa o tarz bir yer kullanmazdi kesinlikle. Edindiğim izlenim oydu.

Çizim ve modelleme için sanıyorum büyük ekran tercihi mantıklı olacaktır 17.3" ve üzeri. ?

Büyükler birşey biliyordur senin önerin Lenovonun hangi modeli hocam teşekkür ederim ?

lord_figo18, 35 dakika önce yazdı:

Büyükler birşey biliyordur senin önerin Lenovonun hangi modeli hocam teşekkür ederim ?

Dolar artışının hesaba katılarak birsure beklenilmesi düşüncesindeyim fiyatlar acayip artmis.Belli bir model baz almadan hızlı şekilde baktım alttaki cihaz hosuma gitti.Macosx dahi rahat kurulabilir.?

"Benzer urunleri aynı markalarda karşılaştırma yaparak iyice elemekte yarar var yinede."

@teyyaree ustamız da burada olsaydı onunda tavsiyelerinden faydalanmak isterdim.

Bir basın kurumunda çalışıyorum dell, lenovo, msi, asus,  ve monster marka bilgisayar kullanan çalışanlarımız var lenovo ve monster kullananlar memnun ve grafik ve montaj için kullanıyorlar. Bu işler yüksek donanım ister.

Marka odaklı bilgisayar almaktansa donanım özelliklerine göre karşılaştırmak daha uygun olabilir düşüncesindeyim.

• Like 1

forjest, 15.06.2020 - 20:40 yazdı:

Dolar artışının hesaba katılarak birsure beklenilmesi düşüncesindeyim fiyatlar acayip artmis.Belli bir model baz almadan hızlı şekilde baktım alttaki cihaz hosuma gitti.Macosx dahi rahat kurulabilir.?

"Benzer urunleri aynı markalarda karşılaştırma yaparak iyice elemekte yarar var yinede."

Lenovo nun thinkpad serisi alınır, gerisi hikaye, msi kuzey köprüsü yanar kullanıcı hatası derler, dell ve monster birde bulabilirsen ömürlük FUJITSU Workstation CELSIUS  tarzı cihaz 

Dell

Lenovo Thinkpad

Edited by caprice77
link