Jump to content

Tnc Kurtarma Cd'si Hepsi-bir-arada (aio)

morning

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

olmadıki bu şimdi usta daha yenisine alısmadan 2. sürümü cıkıo ;):D Firmaları geçtiniz sizde:D

eyw emeğine sağlık kullanan arkadaslar varsa bir sualim olacak içindeki programlar fuLL mu .? işlem yaparken register etme sorunu ile karsılasmayalım .?

ben bunu daha önce indirmiştim gercekden cok kullanışlı bi cd olmus.ellerinize saglık.fakat bi sorum olucak...

menude mini vista yı sectiğim zaman aclıo normal bi şekilde ama kopyala yapıştır yaptıgım zamanlarda(yedek alırken)kopyalama işleminin ne kadar kaldıgını gostermio.bi çözümü var mı acaba...

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

HOCAM ELLERİNİZE SAĞLIK YİNE GÜZEL BİR ÇALIŞMA ULTİMATEFE'NİN DE DEDİĞİ GİBİ BİRAZ DAHA GÖRSELLİK KATARSANIZ ÇOK DAHA İYİ OLUR.BİR DE HIREN'S BOOT CD 10.1 EKLENEBİLİRMİ BEN 9.6 DAN YÜKSEK VERSİYONU EKLEYEMEDİM KENDİ YAPTIĞIM MULTIBOOT'A.EĞER 10.1 İ EKLERSENİZ KUSURSUZ OLUR BENİM FİKRİM.

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Biraz daha görsellik katarsanız çok daha iyi olur.
Arkadaşlar Mesajın En Başında Büyük Büyük "2. sürümü çıkmıştır.Buradan bakabilirsiniz." Yazıyor, nasıl görmezsini anlamıyorum :(

İkinci sürümde Hem Görsellik değiştirildi, hem çalışmayan programlar düzeltildi, hemde güncellendi.

Lütfen "Tnc Kurtarma CD'si - 2. Sürüm" adlı başlıktan devam ediniz :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=91852[/CODE]

Diğer bir husus ise, Sevgili @morning arkadaşımız Artık aramızda değil (yanlış anlaşılmasın rahmetli olmadı, Tnctr de değil, sanal hayattan koptu :)) dolayısıyla, şunu yap bunu yap gibi istekleriniz büyük ihtimalle havada kalacaktır. Ama başka bir arkadaş çıkıpta hem istekleri değerlendirir, hemde konuyu güncellerse çook Hayra geçmiş olur tabi :D

Arkadaşlar Mesajın En Başında Büyük Büyük "2. sürümü çıkmıştır.Buradan bakabilirsiniz." Yazıyor, nasıl görmezsini anlamıyorum :(

İkinci sürümde Hem Görsellik değiştirildi, hem çalışmayan programlar düzeltildi, hemde güncellendi.

Lütfen "Tnc Kurtarma CD'si - 2. Sürüm" adlı başlıktan devam ediniz :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=91852[/CODE]

Diğer bir husus ise, Sevgili @morning arkadaşımız Artık aramızda değil (yanlış anlaşılmasın rahmetli olmadı, Tnctr de değil, sanal hayattan koptu :)) dolayısıyla, şunu yap bunu yap gibi istekleriniz büyük ihtimalle havada kalacaktır. Ama başka bir arkadaş çıkıpta hem istekleri değerlendirir, hemde konuyu güncellerse çook Hayra geçmiş olur tabi :D

Kusura bakmayın bir kaç konu aynı anda inceleyince sadece son bir kaç mesajı okudum tarihlerede bakmadım konu yeniden açılınca yeni sandım pardon

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...