Jump to content

Windows 10 Home Pro Lite 20h2.19042.746 X86 X64

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
34ero, 3 dakika önce yazdı:

güzel sade olmuş sadece Microsoft Edge Chromium Browser belki kalabilirdi yükleme linki henüz  birşey bulunamadı diyor :) 

Link aktif şu anda edge sistem üzerinde çok yr kaplıyordu yeniden kurulabilir olduğu için kaldırdım

• Like 5

VMWare ile UEFI olarak kurmayı denedim ancak direkt olarak ISO'dan boot etmedi. PE sistemden kurup deneyeceğim. Boot etmeme sorunu hakkında bir fikriniz veya çözüm öneriniz var mı? Gün içerisinde gerçek makinede de boot etmeyi deneyip döneceğim.

• Editor
canavar123, 11 dakika önce yazdı:

VMWare ile UEFI olarak kurmayı denedim ancak direkt olarak ISO'dan boot etmedi. PE sistemden kurup deneyeceğim. Boot etmeme sorunu hakkında bir fikriniz veya çözüm öneriniz var mı? Gün içerisinde gerçek makinede de boot etmeyi deneyip döneceğim.

Herhangi bir önerim yok gerçek makinada denedim sorun yoktu sanal makina için yarın deneme yaptıktan sonra cevap veririm

• Like 1

uN1versum, 45 dakika önce yazdı:

Mustafa abi ne kadar windows 10 sürüm varsa denedim windows 10 enterprise 2016 ltsb en stabil sorunsuz sistem bu bana göre abi bi el atsan güncel olan yukardaki gibi sistem hazırlasan 😚

Her türlü imzamı atarım Mustafa abinin el attığı sorunsuz çalışıyor 😀

uN1versum, 50 dakika önce yazdı:

Mustafa abi ne kadar windows 10 sürüm varsa denedim windows 10 enterprise 2016 ltsb en stabil sorunsuz sistem bu bana göre abi bi el atsan güncel olan yukardaki gibi sistem hazırlasan 😚

Üstad ellerine sağlık.. Bu arada uefi desteği belirtilmemiş reis 

Lite sürümü ltsb den daha mantıklı çünkü bazı programlar da çekirdek olarak profesyonel sürümünü istiyor.. Adobe fotoshop vsss ltsc ve ltsb desteği yok.. Onun yerine Windows 10 Lite olmasi daha mantıklı 

Edited by bozart
  • Like 2

• Editor
uN1versum, Bir saat önce yazdı:

Önümüzdeki günlerde bakalım inşaallah 

• Like 5
  • Thanks 1

• Editor
ahmd21, 22 dakika önce yazdı:

Selamün Aleyküm Köylü Usta Emeğine sağlık başka tarayıcıdan link verme şansın varmı ? Selam Ve Duayla Allah Emanet Ol

Maalesef başka yere yükleme şansım yok isteyen arkadaşlar alternatif link verebilir

• Like 1

kocamanadam, 11 dakika önce yazdı:

Startisback başlat menüsünde tüm programlar gözükmüyor üstad,bir reg kaydı var mı?Verebilirmisin?Saygılar,

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]
"NoStartMenuMorePrograms"=dword:00000002

regdeki dword değerini 0 yapıp yeniden başlattıktan sonra Startisback programını kurup denermisiniz?

• Like 2

• Editor
canavar123, 16 saat önce yazdı:

boot dosyaları 32 bit eklemişim 64 bit vmware kurulumunda çalışmıyor ama 32 bit efiden kurarsan hem 32 hemde 64 bit uefi olarak kuruluyor

• Like 1

• köylü changed the title to Windows 10 Home Pro Lite 20h2.19042.746 X86 X64