Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Oluyor merak etmeyin. İlk önce guset ve sınırlı hesap açıyorsunuz. Daha sonra bir yeni hesap daha açıp onu istediğiniz isimle yönetici olarak kaydediyorsunuz. Kullandığınız administrator hesabını kapatım istediğiniz isimle açılan hesaba geçiyorsunuz. Ondan sonra administratoru ssınırlı hesap yapıp tüm açtığınız kullanıcıları silebiliyorsunuz.

Diğer iki hesabı (guest ve sınırlı hesap) açmanız önemli. Açmazsanız bilgisayar açıldığında hesap seçin der ve hiçbir hesabı göstermez.

• Administrator
Arkadaslar lınkler sanırım öldu Linklerı yenılersenız sevınırız flashget ıle dow.yapıyordum butun parcalar yarım kaldı lınkler calısmıyor

tşkler

Premium üye değilseniz yarıda kalan linkler devam etmez. TÜm linkler şu an itibariyle sağlam.

File 5606425 (tnc.cd1.part1.rar) found on server rs24.rapidshare.com

File 5617768 (tnc.cd1.part2.rar) found on server rs3.rapidshare.com

File 5630599 (tnc.cd1.part3.rar) found on server rs37.rapidshare.com

File 5641137 (tnc.cd1.part4.rar) found on server rs44.rapidshare.com

File 5650876 (tnc.cd1.part5.rar) found on server rs33.rapidshare.com

File 5677150 (tnc.cd1.part6.rar) found on server rs7.rapidshare.com

File 5023167 (TNCXP.CD2.part1.rar) found on server rs34.rapidshare.com

File 5035385 (TNCXP.CD2.part2.rar) found on server rs37.rapidshare.com

File 5067858 (TNCXP.CD2.part3.rar) found on server rs44.rapidshare.com

File 5221022 (TNCXP.CD2.part4.rar) found on server rs16.rapidshare.com

File 5683759 (TNCXP.CD2.part5.rar) found on server rs37.rapidshare.com

File 5688085 (TNCXP.CD2.part6.rar) found on server rs49.rapidshare.com

File 5689024 (TNCXP.CD2.part7.rar) found on server rs41.rapidshare.com

arkadaşlar denedim ve çok beğendimm.. ama bi sorunum var ... format atarken webcam takılıydı ondan mı bilmiyorum bütün driverları yükledi.. bittikten sonra webcam driverini yükleyemedim.. yarıya kadar yükledikten sonra hata veriyor ve eMPIA dosyası yok falan diyor... sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim... bu arada tncxp süper... webcamın markası casper 2008...

Edited by xtr07

• Administrator
arkadaşlar denedim ve çok beğendimm.. ama bi sorunum var ... format atarken webcam takılıydı ondan mı bilmiyorum bütün driverları yükledi.. bittikten sonra webcam driverini yükleyemedim.. yarıya kadar yükledikten sonra hata veriyor ve eMPIA dosyası yok falan diyor... sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim... bu arada tncxp süper... webcamın markası casper 2008...

Kendi cdsinden yükleyin.

Gerçekleştirmişolduğunuz sistem gerçekten mükemmel benim sorunum usb klavye ve usb mause yi tanımıyor lcd monitörüde tanımıyor her açılışta kurup tanıtıyorum (samsung 940 bw) ve bilgisayarı kendim kapattığım halde kapanırken bir sorun oluştu diyor ve mavi ekran beliriyor lütfen bu konuda yapabileceklerimi bana açıklarsanız sevinirim selamlar...

• Administrator
Gerçekleştirmişolduğunuz sistem gerçekten mükemmel benim sorunum usb klavye ve usb mause yi tanımıyor lcd monitörüde tanımıyor her açılışta kurup tanıtıyorum (samsung 940 bw) ve bilgisayarı kendim kapattığım halde kapanırken bir sorun oluştu diyor ve mavi ekran beliriyor lütfen bu konuda yapabileceklerimi bana açıklarsanız sevinirim selamlar...

Tüm sürücüleri kaldırıp kendi anakart cdnizden sürücüleri kurun.

• Administrator
kendi cd sinden yüklerken bu hatayı veriyor.. cd sağlam elimde 10 tane webcam ve cdleri var...

daha önce bu hata ile hiç karşılaşmadım.. tnc xp de oldu bu sorun..

PCdeki driveri toptan kaldırın. Bende yaşadım aynı sorunu. Kendi cdsindeki driveri göstererek kurdum.

Merhaba. Benim bi sorunum var Yardımcı olursanız sevincem.

1. CD yi indirdim ve neroyla kalıba yaz dedim,yazma işlemi bittikten sonra, cd yi tekrar CDRom'a taktığımda Bot menü olarak açmıyor. CD nin içini açıyor direk. Acele Yardımcı olursanız sevinirim.

Lütfen yardım eden yokmu.! 2 kere çektim CD ye ama yine aynı. :wub::D:D

Edited by süper

arkadaşlar bugün cd yi taktım bismillah diyip bi yüküyem dedim pc me.

ama cd yi taktım menü açıldı backyj9.jpg

TNC XP kur diyorum önüme ms dos ortamında 1-9 a kadar menüler çıktı çeşit çeşit şeyler

bir türlü kuramadım şu xp yi

forumu tam akumuyorsunuz arkadaşlar...

fare ile tncxp kur demeyin direk 3 e basın ozaman tncxp kur a geçiyor..

yada fare ile hiren bootcd den aça tıkla.. ikisinin yeri değişmiş...

:D:D:D:D arkadaşlar bana bi cevap veren olmıyacak mı ya sizden fazla bişey istemiyorum cd satın ya parasıyla degilmi emeginin karşılıgını alıyosun işte likler anası aglamış part4 problemlar crc hatası veriyo arkadaşlar bana bi yardım edin ... 10 kere indirdim yine de olmuyo yardımm.............................. :D:D:D:D

:D ya abi bune böyle tnc xpnin bir rar indikten sonra diğeri kaypoluyo ya bilgisayr dün saat 20:20den beri ve halada açık

sakin olun burada sinirlenmesi gereken birileri varsa onlar da bizleriz bi şekilde iyi niyetle ortaya koydğumuz çalışmalar var ancak sizin bilgisayar bilginizin yetersizliğinden kaynaklanan sorunlardan ötürü bu şekilde agresif iletiler gönderemezsiniz tekrar etmeyin, bilmiyorsanız bi bilenden adabı ve usulünce sorup öğrenin tekrarında siteye girişiniz süresiz olarak engellenecektir...

:D:D:D:D arkadaşlar bana bi cevap veren olmıyacak mı ya sizden fazla bişey istemiyorum cd satın ya parasıyla degilmi emeginin karşılıgını alıyosun işte likler anası aglamış part4 problemlar crc hatası veriyo arkadaşlar bana bi yardım edin ... 10 kere indirdim yine de olmuyo yardımm.............................. :D:D:D:D

bütn linkler sağlam sizin indirmenizde problem var sanırım eğer flashget vb. programlarla indiriyorsanız her seferinde tek part indirmek üzere ayarlarsanız sorunsuzca indirmiş olacakasınız bi de neye dayanarak linklerin anası nasıl ağlamış bi de onu anlasak ben giriyorum bakıyorum hepsi sapasağlam binlerce kez indirilmiş hiç birinde sorun yok bi tek size gıcıklık yapıyo rapid? bunu mu diyosunuz, göndermek isteyen var ise gönderebilir size (ama ücret talep edilmesi kargo ve cd ücreti hariç) durumunda ücret talebinde bulunan üye banlanacaktır...