Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Merhabalar. Benim bilgisayarım biraz eski. tnc yi kurdum ellerinize sağlık güzel olmuş. fakat bir problemim var. benim ekran kartım nvidia. masaüstünde sağ tıkladığınızda bir menü gelir ya işte ben nvidia yı yüklediğimde oraya nividia ayarları diye bir başlık geliyordu. yalnız tnc de ekran kartını yüklemeden önce bir problem yoktu ekran kartını yükleyince masaüstünde sağ tıkladığım zaman kum saati çıkıyor ve artık mouse masaüstünde bir yeri tıklamıyor. ve sağ tuş menüsü açılmıyor. ekran kartını kaldırdığım zaman yine düzgün çalışıyor ama yine yükledim yine dediğim problem çıktı. bu problemi nasıl çözebilirim. teşekkür ederim...

ya tncxp driverrı ekran kartının driverı uyusmyor yada sk8er_boi reg kaydıyla sağ clikten kaldırmıs nvidia simgesi sağ altta var ise s8er_boi reg ayarıyla kaldırmıssdır

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ya tncxp driverrı ekran kartının driverı uyusmyor yada sk8er_boi reg kaydıyla sağ clikten kaldırmıs nvidia simgesi sağ altta var ise s8er_boi reg ayarıyla kaldırmıssdır

peki nasıl çözülebilir... evet saatin yanında simgesi var.

peki nasıl çözülebilir... evet saatin yanında simgesi var.

reg ayarları ıle yapabilirsiniz forum yada google'den nvidia tweaks diye arayın bulursunuz verilen değer 0000 ise 0001 yapın yanlıs olabılırde

Çok güzel görünüyor ama çok eski değil mi?2006'da yayınlanmış.İçerik güncellendi mi?

sp3 çıkınca belkı yenısını hazırlar

• Administrator
TNCXP bir sorunum var.. nasıl çözebilirim..

word veya benzeri bir programda masaüstüne veya herhangi bir yere aldığım kısayollara word'den giremiyorum

nasıl düzeltebilirim..

Office'yi kaldırıp yeniden yükleyin. Ayrıca niye mail adresinizi yazdınız? Mail adresinizden mi ulaşacağız size?

meraba arkadaslar benim bi problemim war ben bu tncxp yi kurdum ama kendisi butnu driverları okudu bir tek ekran kartı driverını okumadı ekran kartımın markası nvidia geforce 8400 gs (256mb) ben bu driverı geforce un sitesinden indirdim ama kuramadım yardımcı olur musunuz şimdiden tesekkurler

meraba arkadaslar benim bi problemim war ben bu tncxp yi kurdum ama kendisi butnu driverları okudu bir tek ekran kartı driverını okumadı ekran kartımın markası nvidia geforce 8400 gs (256mb) ben bu driverı geforce un sitesinden indirdim ama kuramadım yardımcı olur musunuz şimdiden tesekkurler

tncxp vga driver klasöründe yokmus kurmadığına göre sitesinden uygun olanını ındırın yanlsı ındırdığınız ıcın kurulmamıstır

sk8er_boi ,abi ben tncxp ye xp teması yukleyemiyorum.Daha dogrusu belirli temalarda yasadım bu problemi,temalari kurduktan sonra xp coktu

Sorun nedir bu konuda ne yapabilirim

Tesekkurler ve saygılar...

daha önce cevaplandı bu. kuracaksanız installshield servisini kapatın ya da kurmayın. çünkü korumalı dosyalarla oynuyor o temalar.

:unsure: arkdslar benm soruma cvp verebılcek olan varmı raid suruculerı varmı tncxp de :drinks: notebook ma kurcam ama raid surucusu ıstıo benm notebook bıosdan kapatma secenegıde yok:(

isteiğin sürücüleri nerden bilecez deneyi ver varsavardır yoksa forumdakı notebooklar için bulunan xp kur

bende 4 lük bi usb bellek var cd sürücüsü olmayan birisine tncxp yuklemek istiyorum iso dsoyasını usb ye cıkarttıgımda ve usb den boot yaptıgım da tanıyıp kurar mi bi eklentiye ihtiyacım olacak mı?

edit:

sadece tnc ile ilgili deil ama harddisk kopyalama dısında

cd driver a gerek kalmadan nasıl kurarım?

masraf yapmak istimiyorum yada birisinden ödünc cd rom almak da

Edited by ayhans0

• Administrator
bende 4 lük bi usb bellek var cd sürücüsü olmayan birisine tncxp yuklemek istiyorum iso dsoyasını usb ye cıkarttıgımda ve usb den boot yaptıgım da tanıyıp kurar mi bi eklentiye ihtiyacım olacak mı? pm pls

Kurmayacak.

ilgine teşekkür ederim.yeniden başlatıp denedim ama gene olmadı.

otomatik baslaması gerekırdı sen sistemı kurduktan sonra baska bı reg ayarı flean yada yazılım kurdunmu otomatık baslatmayı engelleyen neyse

ozaman sağ tıkla cd aç ardından wpı.hta yı çalıstır

otomatik baslaması gerekırdı sen sistemı kurduktan sonra baska bı reg ayarı flean yada yazılım kurdunmu otomatık baslatmayı engelleyen neyse

ozaman sağ tıkla cd aç ardından wpı.hta yı çalıstır

şimdi oldu,işlem tamamdır,tekrar teşekkürler.

Edited by orkun85