Jump to content

Windows Sürüm Seçimi Ve Kurulum Sonrası En Optimize Ayarlar (arşi̇v)

akifkaragoz
 Share

Recommended Posts

Hemen link yeniliyorum hocam 

metin425, 3 saat önce yazdı:

Emeğiniz için teşekkürler. Ama Google palaştığınız dosyayı silmiş. ( ihlal ettiği için maalesef bu öğeye erişemezsiniz.)

En yeni güncel link : 

Please register to see this content.

• Like 1
  • Thanks 1

LİNK YENİLENDİ

ŞİFRE : byfelicio

Kusura bakmayan ben sizin için kolay olsun diye şifre koymamıştım.

Güncel versiyonlar içerisinde

Bende yeniden sistem kurdum güncellemeleri buradan yapacağım.

Teşekkürler :)

Ana başlıktaki linki de yeniledim. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Virüs programlarımız uyarı verebilir Verdiği uyarılar dahi ezberimde script ve auot kms olduğu için çok fazla hata alabilirsiniz. devre dışı bırakabilirsiniz kurulumlardan sonra açarsanız hiç bir sorun yaşanmaz

Edited by akifkaragoz
  • Like 2
  • Thanks 1

akifkaragoz, 3 dakika önce yazdı:

LİNK YENİLENDİ

ŞİFRE : byfelicio

Kusura bakmayan ben sizin için kolay olsun diye şifre koymamıştım.

Güncel versiyonlar içerisinde

Bende yeniden sistem kurdum güncellemeleri buradan yapacağım.

Teşekkürler :)

Önemli değil çabanız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz de ben konuyu okumama rağmen pek anlayamadım, gündelik kullandığınız tweaklar dışında ne var merak ettim bilgisayar başına geçince deneyeyim tekrardan teşekkürler.

Senkron2, Şimdi yazdı:

Önemli değil çabanız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz de ben konuyu okumama rağmen pek anlayamadım, gündelik kullandığınız tweaklar dışında ne var merak ettim bilgisayar başına geçince deneyeyim tekrardan teşekkürler.

Hocam içerisinde programlar hızlı kurulum driverlar hızlı kurulum ve performans klasörümüz bulunmakta birde lisanlama var lisanslama içerisinde her türlü lisan çeşidi var. Programlar hızlı kurulumda Winrar full versiyon 7z orjinal full versiyon Stratlsback var çok iyi öneririm kendimde kullanmaktayım.daha sonrasında PatchmyPC var oradanda dilediğiniz programı kolayca indirebilirsiniz. Sürüceler hızlı kurulumda ise Drivers Easy bulunmakta yine full versiyon Performans kısmında ise bilgisayarınızı uçurabileceğiniz ayarlar ve performans scriptimiz bulunmakta dileyen istediğini kullanabilir full programların full özellikleri entegrelidir kontrol edebilirsiniz.

Tamamen format attıktan sonra açıp kurulumları yapmak için ideal bir arşiv oldu ve içeriye Microsoft un yalanlarını da yazdım Windows 7 değilde Windows 8.1 SL öneriyorum illaki Windows 10 diyoriseniz Windows 10 Enterpise LTSB 2016 link dosyalarda bulunmaktadır 

ibrahimunaLife, 1 dakika önce yazdı:

Arşiv içerisindeki dosyaların görselini paylaşabilir misiniz. 

Dosyaları belirtttim görsel de burada hocam buyur

• Like 1
  • Thanks 2

Arkadaşlar burayı yeni keşfettim iso çalışmalarına başlayacağım beni desteklermisiniz para falan istemiyorum sadece birlik beraberlik.

• Like 2

7 minutes ago, akifkaragoz said:

Friends, I just discovered this place, I will start iso studies, can you support me, I don't want money or anything, just unity and togetherness.

Welcome to TNCTR Community . i might be too late to welcome you.

Edited by disc2019
dont know he is the author of this topic :) sorry
  • Thanks 1

disc2019, 1 saat önce yazdı:

TNCTR Topluluğu'na hoş geldiniz. Seni karşılamak için çok geç olabilirim.

Thank you very much, I hope we will be together.

• Like 1
  • Haha 1

forjest, 59 dakika önce yazdı:

Konuda adım geçmiş ne olduğunu tam anlayamadım yararlı birşey olsa gerek. :D 

Esenlikle kalınız!

Çok saolun hocam format attıktan sonra google üzerinden driverları bulmak programları bulmak performans ayarları vs bulmak çok zor oluyor.
Bende hem sizin çalışmalarınızı hemde kendi çalışmalarımı bir araya getirdim ve ek uygulamaları ekledim performans uygulamalarının tamamını driverler programlar vs bulunuyor. Kendimde çok ihtiyaç duyuyordum. 😀
saygılarımla.

• Like 2

Ve aleykümselam kardeş hoşgeldin. Bende eski laptopa format atmam gerekiyordu win 7 tıkandı. Baya olmuştu kuralı. Win 8.1 sl kurma niyetindeydim tabi yanında Linux Mint (ALLAH razı olsun Murat hocamızın bitmek tükenmez reklamlarıyla başladık o başlayış Linux Mint'e de devam) olmazsa olmaz zaten. Öncelikle değerli emeğin için teşekkürler. ALLAH razı olsun kardeş.

onuluturk, 16 dakika önce yazdı:

Ve aleykümselam kardeş hoşgeldin. Bende eski laptopa format atmam gerekiyordu win 7 tıkandı. Baya olmuştu kuralı. Win 8.1 sl kurma niyetindeydim tabi yanında Linux Mint (ALLAH razı olsun Murat hocamızın bitmek tükenmez reklamlarıyla başladık o başlayış Linux Mint'e de devam) olmazsa olmaz zaten. Öncelikle değerli emeğin için teşekkürler. ALLAH razı olsun kardeş.

Çok sağolun hocam. Bende hem kendimi geliştirmek hemde sizlere yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. Tamda denk gelmiş format sonrası sadece bu dosyayı indirmeniz yeterli olacaktır eğer windows 10 isterseniz çok hafif bir iso linki var boyut büyük aldanmayınız. performans ayarları sonrası sisteme yetişemezsiniz. Fakat 8-10 yıllık makineler için Windows 8.1 SL öneririm en iyisi linux larda hata alabilirsiniz ama linux a alışırsınız. Bir kaç şey daha paylaşacağım şimdi Esenlikle Kalın !

• Like 3

mhtozk, 23.03.2022 - 23:37 yazdı:

Çok güzel ve değerli bir çalışma. Emeklerinize sağlık.

Rica ederim İNŞALLAH çok bomba şeylerle geleceğim okulumu açıktan okuyorum rahat çalışıyorum zaten yazın sizlerde bende çok güzel çalışmalar yapacağız sizlerin de görüşlerini almak beni çok mutlu eder teşekkürler. Sürekli sürüm güncellemeleri yapacağım bu konuya format sonrası aynı "komşu komşunun külüne muhtaç" misali bir durum söz konusu.

Teşekkürler 
FELİCİO

ESENLİKLE KALINIZ !

• Like 1

Spoiler

Arkadaşlar elinize ayağınıza sağlık buraya yeni geldim 1 hafta 1000 kişiye destek olabilmişiz demek oluyor çok mutlu oldum hepinize çok teşekkür ediyorum.

SAYGILARIMLA FELİCİO

Esenlikle kalınız ! 

• Like 3
  • Haha 1