Jump to content

Atlas Os Açık Kaynak Süper Hızlı Windows

EFX711
 Share

Recommended Posts

orjinal stok win 11 kurduktan sonra yukardakileri yap. açıkça yazdım hepsini videolarda var :) iso olarak yok çıkmıyor

-----------------------------------------------------------

Arkaplanda twitter whatsapp telegram çalışıyor defender full acık. 4 aydır hiç format bile atmadım. atlası dirty kurdum yani şişmiş windowsa.

Please register to see this content.

Edited by EFX711

3.2 ile düzeltidi aşağıya link atıyorum. Sorun yok bende güncellemeleri yapıyor.. netframework güncellemesi ve defender bugün yaptım.  3.2 de şuan bir sorunla karşılaşmadım.

adamlar bütün windows tethering leri kapatmış. jilet gibi çalışıyor sistem memnunum. bütün özellikleri kendi kısayollarıyla geri açabiliyorsunuz.

Kernel debug bile kapalı tam istediğm gibi. 

.

Please register to see this content.

Edited by EFX711
  • Like 2

Sanal bilgisayarda denedim bellek yüzdesini %55 60 arasıyken işlem sonrası %29 ile 33 arasına kadar düşürdü. Güven konusuna gelirsek %99 güvenilir. Bu windows içinde geçerli kendimiz sistem yapmadığımız sürece hiçbirine tam olarak güvenemeyiz :D Bu seçenekte imkansız gibi bir şey olduğu için sanal bilgisayarda deneyim içimize siniyorsa kullanacağız bence kullanılır. Fakat yakın zamanda bir proje başlatacağım windows 11 sistemi için o zaman burada yapılan ayarları yüzde yüz kendimiz aktarabilirsek ki mümkün bunu yapmak o zaman bunlara gerek kalmayacak.

• Like 1

Merhaba,her yeni şey gibi videoda anlatıldığı gibi sistemi kurdum.Ancak sormak istediğim bir şey var.Masaüstüne çıkardığımız 3 klasörden birini sistemi kurmak için kullandık sistem kuruldu,diğer bypass windows 11 ve disable otomatic driver klasörlerini kullanacakmıyız?Teşekkürler.

kocamanadam, 2 saat önce yazdı:

Merhaba,her yeni şey gibi videoda anlatıldığı gibi sistemi kurdum.Ancak sormak istediğim bir şey var.Masaüstüne çıkardığımız 3 klasörden birini sistemi kurmak için kullandık sistem kuruldu,diğer bypass windows 11 ve disable otomatic driver klasörlerini kullanacakmıyız?Teşekkürler.

kurman iyi olur. öncesi ve sonrası yok bu reg dosyasını kurmakta. wimdows update genelde eski driverları sunuyor. ben yükledim.

Edited by EFX711
  • Like 2

• 1 ay sonra...
Mr_Swarley, 15.03.2024 - 16:54 yazdı:

şuan pc de yüklü çok fazla uygulamam var ve silinmemesi gerekiyor format atmadan kurulabilir mi acaba ve tam olarak anlamadım kurulumu anlatabilir misiniz

ben de programların yüklü olduğu sisteme kurdum bir sorunla karşılaşmadım. riske girebilecek durumdaysan yükle kurulumu yukarda yazdım. videolarda mevcut. 3 aydır kullanıyorum aralıksız ve çok memnunum.

EFX711, 05.02.2024 - 11:32 yazdı:

Yabancı custom romlar genelde çok iyi çalışıyorlar fakat kişişel güvenlik endişeleri veya bazı uygulamaların çalışmaması gibi sorunlar olabiliyor. Atlas rom bu konuda sorunsuz diyebiliriim.

Demişsin demişsin de . Bu da YABANCI yanlız,  bilmenizde fayda var. !

Posted (edited)
AsilKanun, 18 saat önce yazdı:

Demişsin demişsin de . Bu da YABANCI yanlız,  bilmenizde fayda var. !

sırf şu mesajı yazmak için hesap açmış 😂 kim olduğunu tahmin ediyorum bilmende fayda var. 😂

Edited by EFX711

EFX711, Bir saat önce yazdı:

sırf şu mesajı yazmak için hesap açmış 😂 kim olduğunu tahmin ediyorum bilmende fayda var. 😂

Yine araştırmadan etmeden boş yapmışsın. Polemik olmaması için Bundan sonraki şahsım adına yaptığın yorumlara cevap vermeyeceğim. Yalnız  Bilmende fayda var. Bu Mesajına cevap yazmak için  hesabı 11 yıl önce şu tarihte açtım ! 27 Şubat, 2013  

Posted (edited)

AsilKanun, 21 saat önce yazdı:

Yine araştırmadan etmeden boş yapmışsın. Polemik olmaması için Bundan sonraki şahsım adına yaptığın yorumlara cevap vermeyeceğim. Yalnız  Bilmende fayda var. Bu Mesajına cevap yazmak için  hesabı 11 yıl önce şu tarihte açtım ! 27 Şubat, 2013  

sen 27 subat 2013 de yaşıyormuydun yaa enteresan😂

Edited by EFX711