Jump to content

İstanbulda Halı Saha Maçları - 2

BrightBlade

Recommended Posts

Evet arkadaşlar, havalar güzelleşmeye bahar mevsimi kendini göstermeye başladı. Artık bizim de bir halı saha maçı yapmamak için sebebimiz kalmadı (Bultar hariç :D ). Önce bir kadroyu toparlayalım daha sonra zaman ve mekanı konuşalım.

Öncelikle

1-Brightblade

2-Chaseer

3-Sk8er_Boi

kadroya adınızı bu quote tagı içinde eklerseniz karışıklık olmadan 14 kişilik bir toplama kadro çıkartırız.

Hadi TNC etkinliğe bekliyoruz sizi. Tabi maçtan sonra oturup muhabbetimizi eder eğlenmemize bakarız :)

Denizlide olmasa seve seve gelirdim fakat malesef gelemiyorum ama toplantı olursa istanbulda zamanda denk gelirse mutlaka aranızdayım sizler tanışmayı gerçekten çok arzuluyorum :D

Eğer maçın yapılacağı gün görevde olmazsam, izinli olursam oynamaya gelirim. Yanımda 1 arkadaş daha getirebilirim fakat TNC kullanıcısı değil ev arkadaşım. Emniyet teşkilatını çağırabilirim seyirci olarak hem taraftarlar kavga edemezler :D

• 1 ay sonra...

Kabul edilirsem bende gelirim istanbuldayım özellikle Sk8er_Boi yi görmek için :p

Not: Galatasaray ın alt yapısında oynamıştım askerden bu yanadır oynamıyorum gerçi ama taban var yani :lol:

• 2 hafta sonra ...

yok ben gelirim yazın diyecem ondan sonra bir daha foruma da giremeyiz. ;) o yuzden izleyici olalım bari

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...