Jump to content

Samsung Vs İphone ?

StoneKing
 Share

Recommended Posts

[b]Selamunaleykum TNC-TR ailesi. Bir kaç gündür kafamda dolaşan bir soru var. Aceba diyorum İphone4 mü alsam Samsung Galaxy S II mi ? Bu 2 telefondan birini alacam ve bunlar Amerika'dan gelecek.Bunu göz önünde bulundurarak cevaplarsanız güzel olur. Ordaki fiyatları bilmediğim içinde açtım aslında konuyu.

Telefonları arkadaşlara sorduğumda iphonenin ismi yeter diyorlar. Ama gelgelelim S.Galaxy SII'de pekte küçümsenecek kadar kötü değil. Sizden ricam bu konuda bana yardımcı olmanız. Birde fiyatlarını söylemeniz(Amerika'daki)... Şimdiden teşekkürler,hayırlı aksamlar kolay gelsin ![/b]

[b]Benimde gönlümden geçen Samsung . Peki bir şey daha sorayım sert karşılamazsınız umarım. Google Nexus S var o nasıl samsung'a göre özellik ve fiyat bakımından :)[/b]

Edited by StoneKing

[b]Dediğim 3 telefonun Amerika fiyatını bulabilecek arkadaş var mı? Önerileri dikkate alacam ama bu ;
İphone4, Samsung Galaxy SII, Google Nexus S arasında kaldım.

[color="#FF0000"]NOT:[/color] [color="#0000FF"]Bütçem en fazla 1.300 TL[/color][/b]

Edited by StoneKing

bi telefoncu dükkanına git ve 2 cihazıda incele iphone bi ayrıcalıktır kullanmadan anlayamazsın 2 cihazıda eline alınca anlıcaksın ios5 i incele derim ben google amcayada yaz dünyanın en gelişmiş işletim sistemi

Dün gidip samsung galaxy s aldım. Bence süper. Iphone 4 vardı ancak araştırmalarım android ten yana olunca samsung seçimim oldu gördümki gerçekten kararım doğru olmuş. Ve yukardaki videodan da görüyorum ki S.G. II gerçekten süper bence. Samsung androidle bu işe ne kadar önem verdiğini gösteriyor.

[color="#0000FF"][b]IPhone derim ben ama IPhone 4 tavsiye etmem[/b][/color]
[color="#0000FF"][b]Çok fazla eksiği var[/b][/color]

Kesinlikle Galaxy s2 al şaşma android artık iyice gelişti steve jobsun çekeceği var yazık adam o yaşta rekabete girdi bile ama unutmayın GOOGLE ile rekabete girilmez arkadaşşşş [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/kahve.gif[/img]

Samsung hakketen küçümsenemez...Çok güzel bir telefon Galaxy s2... 1 i kullandım o bile çok güzeldi; ama İphone iphone dır....Adı yeter....Ben bu klasmanda ne olursa olsun Galaxy S2 alırım....

Bencede samasung al ama şu an fiyatı pahalı.Özellikleriyle süper bi telefon.Fakat Xperia Arc'ada bakmanı isterim.İstediğin tüm özellikleri karşılıyor.Sony Bravianın lcdsini telefonda kulllanmış.Şahane.Fiyatıda bütçene uygun.