Jump to content

Xclusive7 Sp1 | Hayallerinizdeki Gibi

XCLUSiVE
 Share

Recommended Posts

[quote name='XCLUSiVE' date='24 February 2012 - 17:36 ' timestamp='1330105004' post='1160142']
Tam olarak sorun SSL ve TLS ayarlarýnda bulunuyor. Bununla ilgili bir kayýt defteri düzenlemesi yaptýðým için oldu sanýrým. Onunla ilgili çözümü sunuma yazmýþtým ama "Ayarlarý geri yükle" de bir çözüm yoludur.

Arkaplan seçimi o kadar kötü mü ya? :(
[/quote]

valla ben beðenmedim akraplan resmini :(

[quote name='XCLUSiVE' date='26 February 2012 - 11:13 ' timestamp='1330254819' post='1161157']
DLCsiz linkler TNC Sever'lere özeldir.
[/quote]

selam.. farklý üç dlc yardýmýyla ancak indirebildim bazý partlar hatalý yazýyordu.(indirme hatasý da olabilir.). sonra partlar toparlanýnca çýkardým. virtualbox'ta çalýþmadý. diðer bilgisayarýma yükledim belli bir ilerlemeden sonra dosya hatasý var dedi. Bu durmda ne tafsiye edersiniz.

1 haftada indirdim ve kurdum. Sistem benim laptopta yavaþ gibi geldi. Administrators, default gibi ilave kullanýcýlarý falan kaldýrayým dedim bazý dosyalara ulaþamadým. Hýzlý baþlat oluþtururken application data(ve diðeri app data) adlý iki dosya var(normalde tek oluyordu) ve birinin açýlmasý için trusted installer kullanýcýsýndan izin almalýsýnýz gibi uyarýlar verdi.Ayný uyarý C sürücüsünde önceden görmediðim bazý dosyalarý silerken de çýkýyor. Bu kullanýcý nedir ve neden bazý dosyalarý açamýyorum?

[quote name='firdevscenneti' date='26 February 2012 - 21:19 ' timestamp='1330283999' post='1161393']
selam.. farklı üç dlc yardımıyla ancak indirebildim bazı partlar hatalı yazıyordu.(indirme hatası da olabilir.). sonra partlar toparlanınca çıkardım. virtualbox'ta çalışmadı. diğer bilgisayarıma yükledim belli bir ilerlemeden sonra dosya hatası var dedi. Bu durmda ne tafsiye edersiniz.
[/quote]

Çalışmamım yapım aşamasında VirtualBox adlı programı sıkça kullandım. Nasıl bir hata verdi VirtualBox?

[quote name='dilardi' date='26 February 2012 - 23:44 ' timestamp='1330292653' post='1161495']
1 haftada indirdim ve kurdum. Sistem benim laptopta yavaş gibi geldi. Administrators, default gibi ilave kullanıcıları falan kaldırayım dedim bazı dosyalara ulaşamadım. Hızlı başlat oluştururken application data(ve diğeri app data) adlı iki dosya var(normalde tek oluyordu) ve birinin açılması için trusted installer kullanıcısından izin almalısınız gibi uyarılar verdi.Aynı uyarı C sürücüsünde önceden görmediğim bazı dosyaları silerken de çıkıyor. Bu kullanıcı nedir ve neden bazı dosyaları açamıyorum?
[/quote]

Administators ve Default User, ilave değildir.

Application Data kısayoldur ve AppData'ya yönlendirir. XP uyumlu programlar için konulmuştur o kısayol.

C sürücüsünde daha önce görmediğiniz dosyalar, daha öncede vardı zaten. Gizli dosyaların dışında Sistem dosyası olarak geçen bazı dosyalar vardır. Ben, gizli dosyaları görüntülemek istedğinizde sadece "Gizli" olanları değil "Sistem" dosyası olanları da görmenizi sağlayacak bir ayar yaptım.

Bu dosyaları görmenizin sebebi budur. Bu dosyalara erişim sağlamak için sahipliğini almanız gerekir. Ama sakın bu dosyaları silmeyin!

Edited by XCLUSiVE

[quote name='ahmygmr' date='01 March 2012 - 20:57 ' timestamp='1330628225' post='1163629']
Dosya geniþletme kýsmýnda %0'da kalýyor , nasýl halledebilirim , yardým edebilecek var mý ?
[/quote]

DVD'ye yazdýrmada sorun olmuþ olabilir.

[quote name='aliorala' date='20 February 2012 - 10:22 ' timestamp='1329733339' post='1157808']
arkadaþlar turkdepo.biz sitesinden davetiye isteyenler bana yazabilir.
[/quote]

Sana özelden mesaj gönderdim,cevabýný bekliyorum.

Ayrýca davetiye gönderebilecek olan varsa (bu sürümün yüklendiði),rica ediyorum.

• 4 hafta sonra ...

[quote name='tufanoo' date='25 March 2012 - 11:10 ' timestamp='1332663028' post='1175105']
nedense sadece x86 çalýþmalar oluyor benim gibi x64 kullananlarýn suçu ne eline saðlýk güzele benziyor :closedeyes:
[/quote]

Nedenini sunumun baþýnda belirtmiþtim. :glare:

Öncelikle ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş.Hali hazırda yapmış olduğun Xclusive7 ilk versiyonu elimde ve tüm 32 bit sistemlerde fevkalede çalışıyor ve kendımde kullanıyorum.Bu yeni versiyonda tüm güncellemeler mevcut.Peki Msn kuruldugunda güncelleştirmelerden dolayı yeni sürümü yüklüyor sanırım,bu durumda benim hiç hoşuma gitmiyor.Şu an kullandığım Xclusive7 ilk sürümünde kurulumdan sonra Msn Eski sürümü (2010) yüklüyor ve sonrası Günceleştiriyorum sorunsuz çalışıyor. Çıkarmış olduğun yeni versiyonda bu sorunu ortadan kaldırma yöntemin nedir?
Güncelleştirmeleri Teker teker kaldırıp Eski Msn sürümü yükledikten sonra mı güncelleştirme yapmam? Daha farklı bir yöntemi var mıdır-?

Biraz karışık oldu sanırım ama. Başka türlü anlatamazdım.Şimdiden teşekkürler emeğine sağlık..

[quote name='hemsin81' date='25 March 2012 - 20:42 ' timestamp='1332697369' post='1175369']
Öncelikle ellerine saðlýk güzel bir çalýþma olmuþ.Hali hazýrda yapmýþ olduðun Xclusive7 ilk versiyonu elimde ve tüm 32 bit sistemlerde fevkalede çalýþýyor ve kendýmde kullanýyorum.Bu yeni versiyonda tüm güncellemeler mevcut.Peki Msn kuruldugunda güncelleþtirmelerden dolayý yeni sürümü yüklüyor sanýrým,bu durumda benim hiç hoþuma gitmiyor.Þu an kullandýðým Xclusive7 ilk sürümünde kurulumdan sonra Msn Eski sürümü (2010) yüklüyor ve sonrasý Günceleþtiriyorum sorunsuz çalýþýyor. Çýkarmýþ olduðun yeni versiyonda bu sorunu ortadan kaldýrma yöntemin nedir?
Güncelleþtirmeleri Teker teker kaldýrýp Eski Msn sürümü yükledikten sonra mý güncelleþtirme yapmam? Daha farklý bir yöntemi var mýdýr-?

Biraz karýþýk oldu sanýrým ama. Baþka türlü anlatamazdým.Þimdiden teþekkürler emeðine saðlýk..
[/quote]

Eski sürümün katýlýmsýz kurulumlu olarak kurulan halini denediniz mi?

[quote name='XCLUSiVE' date='25 March 2012 - 18:33 ' timestamp='1332700388' post='1175385']
Eski sürümün katýlýmsýz kurulumlu olarak kurulan halini denediniz mi?
[/quote]

[b]Evet denedim.Baþvurmadýðým yolda kalmadý.Eski sürümü Katýlýmlý yada katýlýmsýz kuruyorum daha sonra güncelleþtirme yapýyorum sorunsuz çalýþýyor.[/b]

[quote name='hemsin81' date='26 March 2012 - 18:26 ' timestamp='1332775588' post='1175662']
[b]Evet denedim.Baþvurmadýðým yolda kalmadý.Eski sürümü Katýlýmlý yada katýlýmsýz kuruyorum daha sonra güncelleþtirme yapýyorum sorunsuz çalýþýyor.[/b]
[/quote]

Eski sürümü kurduðunuzda, eski sürümü açabiliyor musunuz? Yoksa hemen yeni sürüm mü geliyor?

[quote name='XCLUSiVE' date='27 March 2012 - 08:58 ' timestamp='1332838688' post='1176023']
Eski sürümü kurduğunuzda, eski sürümü açabiliyor musunuz? Yoksa hemen yeni sürüm mü geliyor?
[/quote]
[b]
Katılımsız olarak Kurulum gerçekleştiyse eğer Windows Live Messenger bölümü kullanıcı adı ve şifre girildikten sonra yeni sürümü yükleme seceneği çıkıyor.Windows Live Messenger güncellemesi yapılmadan oturum açılmayacaktır.[/b]

Edited by hemsin81

[quote name='hemsin81' date='28 March 2012 - 23:08 ' timestamp='1332965308' post='1176892']
[b]
Katýlýmsýz olarak Kurulum gerçekleþtiyse eðer Windows Live Messenger bölümü kullanýcý adý ve þifre girildikten sonra yeni sürümü yükleme seceneði çýkýyor.Windows Live Messenger güncellemesi yapýlmadan oturum açýlmayacaktýr.[/b]
[/quote]

[code]http://www.mydigitallife.info/how-to-not-upgrade-from-windows-live-messenger-2009-to-2011-hide-force-update/[/code]

Buradaki methodlarý deneyin. Birisi mutlaka iþinizi görecektir.

[quote name='dooodlez' date='29 March 2012 - 21:25 ' timestamp='1333045555' post='1177317']
XCLUSÝVE sanýrým sen paylaþmayacaksýn rapidlinklerini normal bir þekilde ben patlaþayým. Millet sürünüyor belirttiðim nedenden dolayý. Ýsteyen olursa pm atabilir bana.
[/quote]

DLCsiz linkler tncseverlere açýktýr!

Arkadasim Sistemin Super Olmus,Sana Iki Tane Soru Sorucam
1)450 GUncellemeyi nerden ve nasil indire bilirim?
2)Indirdigim Guncellemeler .msu veya .cab olursa sisteme neyle integre yapa bilirim?
yani sisteme en guzel hansi yolla integre yapa bilirim?