Jump to content

Avatarınızın Anlam Ve Manası Nedir?

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

[b]Çok büyük Family Guy dizisi hastasıyım ve dizide en çok beğendiğim,güldüğüm karekrerin bir gifi :dribble: [/b]

[quote name='Premier7' date='15 June 2012 - 23:47 ' timestamp='1339793237' post='1212411']
Bende Resim Yok,Avat Koymak istedim Amma 50 kb istiyor,50 kb lik avatarmi bulunur yahuuu.100 kb olsa iyi olurdu
[/quote]
pm den bana at sna yardımcı olmaya calışırım avatar gif resim vesre... :good:

Edited by Tırakyalı

[quote name='Baba_' date='15 June 2012 - 23:12 ' timestamp='1339794774' post='1212422']
[b]Çok sevdiğim sanatçı Orhan Gencebay'ın bizzat kendisidir :)[/b]
[/quote]

O elindeki sigara mı bana mı öyle geldi ? Çoluk çocuğa kötü örnek olacaksın bu resim ile :D

hafif paranoid tip şizofrenim. şizofrenimi tedaviye kafayı taktım. eni konu yıllarca psikiyatri çalıştım ve sözele doğuştan yatkınım ve çocuk yaşlardan beride psikoloji ile ilgiliyim. ve sonuçta kesin somut başarılar elde ettim. bu konularda kitap yazsam eminim insanlık için bir adım olur ama inanın hiç bir şeye hevesim kalmadı :) sanırım son geldiğim nokta beni böyle yaptı. olgunluk denen yaştayım zaten demek böyle bir şey.:) ve internetten çok kişiye analiz yaptım doktora yapar gibi :) onlarda başarılı olduğumu teyit etti. ki bilgimin yarısını ortaya koydum oysa :) işte bu nedenlerden böyle bir avatar denk gelmişti en uygun bu galiba deyip yaptım.

üstteki sayfa ögrendigim donanım bilgisi, kullandıgım işletim sistemleri ve programları(ps) sayfayı kenarından kaldırıp altaki sayfaya bakınca bunların hepsinin temin edildigi yer (tnctr).

[quote name='Baba_' date='16 June 2012 - 00:12 ' timestamp='1339794774' post='1212422']
[b]Çok sevdiğim sanatçı Orhan Gencebay'ın bizzat kendisidir :)[/b]
[/quote]
Seninki tam nick-avatar uyumu olmuş arkadaşım :)

[quote name='Premier7' date='16 June 2012 - 23:51 ' timestamp='1339879872' post='1212776']
[b]abdülhey[/b]
Yahuu abi sen ne yapdin avatarin anlami bu kadarmi buyuk olur, :dribble:
Tirakyali Abi noldu?hani yardim edecekdin?
[/quote]
arkadaşım nasıl bir şey istiyorsun sana yardımcı olacağım dedim ama ben senin zevkini bilememki..

[quote name='Sirius' date='17 June 2012 - 02:14 ' timestamp='1339888492' post='1212803']
Seninki tam nick-avatar uyumu olmuş arkadaşım :)
[/quote]

[b]Zaten Orhan Baba'ya özendiğim için nickimi öyle yaptım :)[/b]