Jump to content

Usb Multiboot 2015 Uefi Acronis Recovery Edition

köylü
 Share

Recommended Posts

Karadurak konu başındaki 16gb bellekler için olan var onu kastedmiştim dostum. Bu indirdiğimiz de aynı şeydir umarım çünkü toplamda 3 adet farklı boyutlarda çalışma oldu o zaman 29gb -,7gb - 2gb olan :))  

16gb Flashlar için boş tib dosyası linki boyut:2.gb

Karadurak premium çevirmen harika oldu çok teşekkürler. Hangi linkler bunlar yorumda paylaştığımı, yoksa konu başındaki mi konu başındaki 7 part sendeki 9 sanırım hepsini ekledin eğer hepsi ise senden ricam şu 2gb olanıda tek link premiuma çevirebilirmisin

Edited by Lord_Ares

Ben köylünün paylaştıgı linki verdim. Yani 7 gb olan. 2gblık paylaşım yapılmadı.

ilginç bende de 100mbit fiber var  tıkır tıkır son sürat iniyor.

Neyse premium olarak köylünün verdigi linkleri çevireyim o zaman

son 5 tane kalmıştı ban yedik :) 

Can't connect to API, please contact administrator and write this message.  diyor.

yukardakiler kaldı 1 dk da 1 link indirdim ne güzel, tekrar çevirebilir misiniz. çok teşekkür ederim.

Edited by ademola

1-iso kurulumu ve wim kurulumu arasındaki fark nedir acaba?

2-iso dosyalarını nt6 işleminden geçirmek gerekirmi?

3-sadece bir tane wın klasörü var win7 win8 win10 bizmi ekliyeceğiz..

mala anlatır gibi biri anlatırsa memnun olurum.

1-iso kurulumu ve wim kurulumu arasındaki fark nedir acaba?

2-iso dosyalarını nt6 işleminden geçirmek gerekirmi?

3-sadece bir tane wın klasörü var win7 win8 win10 bizmi ekliyeceğiz..

mala anlatır gibi biri anlatırsa memnun olurum.

fark yok hangisi işine gelirse onu göster. elinde iso varsa iso kullan.

nt6 vs gerekmez.

içinde hiç işletim sistemi yok istediğin windows isolarını yada wimleri istediğin klasöre at.

kuruluma başlayınca falanca dosyayı bulamadım nerde der, gösterirsin kurar

• Like 1

fark yok hangisi işine gelirse onu göster. elinde iso varsa iso kullan.

nt6 vs gerekmez.

içinde hiç işletim sistemi yok istediğin windows isolarını yada wimleri istediğin klasöre at.

kuruluma başlayınca falanca dosyayı bulamadım nerde der, gösterirsin kurar

1-sadece 1 tane iso dosyası içerisinde wın var bunun içine 7-8-ve 10 isolarını attıktan sonra isimleri ne olacak? wın64 ve wın86 

2-menu lst ye kod eklemek gerecekmi?

son 5 tane kalmıştı ban yedik :)

Can't connect to API, please contact administrator and write this message.  diyor.

yukardakiler kaldı 1 dk da 1 link indirdim ne güzel, tekrar çevirebilir misiniz. çok teşekkür ederim.

hesabı geri alabilirsem gönderirim hocam  :D

• Like 1

1-sadece 1 tane iso dosyası içerisinde wın var bunun içine 7-8-ve 10 isolarını attıktan sonra isimleri ne olacak? wın64 ve wın86 

2-menu lst ye kod eklemek gerecekmi?

hocam hiç önemli değil adı konumu vs. siz menüden win7 kur dedidiniz dimi o size soracak: win7 kurulum için iso bulunamadı yada wim bulunamadı diyecek. sizde yerini adını gösterirsiniz  o tanır.

menüye kod eklemeyeceğiz herşey hazır. siz sadece windows isosu yada wim i usbnize kopyalayın yeter.

istediğiniz bir klasöre win7.iso win8.iso win10.iso win7install.wim win8install64.esd.  gibi dosyalarınızı kopyalayın.

Edited by ademola
  • Like 1

hocam hiç önemli değil adı konumu vs. siz menüden win7 kur dedidiniz dimi o size soracak: win7 kurulum için iso bulunamadı yada wim bulunamadı diyecek. sizde yerini adını gösterirsiniz  o tanır.

menüye kod eklemeyeceğiz herşey hazır. siz sadece windows isosu yada wim i usbnize kopyalayın yeter.

istediğiniz bir klasöre win7.iso win8.iso win10.iso win7install.wim win8install64.esd.  gibi dosyalarınızı kopyalayın.

bende somasın her seferinde dosya göstermeyeyim diyorum. bunu lst doyasında oynarakmı yapacağız onu soruyorum.

bende somasın her seferinde dosya göstermeyeyim diyorum. bunu lst doyasında oynarakmı yapacağız onu soruyorum.

bence sorması daha iyi ama siz bilirsiniz tabi :) bu konuda açıklamalar için köylü yeni konu başlığı açacakmış.

önceki konudan hareketle isimlilerinin aynı olacağını söyledi. şöyle ki :

pre_1423582116__ekran_alnts.png

• Like 1

hocam şimdi acronisle flash bellege recovery yaptım. ama ntfs kısmı görünmüyor pc ye takınca. partition wizardla uefi ve ntfs bölümlerini ayrı gösteriyor ama içlerine giremiyorum. nasıl girip wimleri ekleyebilirim 

• Editor

hocam şimdi acronisle flash bellege recovery yaptım. ama ntfs kısmı görünmüyor pc ye takınca. partition wizardla uefi ve ntfs bölümlerini ayrı gösteriyor ama içlerine giremiyorum. nasıl girip wimleri ekleyebilirim 

Yeni konuyu açtım yeni konudan devam edelim

selçuk recovery yaparken hata yapmış olabilirsin normalde ntfs bölümü görünür ve müdahale edebilirsin

• 4 hafta sonra ...

bu 29 gb benim flash belleğe büyük geliyor az bi  farkla. onun içind içinden vista yada bana lazım olmayan birşey silmek istiyorum bunu nasıl yapacağız. boyutu düşürüp .tib dosyası kaydedip onu recovery yapmam gerek. birde bu recovery hem eski kasa hemde yeni kasalarda çalışacakmı

bu 29 gb benim flash belleğe büyük geliyor az bi  farkla. onun içind içinden vista yada bana lazım olmayan birşey silmek istiyorum bunu nasıl yapacağız. boyutu düşürüp .tib dosyası kaydedip onu recovery yapmam gerek. birde bu recovery hem eski kasa hemde yeni kasalarda çalışacakmı

dostum http://www.tnctr.com/topic/303753-usb-multiboot-2015-uefi-acronis-recoveryedition-2/page-11

yeni konuyu incele onu uygula istersen . 

• 1 ay sonra...
  • Editor

önceki postlarda rüfusla hazırladığımı söylemiştim rüfusla diğer postlardaki capslara bakarak hazırla daha evvel usb ye yazdırdığın dosyaları bir klasöre kopyala içerisinde gizli sistem dosyaları var gizli dosyaları açarak kopyala ve rüfusta yeniden usb yi hazırla daha sonra kopyaladığın dosyaları tekrar usb ye atarsın

• Like 1

köylü kardeşim emeğine sağlık kullanıyorum sorunsuz bir çalışma olmuş.

Ellerin  dert görmesin. ben bilgisayar işiyle uğraşıyorum uefi bioslarda sıkıntı yaşıyordum

ayrı ayrı flash bellek hazırlamıştım şimdi tek flasla işi hallediyorum teşekkürler tekrar..

yeni çalışmalarını dörtgözle bekliyorum. Saygılar

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...