Jump to content

Sistem Ince Ayar 11.3

winvistafiko
 Share

Recommended Posts

deli_petro06, 11.09.2020 - 22:31 yazdı:

Eline sağlık Üstad. Forum da beğendiğim çalışmalardan birisiydi. Güncellenmesi çok iyi oldu. Biraz daha geliştirilirse çok iyi şeyler olabilir. 

Mümkün olduğunca talep edilen istekleri uygulamaya eklemeye çalışıyorum. :)

• Like 1

deli_petro06, 7 saat önce yazdı:

@winvistafiko İngilizce desteği var mı hatırlamıyorum. Ancak İngilizce dil ekleyip majorgeeks gibi sitelerde yayınlanabilir diye düşünüyorum...

Sadece Türkçe var, şimdilik düşünmüyorum çoklu dil desteğini. Diğer sitelerde yayınlayayım gibi bir düşüncem yok, paylaşan paylaşıyor hem :)

• Like 2

• 1 ay sonra...
iceduman, 18 saat önce yazdı:

win 10 20h2 de windows defender pasif yapamıyor. defender tekrar otomatik aktif oluyor.

Dostum programın bir hatası yok microsoft her sürümde algoritmasının dahada karıştırıp windows dosyalarına entegre ediyorki silinemesin devredışı bırakılamasın daha iyi veri çalabileyim diye :) Her zaman diyorum yine diyorum antivirüsler yasal keyloggerler veri çalmak için varlar sürekli bilgisayarınızda barındırmayın :)

ben programı kötülemiyorum varsa bir eksiklik giderilsin diye mesaj yazıyorum. windows 10 maneger son sürümünü kurdum onla windows defender tarih oldu simgesi bile gitti. sistem ince ayarda devre dışı bırakıyorum pc kapa aç tekrar aktif oluyor. 

sistem ince ayar mükemmel olsun diye sorunları yazıyoruz. :)

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
iceduman, 04.11.2020 - 22:05 yazdı:

ben programı kötülemiyorum varsa bir eksiklik giderilsin diye mesaj yazıyorum. windows 10 maneger son sürümünü kurdum onla windows defender tarih oldu simgesi bile gitti. sistem ince ayarda devre dışı bırakıyorum pc kapa aç tekrar aktif oluyor. 

sistem ince ayar mükemmel olsun diye sorunları yazıyoruz. :)

Son güncellemelerde bi engelleyici yaptı, araştırıyorum bulunca yeni sürüme eklenecek :)

654, 6 saat önce yazdı:

@winvistafikohocam acaba çalışmanız vasıtasıyla anakart bilgileri editlenebilir mi?

demek istediğim bahsettiğim editleme normal şartlarda mümkün mü, mümkünse çalışmanıza ekleyebilir misiniz?

Elinize emeğinize sağlık, iyi geceler dilerim.Saygılar.

Bildiğim kadarıyla yok :)

• 2 ay sonra...

Hocam elinize sağlık çok işime yarıyor. Temizleme ve devre dışı seçenekleri çok iyi. Performans olarak geliştirilmesi kanatındayım.

Tavsiyem Windows hizmetlerde sistemi yoran genel olarak devre dışı bırakılması gereken hizmetleri seçenekli ekleyerek yapılabilirse açıklamalı neden kapatılması gerekiyor gibisinden eklenebilir. (Bir çok programda mevcut asc wisa care gibi)

Birde online oyuncular için gaming tweaks yapılarak hem Windows üzerinde hemde Ping ve lag için ağ ayarları eklenebilir. (TCP optimizer programı gibi olmasa bile genel olarak etki edebilecek ayarlar olabilir.)

Bunlar eklenebilirse bir çok ayarı tek çatı altında toplayabiliriz :) 

İyi forumlar 

• Like 1

• 2 ay sonra...
  • winvistafiko changed the title to Sistem Ince Ayar 11.0

@winvistafikoelininize sağlık bir önceki sürümde gayet iyiydi. Size oem changer versem çok pratik bir uygulama içerisinde baya oem logo var bazılarının tabi değişmesi gerekir eski olduğu için. Bunu sizin ince ayara entegre edebilirmisiniz. Sizdeki oem bölümünde kendiniz logo yüklemek için dosya yolu göstermek yerine bunu entegre edince tek tıkla hazır gelir :)

Edited by Senkron2

Senkron2, 3 saat önce yazdı:

@winvistafikoelininize sağlık bir önceki sürümde gayet iyiydi. Size oem changer versem çok pratik bir uygulama içerisinde baya oem logo var bazılarının tabi değişmesi gerekir eski olduğu için. Bunu sizin ince ayara entegre edebilirmisiniz. Sizdeki oem bölümünde kendiniz logo yüklemek için dosya yolu göstermek yerine bunu entegre edince tek tıkla hazır gelir :)

Olabilir, entegre edebiliriz fakat uygulamanın boyutu baya artacaktır :)

• Like 1

winvistafiko, 2 saat önce yazdı:

Olabilir, entegre edebiliriz fakat uygulamanın boyutu baya artacaktır :)

Olumlu geri dönmenize çok sevindim bendekinin boyutu baya düşük 4 mb civarındaydı yanlış bilmiyorsam size yarın yollayayım 😊 ama dediğim gibi markaların logoları değişti zamanla bunlarla ilgili güncelleme gerekebilir :)  Zor olmayacağı için yardım edebilirim isterseniz 

Senkron2, Bir saat önce yazdı:

Olumlu geri dönmenize çok sevindim bendekinin boyutu baya düşük 4 mb civarındaydı yanlış bilmiyorsam size yarın yollayayım 😊 ama dediğim gibi markaların logoları değişti zamanla bunlarla ilgili güncelleme gerekebilir :)  Zor olmayacağı için yardım edebilirim isterseniz 

Eski olanları belirleyelim buluruz yenilerini :) , sadece logo mu yazılcak yoksa açıklama metninde firma adı falan olacak mı asus, hp , lenovo gibi?

• Like 1

• winvistafiko changed the title to Sistem Ince Ayar 11.3