Jump to content

Hd Uydu Alıcısı

erdal4444
 Share

Recommended Posts

Dostum Piyasada birçok farklı Özelliklerde HD Uydu alıcısı var, ben 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum,Her Ay Yazılım Güncellemesi gelir, Ayrıca aynı anda 4 kanalı canlı izleyebilirsin ve şifreli ve powerVu şifreli kanalları ücretsiz izleyebilirsin, multimedia,PC, IPTV, VOD hemde HD Uydu alıcısı,bedelinin karşılığını fazlası ile verir.

9o8v5O.jpg

qM19lV.jpg

hcn6w.jpg

machinaa4.jpg

Screenshot1.jpg

ngMYAB.pngvhkm3.jpg

pzqvba.jpg

kB3Z9D.jpg

NA6YnX.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=rwHkzXskC1o

[url=http://www.yukleresim.com/image/cZ0]d331f133b3211ea6b64f71944093c558.jpg[/url]
[url=http://www.yukleresim.com/image/cZ9]ca629d1b97dc01d0c8444f73527f3987.jpg[/url]
Edited by ozgurece

TGKS özellikli oldugu zaman kanal listesi bozulsa bile 5 saniyede yüklesiniz kanalları cihaz kasalımı gözlü cihazmı alacaksınız lcd niz duvarda monteli ise gözlü cihaz almanız sayet sehpada monteli ise kasalı cihaz almalısınız ... full 1080 hd olması dikkat edin hepsi cin malı...

TKGS ben asla kullanmam neden dersen sıraladığım kanal lisresini bozar 42 derecede ki yeni kanalları ekleyip güncel listemi bozar, Ayrıca elinde machina 3d PAtlayan birini şimdiye kadar hiç duymadım ,ikinci elde bulman biraz zor çünkü Tercih edilme nedeni Oldukça fazla, Nenden Machina 3D Tercih ediliyor ? forumları biraz karıştırırsan ne demek istediğimi anlarsın. ;) 

TKGS ben asla kullanmam neden dersen sıraladığım kanal lisresini bozar 42 derecede ki yeni kanalları ekleyip güncel listemi bozar, Ayrıca elinde machina 3d PAtlayan birini şimdiye kadar hiç duymadım ,ikinci elde bulman biraz zor çünkü Tercih edilme nedeni Oldukça fazla, Nenden Machina 3D Tercih ediliyor ? forumları biraz karıştırırsan ne demek istediğimi anlarsın. ;) 

arayalım :)

next veya microstar diyorlar..next alıcı elinde patlayıpta ekranı bozulanlar var..diyenlerin yalancısıyım :)

Selam

Goldmaster RANGER HD PLUS cihazdan şaşmayın derim. 10 yıl garantili bir cihazdır ve ben bunu yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Ayrıca 2 kumanda birlikte veriliyor... 3 yıl önce 400 küsür TL'ye almıştım ama şimdi çok ucuzladı.

Mesela şurada 145 TL'ye satılıyor. http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/goldmaster-ranger-hd-plus-pvr-uydu-alicisi-205418437

Hayırlısı olsun ve kolay gelsin..

http://www.nextdestek.com/Next-Minix-HD-Brother.html

ben bundan aldım cok memnunum tkgs de var her actıgımda kanalları kendi güncelliyor ben ugrasmıyorum biss keyleride kolaylıkla girebiliyon kendini uydudan güncelliyor yazılımını cok iyi hdmi+scart girişli bendede samsung led smart tv var

ben onu esnege getirdim bir sorun olmuyor 1-2-3 diye gidiyor :)

Bende ki alıcı Next 18000 HD Tkgs ayarlardan esnek seçili olsa bile güncelleme geldiğinde yine kanal sıralaması değişiyor :mellow:

484784d3-6945-0392-442c-84db77f05df6.jpg

Edited by wMwMw

Bende ki alıcı Next 18000 HD Tkgs ayarlardan esnek seçili olsa bile güncelleme geldiğinde yine kanal sıralaması değişiyor :mellow:

484784d3-6945-0392-442c-84db77f05df6.jpg

seninki ile aynı yazılımı kullanıyor benim cihaz aynı sorunu nextin bir baska cihazında yasadım çözememiştim ama ben kendim nasıl çözdüm bilmiyorum :D  güncelleme gelse bile 1-2-3 diye gidiyor hep ve sadece kanalları yerleri değişiyor sayılar hep sabit 1-11-255 gibi gitmiyor güncellense bile aslında next destege bir sormak lazım neden öyle yapıyor

led tv aldım.ama hangi hd alıcıyı alsam kararsızım..önerilerinizi bekliyorum.

Hayırlı Olsun arkadaşım. Güle güle izle. Alacağınız uydu alıcı için ne kadarlık bir bütçe hedefiniz var. Bu önemli. Deneyimli bir kullanıcı olarak ona göre önerilerimizi yapalım.

Ben elektronikçiyim isterseniz tkgs kapatabiliyorsunuz manuel 12380 v 27500 girerekte kanalları güncelleyip kafanıza göre sırayalabilirsiniz... benim düşüncem hd cihazda görüntü kalitesi ve servisi olması ben redline kullanıyorum..7000 hd plus twing ve iptv özelligi var vifi anten takabilirsin erternet girişi var... belgesel aldult spor kanallarını seyedebiliyorum. youtube girebiliyorum...