Jump to content

Acronis True Image 2021 Build 39287

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

dostum vermiş olduğun partları çektim!ama ne olduğunu anlamadım!bi yardım ederseniz çok iyi olur..

partları çektim açtım bunlar çıktı:

<!--ImageUrlBegin--><a href=" target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->01nt2.jpg<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

bunlarıda açtıktan sonra bunlar çıktı:

<!--ImageUrlBegin--><a href="

Please register to see this content.
target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->02sd1.jpg<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

setup dosyası yok!bu setup dosyalarını nasıl açıcam, programı nasıl kurucam?

En son fotoda ki setup yazan dosyalardan herhangi birine sağ tıkla ve winrarla açmayı dene ozaman setup.exe ortaya çıkıyor.

12. versiyon diye başlık atmışınız, habire 10. ve 9. versiyonlar verilmiş..

sanirim kirlilik olmasin diye mesaj basligi versiyon 9'dan beri guncelleniyor. habire 9-10 gormen normal.

ayrica versiyon 12 icin verilen hicbir serail, patch. vs calismiyor.. bunu sadece ben demiyorum, ufak bi arastirma yaparsaniz gorursunuz..

yukarida verilen patch gun kisitlamasini kaldiriyor fakat bazi limitler aynen duruyor. fazla inceleme firsatim olmadi ama haberiniz olsun dedim..

su an icin en saglami 11 versiyonunu kullanin, ise yarar biseyler cikana kadar, herkese kolay gelsin..

• 2 hafta sonra ...

Arkadaslar Yogun Sıkıntılardan Dolayı Coğu arkadaşlarımız Acronis 12 Sürümünde Boot CD si Sorunları Yaşıyordu Bunun üzerine Kendim Acronis 12 Boot CD si Cıkarıp Upload Ettim umarım İşinizi Görecektir Rar dosyasını açın içindeki iso dosyasını nero ile 24x ile yazdırın

Acronis 12 Orjinal Kendi Adıma lisanslıdır herhangi bir sorun yaşamassınız:)

1 den Fazla yere Upload Edilmiştir İstediğinizi indirebilirsiniz Rapid de sorun yaşayanlar 4shared e Upload Ettim İstek olursa Daha Fazla yerlere Upload Yapılacaktır

Saygılarımla ANTİHACKER ( Hacker lerin Korkulu Rüyası )

acrons12am3.jpg

Linkler :

Orjinal Linkimiz 1. ( Önerilir Hiç sorun yaşamassınız)

http://www.4shared.com/file/71690052/b57894dd/Acronis_12.html[/CODE]

Alternatif Media Share ( Önerilir Baglantınıza Göre İndiriyor 4096 iseniz 450 kb ile indiriyor)

[CODE]http://www.mediafire.com/file/y2gzjwzmygm/Acronis.True.Image.BOOT.CD.12.rar[/CODE]

Alternatif ( Önerilir Ama Premium Olmalısınız yoksa kısıtlamalı )

[CODE]http://rapidshare.com/files/164272773/Acronis.True.Image.BOOT.CD.12.rar.html[/CODE]

[b]Konu Birleştirilmiştir.[/b]

Morning Kardeşimizin ACRONİSİ 12 si Resource Yalnız:)

[CODE]http://www.mediafire.com/file/j30nydnzgnx/Acronis.True.Image.Home.12.Rescue.CD.FULL.VERSION.rar[/CODE]

TEŞEKKÜRLERİNİZİ BEKLİYORUM

Dj_falcon Media Share için Tesekkürler B)

Edited by antihacker

arkadaşım mükemmel olmuş ama senden ricam ben bu programın biraz yabancısıyım bana acronis'in tam kullanımı hakkında detaylı bilgi verebilirsen çok sevinirim

ör: yedek almadan ve yedeği bilgisayara nasıl yüklek konusun eğer resimli bilgide verebilirsen yanında minnettar olurum

ilgin için şimdiden teşekürler çalışmaların devamını dilerim

Alternatif.

Acronis TrueImage 12 (2009) BootCD

Sadece boot etmek için gerekli dosyalar bırakılarak boyut 33 MB'a düşürülmüştür.

bütün içerik açılış bölümünde olduğundan dolayı CD'nin içi boş gözükecektir, sonra CD'yi yazdırdım bomboş demeyin :friends:

http://rapidshare.com/files/155857649/Acronis_12_tnc-team.rar.html[/CODE]

Rar şifresi

[CODE]www.tnctr.com[/CODE]

Alternatif.

Acronis TrueImage 12 (2009) BootCD

Sadece boot etmek için gerekli dosyalar bırakılarak boyut 33 MB'a düşürülmüştür.

bütün içerik açılış bölümünde olduğundan dolayı CD'nin içi boş gözükecektir, sonra CD'yi yazdırdım bomboş demeyin :friends:

http://rapidshare.com/files/155857649/Acronis_12_tnc-team.rar.html[/CODE]

Rar şifresi

[CODE]www.tnctr.com[/CODE]

ANTİHACKERİN VERDİGİ ORJİNAL LİSANSLI VE HIC ELLENMEMIS TERTEMIZ SENINKINDE EKSIKMI VAR ACABA KUSKU UYANDIRIYOR

Hayır.Eksik yok.Acronis boot CD'si çalışmak için boot dosyalarına ihtiyaç duyar sadece.Bu yüzden CD'de Boot dosyaları dışındakiler temizlenmiştir.Bir problem olur mu diye test ettim, yedek aldım,yükledim falan filan çalışıyor.İstersen dene,gör.

Ayrıca caps lock tuşunu kapat uyarı alabilirsin.

morning

Büyük İhtimalle sen Recovery Manager'ı Çıkarmısıındır.. ? - Tek Tusla Kurtarma Consolnu Cagirma F11

*TOYGAR*

Arkadas Acronis'in Son Surumunu İndirip Ordan Rescue Cd yapmıs olusan iso'yu paylasmis..

Yedek Falan yok içinde sadece acronis var

Edited by AL[e]N

bu acronis programı mı cdsi mi? cd derken arkadaş kendi bilgisyarında yedek alıp onu mu upload etmiş?

Arkadasım bu acronis boot cd sıdır orjınaldır sadece temiz sistemının yedegını alır baska surucuye sonra ılerde 5 dk gerı yuklersın o yedegı formatla ugrasmassın nasıl yedek aldıysan oyle bulursun

Upload Ediyorum

Media Shareye epload bitti hayırlı Olsun

Teşekürler Dj_Falcon

edit : Upload Bitti Linki en üstte Ekledim

Morning Kardeşimizin Calısmasına Baktım Guzel Hafif Olmus Onuda Upload Edip En Üst Konumuza Ekledim Hayırlı Download lar

Teşekürler Morning

Edited by antihacker

Upload Ediyorum

Media Shareye epload bitti hayırlı Olsun

Teşekürler Dj_Falcon

edit : Upload Bitti Linki en üstte Ekledim

Morning Kardeşimizin Calısmasına Baktım Guzel Hafif Olmus Onuda Upload Edip En Üst Konumuza Ekledim Hayırlı Download lar

Teşekürler Morning

ben Tesekkür ederim İnderemeyen Arkadaslara da Alternatif Linkler Dogmus Olur :rolleyes2:

bişey sorucam, acronis in önceki sürümleriyle yedek aldığımız pc yi sonraki sürümleriyle geri çağırabilirmiyiz? yani acronis true image enterprise serverla yedeğini aldım pc nin, daha sonra bu sürümüyle (12) kurabilirmiyim tekrar?

bişey sorucam, acronis in önceki sürümleriyle yedek aldığımız pc yi sonraki sürümleriyle geri çağırabilirmiyiz? yani acronis true image enterprise serverla yedeğini aldım pc nin, daha sonra bu sürümüyle (12) kurabilirmiyim tekrar?

arkadasım ıstedıgın surumle yedegını al her zman en ust surum alt surumlerı destekler ama alt surumler ust surumlerın yedegını desteklemez cunku denedım ben

• semsibey changed the title to Acronis True Image 2021 Build 39287