Jump to content
casper0007

Simplix Updatepack7r2(wın7) Sistem Güncelleme

Recommended Posts

simplix 

entegrasyon için önkoşullar

çalışmak için İhtiyacınız olacak dosyalar:
1.ultra iso tarzı bi program
2.orijinal Windows 7 SP1 kalıbı olmalı 
3.Yükleyeceğimiz sürümün indeks numarasına gimagex ile bakıp yazıyoruz
4.Windows c:\ dizinine w7 adlı bi klasör açıyoruz
5.Dosya içerigine ıso'muzu atıp içinden install.wim çıkartıyoruz

örnek 

UpdatePack7R2.

C:\W7 klasör 

iso

Buraya kadar tamam wim indeksimizi ögrenip cmd yönetici olarak çalıştırıyoruz

C:\W7\UpdatePack7R2.exe /WimFile=C:\W7\install.wim /Index=5

işlemin bitmesini sabırla bekleyip :D güncellenenn wim dosyasını ultra iso ile
ıso kalıbından değiştiriyoruz

örnek 
http://i1.imageban.ru/out/2014/06/28/ee7345975d5e597649ae471557b878ca.png

http://update7.simp**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**fo/UpdatePack7R2-16.11.11.exe

• Like 2

Manuel olarak masaustundende kullaniliyor normalde sistemi guncelleyim disk temizligi ve 3.0 surucu vs

2 saat önce, comodo yazdı:

Yalan oldu bizim 32bit pro vl usb 3.0 destekli -_-

Sistem yapmasina yapildida surekli internet kopuyor. Wifi antenim arizali yenisini siparis verdim guncellemeyi bununla yap stabil oluyor sistem zaten

sormak istediğim bir kaç şey var birincisi bu entegre işlemi dism mi oluyor?

ikincisi bu güncelleme microsoft tarafından değil sanırım yani tek parça haline getirilmesi 3. şahışlar tarafından yapılmış ve anladığım kadarı ile rusyadan birisi . güncelleme dosyalarının dili rusça değilmi? uefi destekli isoyu kullanırsak uefisi kalırmı bu işlem sonunda.

5.Dosya içerigine ıso'muzu atıp içinden install.wim çıkartıyoruz  burda isoyu winrar ile çıkartıp içindenmi sileceğiz install.wim i? biraz karışık yazmışsınız yada ben anlıyamadım. biraz daha anlayabileceğimiz gibi yazma şansın varsa sevinirim

İslem install wim windows c de program la beraber verdigim komutla calistirmaktan ibaret evet site yabanci fakat dil turkce

UpdatePack7R2 v16.12.20 sp1 Türkçe İndir 32x-x64 Bit Sistem Güncelleme

UpdatePack7R2 full, Windows 7 sp1 server 2008 r2 için en güncell güncelleme paketidir diyelim sisteminiz
güncellemelere kapalı veya güncellemesiz bu setup üle en son güncellemelerini kolayca güncelleştirebilirsiniz veya formatlık sistem hazırlamak istersenizde
kullanabilirsiniz.

Resmi büyütmek için tıklayın.

https://cloud.mail.ru/public/Mtjw/sPjZyetAu

kespır başkan, bunda şöyle bir sorun var. Güncelleme yapınca hani şu toplu güncelleme ile 70-80 tane gözüküyor ya, bunda 250 civarı güncelleme almış gözüküyor. ayrıca işlem uzun sürüyor 

1 saat önce, amd_turkey yazdı:

kespır başkan, bunda şöyle bir sorun var. Güncelleme yapınca hani şu toplu güncelleme ile 70-80 tane gözüküyor ya, bunda 250 civarı güncelleme almış gözüküyor. ayrıca işlem uzun sürüyor 

Sistem yapısına baglı işlemci hızı ıle alakalı bi durum kımısınde 1 dk kimisinde 5 dk sürer 

4 saat önce, amd_turkey yazdı:

https://forums.mydigitallife.info/threads/50572-MSMG-ToolKit

ben kullanmıyorum ama bunu kullanın, ben yaptım, ben ettim şöyle yaptım vs. vs. diyenlerin hepsi bu zımbırtıyı kullanmakta :p addon olarak .net 4.6.2 falan da ekleyebiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.. tabi birilerinin (yabancıların) paket hazırlamasını beklemek zorundasınız :trollface:

Edited by MOTUN

UpdatePack7R2 19.10.10
sonuç

Alıntı

Update Kit arayüzü aşağıdaki dillere çevrilmiştir: *

• İngilizce (İngilizce)
  • Ermeni (Ermeni)
  • Brezilya Portekizcesi
  • Endonezya (Endonezya)
  • İspanyolca Uluslararası
  • Çince Geleneksel
  • Norveç (Norveç)
  • Rusça (Rusça)
  • Türk (Türkçe)
  • Ukraynaca (Ukraynaca)
  • Çek (Çek)
  • Estonca (Estonca)

Burada sadece program arayüzünün dilleri belirtilmiştir, güncellemelerin kendisi sisteme herhangi bir dilde kurulabilir.

Ayrıca, Internet Explorer 11 arabiriminin yazım denetimi ve sözcük kaydırmaları dahil 95 dilde resmi olarak yerelleştirilmesi de yer alıyor.

Ben balık tutmayı yazdım balık verenler cıkar dıye oyle eskısı gıbı sistem yok elımde pc gıttı gıdecek :D ımkanlarda el vermıyor yapanın ellerıne saglık

casper0007, Bir saat önce yazdı:

Ben balık tutmayı yazdım balık verenler cıkar dıye oyle eskısı gıbı sistem yok elımde pc gıttı gıdecek :D ımkanlarda el vermıyor yapanın ellerıne saglık

lafım sana değildi. bu paketi bekleyen sistem hazırlayıcılaraydı :trollface:  simplix e ücret ödüyorlar mı acaba :hım:

yarın her yer windows 7 aralık güncel dolar artık...

Edited by MOTUN

MOTUN, 23 dakika önce yazdı:

lafım sana değildi. bu paketi bekleyen sistem hazırlayıcılaraydı :trollface:  simplix e ücret ödüyorlar mı acaba :hım:

yarın her yer windows 7 aralık güncel dolar artık...

Temiz paylaşım yapsınlar birinin yaptığını ben yaptım diye lanse etmesinler yeterli..

Emre028, 18 dakika önce yazdı:

Temiz paylaşım yapsınlar birinin yaptığını ben yaptım diye lanse etmesinler yeterli..

evet kesinlikle. ayrıca parayla da satmasınlar  :trollface:

• Like 1
  • Thanks 1

MOTUN, 12 dakika önce yazdı:

evet kesinlikle. ayrıca parayla da satmasınlar  :trollface:

%100 performans hız stabillik hatta zihin okuyarak işlem yapma garantisi veriyorlar lütfen :seytan:

• Like 2
  • Haha 1

Windows 7 kullanan, veya kullanacak arkadaşların dikkatine, 18.02.2020 tarihli (Simplix UpdatePack 7 20.2.18) tüm güncelleme paketi, ve düzeltme eki ile birlikte yayınlanan,

kaynak sayfası (852.47 mb) (direk download) indirme linki https://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/simplix_updatepack,1.html

saygılarımla;

Edited by hasan835
tashih