Jump to content

Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 17.0.16

forjest
 Share

Recommended Posts

besiktasjk87, Bir saat önce yazdı:

hepimizin ihtiyacı olan tek şey sanırım bu hocam

ara sıra bu tarz yeteneği olan arkadaşlarla iletişime geçiyorum. Forum ortamı yararlansın istiyorum da başarısız olduğumuz girişim olursa sessiz sedasız oturuyorum yerimde :) bakalım ronaldo arkadaşımız yaparım derse yakında güzel bir paylaşım gelir

• Thanks 1

ronaldinho424, 03.08.2021 - 09:45 yazdı:

ESET Endpoint Security 8.1.2031.0 | Katılımsız

.: Kurulum Bilgileri :.
Boyut: 297 Mb
Sıkıştırma: zip / Şifresiz
Dil: MultiLanguage
Kullanım: Full Sürüm
Md5: CE383DCE8C9DCFE2472D612D1B745548
Platform: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 [ x86 & x64 ]

.: Kurulum Notları :.
# 32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiştir. Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
# Kurulumdan Önce Eski Sürüm Kalıntılarını Otomatik Temizler.
# Lisans Patlamasına Karşı Host Dosyasından "www.edf.eset.com" ve "edf.eset.com siteleri Engellenmiştir. 
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

Please register to see this content.

Üstadım sanırım link patlamış :(

helehoyni, 29 dakika önce yazdı:

Yok usta patlamış dediğim linkten indiremiyorum; kurulumunu, lisansını deneyemedim yani.

Üstad güncelleyeceğini söylemişti; o yüzden kaldırmış olabilir. İstiyorsanız yükleyebilirim ama bence güncelini bekleyin.

• Like 1

ronaldinho424, 21 dakika önce yazdı:

Sorunları çözdüm 2.5.2024 tarihe kadar lisanslıyor. Lisans patlamasına karşı önlemler alındı artık kolay kolay lisans patlamaz. Ek olarak Windows Güncelleştirme bildilerimleri kapatıldı. Vaktim olduğunda en son halini yükleyeceğim.

Bekliyoruz hocam eline sağlık bayağa uğraştınız.

ronaldinho424, 06.08.2021 - 12:08 yazdı:

ESET Endpoint Antivirus 8.1.2031.0 | Katılımsız

.: Kurulum Bilgileri :.
Boyut: 270 Mb
Md5: C32F9E245221A9DCAD9BE6EB3951DEC1

# Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır. 32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiş Sisteminize Uygun Sürüm Yüklenir.
# Kurulumdan Önce Eski Sürüm Kalıntılarını Otomatik Temizler.
# Lisans Patlamasına Karşı Host Dosyasından "www.edf.eset.com" ve "edf.eset.com siteleri Engellenmiştir. 
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

Merhaba lisans uçtu bilgin olsun win7 yeni yüklediğim cihaza kurdum ama lisans gitti

slmlar, 13 dakika önce yazdı:

Merhaba lisans uçtu bilgin olsun win7 yeni yüklediğim cihaza kurdum ama lisans gitti

Yukarıdaki durumda belirttim yeniden hazırlayacağım sorunları hallettim umarım uzun bir süre lisans patlamaz.

Edited by ronaldinho424
  • Thanks 1

Üstad ronaldinho  
Eset Endpoint Antivirüs 8  sınırsz lisans kurulum şeklinde ayarlanabilirse süper olur
böyle içinde ttnot falan olmasın
sınırsız lisans içinde entegre olsun
böyle olursa süper olur teşekkürler...
inanın binlerce insan bekliyordur bunu teşekkürler ...

• forjest changed the title to Eset Endpoint Antivirus - Eset Endpoint Security 8.1.2031 Final Türkçe
ronaldinho424, 10 saat önce yazdı:

ESET Endpoint Security 8.1.2031.0 | Katılımsız

Boyut: 297 Mb
Md5: CE383DCE8C9DCFE2472D612D1B745548

32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiştir. Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
 Kurulumdan Önce Eski Sürüm Kalıntılarını Otomatik Temizler.
Lisans Patlamasına Karşı Host Dosyasından "www.edf.eset.com" ve "edf.eset.com siteleri Engellenmiştir. 
( Lisans Patlaması Sorunu Giderildi Sorunsuz Çalışıyor  2024 Yılına Kadar Lisanslanmıştır. )
Windows Güncelleştirme bildimlerimleri kapatıldı.
"Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

Lisans tamam ama Türkçe olmadı.

üstad çok mükemmel bir çalışma olmuş
Acaba sadece Eset Endpoint Antivirüs 8.1 sadece  tek exe haline gelir mi otomatik türkçe olarak kursun...

ayrıca dipnot:  arkadaşlar  windows 7 lerde şöyle bir durum var  2020 ve sonrası güncelleme almamış yada güncellenmemiş windows 7 lerde , endpoid 8 sürümü yüklenmiyor
mesela ben 2017 de kurulmuş ve güncellenmemiş windows 7 li bir pc ye, bu eset i kuramadım ama  format atıp güncel bir win7 iso su ile kurduktan sonra ancak kurabildim bilginiz olsun ...

Edited by datasoft__63

HARBİKIZ, 2 saat önce yazdı:

Türkçe yama var mı?

Türkçe yama diye bir şey yok bütün diller içinde mevcut. Kodlama ile işletim sistemi diline göre kurulum yapacağım ve bir kaç ayarlama daha ekledikten sonra sistemi kasmayacak şekilde hazırlayıp test ettikten sonra eklerim.

Forjest ustanın çalışmasını da deneyebilirsin. 

Edited by ronaldinho424
  • Like 2

ronaldinho424, Bir saat önce yazdı:

Türkçe yama diye bir şey yok bütün diller içinde mevcut. Kodlama ile işletim sistemi diline göre kurulum yapacağım ve bir kaç ayarlama daha ekledikten sonra sistemi kasmayacak şekilde hazırlayıp test ettikten sonra eklerim.

Forjest ustanın çalışmasını da deneyebilirsin. 

tamam bekliyoruz.

geçen denediğim pcde forjest üstadın dosyaısnı denedim security ve antivirüs dosyasında kur dediğimde kurarken küçük bir pencere açıldı orda çince host falan gibi bir yazılar yazdı ama kurmadı.iki dosyada aynı hata penceresi çıktı kurulum başarısız oldu.sonra bu son eklenen ronaldinho arkadaşın yaptığı security olanı kurdum sorunsuz kurdu lisansladı güncellemeleri aldı pcyi restart ettim lisans devam ediyor sıkıntı yok.şimdilik sorunsuz çalışıyor

mustafakarasan, 36 dakika önce yazdı:

geçen denediğim pcde forjest üstadın dosyaısnı denedim security ve antivirüs dosyasında kur dediğimde kurarken küçük bir pencere açıldı orda çince host falan gibi bir yazılar yazdı ama kurmadı.iki dosyada aynı hata penceresi çıktı kurulum başarısız oldu.sonra bu son eklenen ronaldinho arkadaşın yaptığı security olanı kurdum sorunsuz kurdu lisansladı güncellemeleri aldı pcyi restart ettim lisans devam ediyor sıkıntı yok.şimdilik sorunsuz çalışıyor

kurulum ingilizce mi oldu.

• forjest changed the title to Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 15.1.12
  • semsibey changed the title to Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 17.0.16