Jump to content
mephistooo2

AIO Rescue Admin Winpe X64 V8

Recommended Posts

mephistooo2, 12 dakika önce yazdı:

Yandex yok Dropbox olur mu?

Daha önceden olmuştu... 😀

Alternatif olsun da neresi olursa olsun. Yandex olsa çok daha iyi olabilirdi.

mephistooo2, Bir saat önce yazdı:

Yandex yok Dropbox olur mu?

Daha önceden olmuştu... 😀

sayın Moderatörümüz üzerinize alınmayın da sevgili site yöneticimiz mübarek ramazanın başında tnctr sever üyeliğimizi sonlandırmış ramazanda bu yapılırmı 😅 şaka tabiki o zaman tnctr debrit ile indirmiştim @mephistooo2 üstad

@mephistooo2 ahaa 🤩  söylediklerimi geri alıyorum dropbox dan indiriyorum 😀 teşekkürler 

sshot-1.thumb.png.9086ebd535e95eed8bc3e1b1717460fe.png

Multiboot a eklenmişitir 

Edited by serhat100
  • Like 1

Multiboot sistemlere Wim Yöntemi ile Manuel eklemek isteyen arkadaşlar  AIO Rescue PE x64 v8.rar açalım içerisindeki AIO Rescue PE x64 v8.iso \sources\Rescue.wim içinden wim dosyasını alalım benim flashım 2 bölüme ayrılmış durumda ona göre Rescue.wim bende flashın NTFS kısmında wim  klasörü içerisinde Rescue.wim adıyla kayıtlı bcd dosyasını ona göre düzenledim sizde nasılsa aynı yöntemi kendinize göre uygulayın Gif olarak kaydettim kolay gelsin https://gifyu.com/image/9qIm

• Like 2

s.a usta ellerine sağlık karadurak ustanınki gibi manuel olarak hem wim hemde iso kurulum modu olsa daha güzel olacak teşekkür ederim

mephistooo2, 04.02.2019 - 15:42 yazdı:

RescuePE.thumb.jpg.841c0c0bab4a4178be1c1b6311135d56.jpg

Bu WinPE çalışmasını iş yerinde kullanmak için kendi ihtiyaçlarıma göre hazırladım onun için @karadurak üstadın çalışmasında olduğu gibi yüksek bir beklentiye girmeyin... 😁 

Lütfen tüm yazılanları okuyunuz...

AIO Rescue PE v8 çalışması 2019 Mayıs güncellemesine sahip Windows 10 Enterprise 64 bit (1903 - 18362.86) sürümü üzerinden hazırlanmıştır.
32 bit sürüm hazırlanmayacaktır.

AIO Rescue PE sistemi direk Admin hesabıyla açılır.

x64 sürümünde:

• Acronis Disc Director v12.5
  • Paragon HDD Manager v17.4
  • Putty v0.70
  • Disk2VHD v2.01
  • VHD2Disk v0.2
  • RansomWare Decrypt Tools [30 adet]
  • AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8.2 Türkçe (güncellendi)
  • DiskGenius v5.1.1.696
  • TeamViewer v14.2.8352 Türkçe Reklamsız (güncellendi)
  • AOMEI Backupper Technician Plus v4.6.3 Türkçe
  • Acronis True Image 2019 Build 17750 Türkçe
  • Lazesoft Recovery Suite Unlimited Edition v4.3.1
  • Windows Login Unlocker v1.5
  • Chrome Tarayıcı v74.0.3729.108 Türkçe (güncellendi)
  • Dism++10.1.1000.90B Türkçe
  • PENetwork v0.59 B12 Türkçe
  • WinPE DiskPart GUI v1.5
  • WinSnap v5.1 Türkçe (güncellendi)
  • Bootice v1.3.4 Türkçe ( @serhat100'e teşekkürler)
  • Sumatra PDF v3.1.2 Türkçe
  • Office 2007 Türkçe ( @karadurak  üstada teşekkürler)
  • Media Player v1.5.3 Black Edition Türkçe (güncellendi)
  • Volume Mngr (gizli disk bölümlerine bu yazılım ile sürücü harfi atayabilirsiniz)
  • SIW 2019 v9.0.0115 Türkçe
  • 7-Zip v19 Türkçe (güncellendi)
  • Windows Defender Offline v4.9.221.0

programları mevcuttur.

Kullanım Esnasından Bilinmesi Gerekenler:

• Dism++ programını açtığınızda "Geçici klasördeki boş alan 5GB'dan küçük olduğından Dism++ düzgün çalışmayabilir" şeklinde uyarı verebilir. Bunun sebebi Dism++ programının ram disk üzerinden çalışıyor olmasıdır. Bu şekilde kullanmanın Windows kurulumuna hiçbir şekilde zararı yoktur. Ancak Dism++ ile Windows sistem yedeği alacaksanız X:\dizinindeki Dism++ klasörünü örneğin D:\ diskinize kopyalayıp çalıştırın.
  • Paragon HDD Manager programını kendi arayüzünden yada görev çubuğu üzerinden kapatırsanız bilgisayarınız otomatikmen kapanır. Bunun için Paragon uygulamasını Görev Yöneticisi üzerinden hdm17.exe dosyasını sonlandırarak kapatabilirsiniz.

Dism++ ile Windows Kurulumu:

Dism++ ile Windows kurulumunu UEFI veya MBR olarak Rescue PE üzerinden 32-64 bit farketmeksizin  birkaç fare tıklamasıyla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dism++ ile windows kurulum aşamalarına yönelik Rescue PE X:\Program Files\Dism++ dizininde de bir yardım dosyası mevcuttur. Program .iso .wim .esd ve .swm uzantılarını destekler.

PXE Boot :

RAR arşivi içinde PXE boot işleminin nasıl yapılacağına dair resimli anlatım mevcuttur.
RescuePE'yi DVD veya USB dizk üzerinden kullanıyorsanız PXE başlatmadan önce Rescue.wim dosyasını örneğin D:\ diskinize kopyalamanız faydalı olur; çünkü DVD ve USB disklerin okuma-yazma hızı HDD/SSD'lere göre düşük olduğu için ağ üzerinden önyüklemi işlemi uzun sürebilir. Harici HDD/SSD'den kullanıyorsanız AOMEI PXE Boot Tool aracı ile direkt Rescue.wim dosyasının yerini göstermeniz yeterlidir. İstemci bilgisayarların ağ üzerinden önyükleme işlemi bulunduğunuz ağ ortamının iç ağ hızına göre değişiklik gösterebilir. Eğer istemci bilgisayarlar ağ kartı üzerinden hiç ön yükleme yapamıyorsa bulunduğunuz ağ ortamında akıllı switch vardır ve sistem yöneticisi tarafından DHCP Snooping üzerinden pxe portları engellenmiştir.

Bilinen Hatalar:

Vmware Workstation ile bazen önyükleme yapmıyor. Diğer sanallaştırma yazılımlarında denenmemiştir. En sağlıklı test yöntemi UBS ile yazdırıp denemektir.

Gerçek makina kullanımlarında test aşamalarında herhangi bir hataya rastlanmamıştır, hata bulursanız lütfen TNCTR konusu üzerinden belirtiniz.

UBS/HDD Yazdırma İşlemi:

ISO dosyasını hem UEFI hem de MBR uyumlu olacak şekilde Rufus v3 ile aşağıdaki gibi en az 4 GB'lık UBS diskinize yazdırabilirsiniz. Rufuz yazılımı RAR arşivi içinde mevcuttur. 

Rufus.JPG.573f75b5ae4314e292e9bb5248a57541.JPG

AIO Rescue PE x64 v8 (1,6 GB) İndirme Linki:

RAR Şifre

(RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)

RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.

www.tnctr.com

Google Drive Link:

https://drive.google.com/uc?id=1eQyVVQnEO98X_fe95lP3yj4ZlkTaqNqc&export=download

Dropbox Direkt Link:

https://uca38d0e9206ff57939ed0d14bcd.dl.dropboxusercontent.com/cd/0/get/Agd2VfWE3PhLqbxjH0pm55Bmm3JK5yEedjH18c--sMAn7ge9qgmyLFjRs8Q03DJ8H-CvOccR0ZclBblerjRqXr_Ela9evAmDFHS1L3MPEqjeYg/file?dl=1#

Versiyon Değişiklikleri:

İçeriği Görüntüle

v8:

- WinPE'nin çekirdeği olan işletim sistemi Windows 10 Enterprise 64 bit, 1903 - 18362.86 sürümüne yükseltildi.
- AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8.2'ye yükseltildi.
- 7-Zip v19'a yükseltildi.
- Media Player v1.5.3'e yükseltildi.
- Chrome v74.0.3729.108'e yükseltildi.
- TeamViewer v14.2.8352'ye yükseltildi.
- WinSnap v5.1'e yükseltildi.

v7 Repack:

- Önyükleme sorunu giderilmiştir.

v7:

- AOMEI Backupper Technician Plus Türkçe v4.6.3'e yükseltildi.
- WinSnap Türkçe v5.0.8'e yükseltildi.
- Dism++ Türkçe v10.1.1000.90B'ye yükseltildi.
- Paragon HDD Manager v17.4'e yükseltildi.
- DiskGenius v5.1.1.696'ye yükseltildi.
- Windows Login Unlocker v1.5'e yükseltildi.

v6:

- Acronis True Image 2019 v17750'e yükseltildi (Türkçe)

v5:

- Acronis Disc Director v12.5 eklendi.
- Paragon HDD Manager v17.2.3 eklendi
- Putty v0.70 eklendi.
- Disk2VHD v2.01 eklendi.
- VHD2Disk v0.2 eklendi.
- RansomWare Decrypt Tools [30 adet] eklendi.
- AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8.1'e yükseltildi.
- DiskGenius v5.1.0.653'e yükseltildi.
- TeamViewer v14.1.18533'e yükseltildi.
- Başlat menüsü ve görev çubuğunda görsel değişiklikler yapıldı.

v4:

- PXE Boot özelliği eklendi. (ağ ortamında diğer bilgisayarları RescuePE ile boot edebilirsiniz)
- SIW v9.0.0115'e yükseltildi.
- Windows Login Unlocker v1.4'e yükseltildi.
- WinSnap v5.0.7'ye yükseltildi.
- Hasleo Data Recovery Technician v4.8 (veri kurtarma) programı eklendi.
- TeamViewer reklamları kaldırıldı.
- RescuePE'de tema değişikliğinde explorer arayüzün yeniden başlatılamama sorunu giderildi.
- RescuePE'de saatin yanlış gösterilmesi sorunu giderildi. (internet bağlantısı gerektirir)
- Başlat menüsü ve görev çubuğunda görsel değişiklikler yapıldı.

v3:

- x86 sürüm kaldırıldı.
- O&O PE Windows Explorer kaldırıldı.
- WinXSheel kaldırıldı, yerine tam olarak Windows Explorer desteği eklendi.
- Opera Tarayıcı kaldırıldı, yerine Chrome Tarayıcı eklendi.
- WinToHDD kaldırıldı, yerine 64bit Windows PE üzerinden 32 veya 64bit Windows kurulumunu gerçekleştirebilen Dism++ eklendi.
- Windows Login Unlocker v1.3'e yükseltildi.
- Ses desteği eklendi.
- Windows PE'ye Administrator desteği eklendi, direkt Admin hesabı açılır, böylece yönetici hesabı isteyen Teamviewer vb. programlar kullanabilir, ayrıca ağ ortamında AIO Rescue PE üzerinden dosya paylaşımı yapılabilir.
- Yeni programlar eklendi. (Office 2007, Teamviewer, MS Uzak Masaüstü, Windows Defender Offline, SIW vb.)
- BitLocker desteği eklendi.
- Windows Explorer'a koyu tema desteği eklendi.

v2:

* x86 ve x64 sürümlerinde:
- DiskGenius v5.0.1.609 eklendi
- AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8'e yükseltildi.
- AOMEI Backupper Technician Plus v4.6.2'e yükseltildi.
- Windows Login Unlocker v1.2'ye yükseltildi.
- O&O PE Windows Explorer v15.6'ya yükseltildi.
- WinPE Diskpart GUI ve Bootice programları menü seçeneklerine eklendi.
- Düşük ekran çözünürlüklüğüne sahip PC'lerde açılışta otomatik açılan Rescue PE menü ekranı gözükmüyordu, bu hata giderildi.
- Rescue PE menü ekranında x86 ve x64 sürümlerde AOMEI  Backupper butonunun çalışmama sorunu giderildi.

v1:

* İlk sürüm

Hocam her iki link' te error veriyor, yenilermisiniz?

Merhabalar,çalışma için teşekkürler.Elinize,emeğinize sağlık.

Bilmediğim için soruyorum bu sistem üzerinden dolayısıyla USB üzerinden HDD'ye Dism ile kalıbı geri yükle formatıyla Linux tabanlı bir OS kurulumu yapabilir miyiz (Elementary,Ubuntu vs.) yapamıyorsak,nasıl yapılabilir hale getirebiliriz ?

ONURCAN_149, 9 saat önce yazdı:

Bilmediğim için soruyorum bu sistem üzerinden dolayısıyla USB üzerinden HDD'ye Dism ile kalıbı geri yükle formatıyla Linux tabanlı bir OS kurulumu yapabilir miyiz (Elementary,Ubuntu vs.) yapamıyorsak,nasıl yapılabilir hale getirebiliriz ?

Bu winpe ile Linux türevlerinin hiçbirisi kurulamaz, Dism++ sadece Windows sistemleri için tasarlanmıştır....

• Like 1

ONURCAN_149, 10 saat önce yazdı:

AIOBOOT ile hem bu çalışmayı hem de Linux türevlerini kurulur bir sistem yapabilirsiniz: kullanımı kolay bir program. ben kullanıyoruum: flash diskte 10 dan fazla Linux işletim sistemi var

• Like 1

@mephistooo2, sistemin son halini indirip inceledim. özelleştirmeler, uygulamalar ve temalar ile gayet güzel olmuş..

İçerisindeki uygulamaları rescue.wim dosyasına degil de onun haricinde klasöre yüklesen daha iyi olur. wim boyutunu bayagı bi artırmış, 

windows kurulu ile ilgili 7-8setup u eklemen güzel olur. türkçesi vardı hem wim hem de iso dan kurulum yapabilir.

• Like 1
  • Thanks 1

karadurak, 11.05.2019 - 20:01 yazdı:

@mephistooo2, sistemin son halini indirip inceledim. özelleştirmeler, uygulamalar ve temalar ile gayet güzel olmuş..

İçerisindeki uygulamaları rescue.wim dosyasına degil de onun haricinde klasöre yüklesen daha iyi olur. wim boyutunu bayagı bi artırmış, 

windows kurulu ile ilgili 7-8setup u eklemen güzel olur. türkçesi vardı hem wim hem de iso dan kurulum yapabilir.

İlgili programları wim'den değil de harici bir klasörden çalıştırmayı ben de düşündüm ancak konuda da belirttiğim üzere kendi ihtiyaçlarıma göre hazırladım bunu, yani şöyle ki işyerinde RescuePE ile PXE Boot olayını çok kullanıyorum; ancak  ilgili programları wim'den değil de harici bir klasörden çalıştırırsam bu sefer ağ üzerinden sadece wim dosyası önyükleme yapacak, programlar da çalışamayacak. İşte bundan dolayı programları wim'e gömmek zorunda kaldım.

7-8Setup  uygulamasını eklememe nedenim de şu:

7-8Setup  uygulamasında RescuePE 64bit olduğu için 32bit Windows kurulamıyor ancak Dism++ ile RescuePE üzerinden 32-64 bit farketmeksizin  UEFI veya MBR olarak Windows kurulabiliyor.

Piyasadaki bir çok Windows kurulum yöntemlerini denedim hiçbirisi 64bit winpeler üzerinden 32bit Windows kuramıyor, Dism++ da ise bu kısıtlama yok, zaten bundan dolayı 32bit RescuePE hazırlamıyorum.

Ben Windows kurulumunda daima Dism++ uygulamasını kullanıyorum, diğer kurulum yöntemlerine göre (benim için) hem basit, hem de bazı ekstraları var.

Üstat yorum ve önerilerin için teşekkür ederim. 🙂

Edited by mephistooo2
  • Like 1

Üstad çok geç açılıyor. strelc ve kmpe çok hızlı açılıyorlar.

Yoksa benim yapmam gereken bir şeyimi kaçırıyorum.

mamamia61, 1 saat önce yazdı:

Üstad çok geç açılıyor. strelc ve kmpe çok hızlı açılıyorlar.

Yoksa benim yapmam gereken bir şeyimi kaçırıyorum.

Geç açılıyor ancak çok geç açılmıyor...

Geç açılmasının sebebi, bütün programlar wim dosyasına gömülü...

Ayrıca sanalda denemeyin, sanalda çok çok geç açılır...

Edited by mephistooo2

lediod, 20 saat önce yazdı:

@mephistooo2 @karadurak hocalarım. rescue admin içerisindeki dism+ windows kurulum aracını KMBOOT içerisine nasıl entegre edebilriz. KMBOOT da var fakat türkçe değil. 

linkteki dosyayı indir. https://www.upload.ee/files/9967003/Dism__10.1.1000.90B.rar.html

Dism++x86 sürümünü   "KMPE\MInst\Portable\x86" klasörüne at degiştir.

Dism++x64 sürümünü "KMPE\MInst\Portable\x64"  klasörüne at degiştir.

• Like 1
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By EgeGrkn
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Doğru düzgün, adam gibi, sorunsuz ve hatasız bir işletim sistemi. Bu saydıklarım bir çok yayıncı ve firma tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden sadece bazıları. Kurulumdan sonra bin tane işlem gerektirmeyen, orasında burasında çer çöp olmayan, windows update'i tek adam akıllı çalışan performanslı, güvenilir ve hatasız tek işletim sistemi. Bir tek bu forumun değil, internet üzerinde en çok görüntülenen, beğenilen, yorum alan ve en çok indirilen işletim sistemi. 2013 yılından beri yaptığım güvenilir editlerin, araştırmaların ve kod çalışmalarının sonucu. Abuk subuk derleme ayarlarla yapılmamış, her windows güncellemesinden sonra araştırılarak gereksiz kodlar çıkartılmış ve gerekliler ile donatılmış bir işletim sistemi ve kokteyl yazılımı. Günde en az 25ö.m ve 3+ firma tarafından özelleştirilmiş işletim sistemi ve kokteyl yazılımı siparişi almamın tek sebebi, bu işletim sistemi ve kokteyl yazılımının daha iyi bir benzerinin olmamasındandır. Konulardaki yorumlar sahte kullanıcılardan veya benim spam mesajlarımdan değil gerçek kullanıcılardan gelmektedir. Kodlarını copy/paste ile değil her bir noktasını virgülünü anlayarak araştırarak yazdığım Kokteyl ile sorunsuz güçlendirilebilen en iyi işletim sistemine hoşgeldiniz!

Ekran Görüntüleri (Şuan İçin 1809, Henüz Güncellenmedi)
      Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum, Bütün İnce Ayarlar Ve Diğer Herşey Resimde Açıklandı...
      Please login or register to see this link.       -      Please login or register to see this link.
      Windows 10 LTSC 2019 - Kokteyl Edition
      (LTSC'nin yeni sürümü 2023 de geleceği için 1809 sürümü kullanıldı.)
      Please login or register to see this link. - Please login or register to see this link.
      Windows 10 Pro 1903 - Kokteyl Edition
      Please login or register to see this link. - Please login or register to see this link.
      Windows 10 Home 1903 - Kokteyl Edition
      Windows 7 Enterprise - Kokteyl Edition
      Please login or register to see this link.
      Soru Sormadan Önce Please login or register to see this link. ı Okuyunuz
      EKSTRA AÇIKLAMALAR

• By mephistooo2
      Ön izleme resimleri bir önceki Windows 10 konumdan alıntıdır. Maksat sadece içerdiği sürümleri göstermek içindir.
      Windows 10 19H1 v18362.145'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 25.05.2019)
      Tüm sürümler 2019 Mayıs güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1903 v18362.145 19H1 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Pro Single Language x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Mayıs ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.145 AIO x64.ISO
      CRC-32       : 99a87ef9
      MD4             : 55745f1603da3d105b58f24db6644e08
      MD5             : 159708991d9845667971c9405c3b6561
      x64 bit ISO İndirme Linki:

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.145 AIO x86.ISO
      CRC-32       : 0ebf75b2
      MD4             : 2a634f20925e9a9c8287827665dcd2ed
      MD5             : b345e23cdb36b34a25e0a5197050593c
      x86 bit ISO İndirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konumu ziyaret ediniz

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (Tüm sürümler)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (Tüm sürümler)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v7.5 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v7.5 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

NOT: Önizleme resmi eski versiyonlara ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v7.5_TUR.rar (Türkçe arayüz)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v7.5_ENG.rar (İngilizce Arayüz)
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      digi-ltsbc-kms38.exe (31 Mart 2019)
      slc.dll (12 Mayıs 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office               -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office               -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)

DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.

KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.

ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın...
      BİLİNEN HATALAR:
      Hata bulursanız lütfen bildirin... Versiyon Değişiklikleri:
    • By EgeGrkn
      Doğru düzgün, adam gibi, sorunsuz ve hatasız bir işletim sistemi. Bu saydıklarım bir çok yayıncı ve firma tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden sadece bazıları. Kurulumdan sonra bin tane işlem gerektirmeyen, orasında burasında çer çöp olmayan, windows update'i tek adam akıllı çalışan performanslı, güvenilir ve hatasız tek işletim sistemi. Bir tek bu forumun değil, internet üzerinde en çok görüntülenen, beğenilen, yorum alan ve en çok indirilen işletim sistemi. 2013 yılından beri yaptığım güvenilir editlerin, araştırmaların ve kod çalışmalarının sonucu. Abuk subuk derleme ayarlarla yapılmamış, her windows güncellemesinden sonra araştırılarak gereksiz kodlar çıkartılmış ve gerekliler ile donatılmış bir işletim sistemi ve kokteyl yazılımı. Günde en az 25ö.m ve 3+ firma tarafından özelleştirilmiş işletim sistemi ve kokteyl yazılımı siparişi almamın tek sebebi, bu işletim sistemi ve kokteyl yazılımının daha iyi bir benzerinin olmamasındandır. Konulardaki yorumlar sahte kullanıcılardan veya benim spam mesajlarımdan değil gerçek kullanıcılardan gelmektedir. Kodlarını copy/paste ile değil her bir noktasını virgülünü anlayarak araştırarak yazdığım Kokteyl ile sorunsuz güçlendirilebilen en iyi işletim sistemine hoşgeldiniz!
      Please login or register to see this link.  - Please login or register to see this link.
      Kokteyl Nedir?
      Kokteyl işletim sisteminiz ne olursa olsun (XP-Vista-7-8-8.1-10 veya custom) bilgisayarınız için gerekli herşeyi içeren bir katılımsız tweak yazılımıdır. Bu uygulamanın amacı her bilgisayarı performanslı ve hatalardan arınmış bir hale getirmektir.
      Her formattan sonra saatlerce ince ayar yapmak yerine bir kokteyl uygulamak yeterli olacaktır. Zaten bir kere kullandıkdan sonra birdaha bırakamayacaksınız...
      Kokteyl Neler Yapar?
      Kokteyl bilgisayarınızda işletim sisteminize göre özel ayarlar yapar, Bu ayarlara detaylı olarak çalışmanın içerisindeki info dosyasından bakabilirsiniz. Çok fazla olduğu için buraya yazmıyorum, En Basitinden  directplay vs aktive etmekden, güvenlik açıklarını(telemetry) kapatmaya kadar onlarca ayar içerir. Bunların yanında kokteylin görüntüyü tipik kokteyl işletim sistemi haline getirmek için kurduğu birkaç ufak tool vardır. (hesap makinesi, startisback, aeroglass, oldnewexplorer gibi) Bunlar gene sisteminize göre karar verirlir ve uygun hali kullanılır. Herşey otomatik ve doğru kararlarla yapılır.
      Kimler kullanmalı?
      Bilgisayarını gerçekten performanslı, hatasız, stabil ve güvenilir bir şekilde kullanmak isteyen herkes.
      Not: Program çok komplike ve geri alnımayacak (alınması çok uzun süren) işlemler yapar. Sizlere tavsiyem programı tanımak için önce sanal makinanızda test ediniz...)
      Kokteyl Nasıl Çalışır?
      Antivirüs ve uac mümkünse kapalıyken programı yönetici olarak çalıştırınız, Kokteyl önce UACyi kapatır daha sonra tam yönetici hakları ile çalıştırabilmek için win+r tuş kombinasyonuyla reg ve bat dosyalarını sırayla çalıştırır. Yaklaşık 1 dakika süren bir işlem sonrası bilgisayarınız birkaç güvenlik açığından kurtulmuş, hatalardan arınmış ve olası hatalar için gerekli ayarlamalara sahip olacaktır. Bunun yanında performans ve altyapı için gerekli ayarlamalarda yapılmış olacaktır.
      Nereden Nereye?
      Bu program aslında senelerdir geliştirilmekde ancak türkiyede sadece belli başlı insanlara sunulmakdaydı. Normalde aylık kullanıcı sayısı blog statiklerine göre birkaç bini geçiyor. Ve bu kullanıcıların yüksek bir bölümü yabancı ülkelerden geliyor. Programın tek amacı insanlara yardımcı olabilmek. Yüzlerce liraya format attıran veya bilgisayarını performanslı kullanamayan insanlara yardımcı olmak için bir süre ücretsiz paylaşıyorum. Lütfen içeriğini değiştirip başka yerlerde veya projelerinizin içinde kullanmayınız... İzin vermemiş olsamda bir çok insanın projesinin içinde Kokteyl.reg editlenerek iznim olmadan bazı projelerde kullanılmıştır. Bu projelere güvenmeyiniz ve kullanmayınız.
      Kokteyl Uygulanmış Bir Bilgisayar Görünüm Olarak Şöyle Görünür
      Sistem Görselleri 1809 Olup 1903'e Güncellenecektir. Please login or register to see this link.  

Kokteyl Tools Nelerdir? (Başlıklar İndirme Linkleridir)
      Ayrıca Kendinize Özel Kokteyl Edition İşletim Sistemi ve Kendi Programlarınıza Göre Özel Ayarlanmış Kokteyl Yazılımı İçin Benimle İletişime Geçiniz.
      Please login or register to see this link. Bilgisayar Altyapısını Eksiksiz Kurar. Katılımsızdır.
      (NetFramework 3.5-4.x.x, Visual, Directx, KliteCodecPack, MSXML, FlashPack, DirectPlay)
      Please login or register to see this link.   Windows Ve Ofis Yazılımları İçin Katılımsız KMS Ürünüdür. Extra Olarak; Ofis Retail Sürümleri Aktivasyondan Önce VL'a Çevirir. Windows 10 Dışında Windows XP-Vista-7-8-8.1-Server 'ide Aktive Eder. Önce Gömülü Lisansınız Varsa Onu Aktive Etmeyi Dener. Sonra KMS Dışında Sınırsız Aktivasyon Yapılabiliyorsa Yapar. Son Çare KMS Aktivasyonu Yapar.

Ayrıca Kendinize Özel Kokteyl Edition İşletim Sistemi ve Kendi Programlarınıza Göre Özel Ayarlanmış Kokteyl Yazılımı İçin Benimle İletişime Geçiniz.
      Kokteyli Kullanmadan Önce INFO Dosyasını Okuyun, Önce Sanal Makinanızda Test Edin. Bilgisayarımı Bozdu Vs Gibi İtamlarda Bulunmayın. Please login or register to see this link.
      Sistemleri Kurunca Önce Driver, Sonra Windows Update, Daha Sonra Toolbox Veya FormatSonrası, Son Olarak İse Kendi Programlarınızı Ve Kokteyli Uygulayınız. 
      Güvenilmez Vb Şeyler Söylemeden Önce Lütfen Please login or register to see this link. 13-14. Soruları Okuyunuz.
      Please login or register to see this link. Kendi Sitemde Yıllardır Verilmektedir. İyi Kullanımlar...
      Not: Artık Mağaza Kaldırılmamaktadır, SmartRam Gibi Opsiyonel Bırakılmıştır.
    • By eXtrmE_sPoRtS
      Win 10 Sürümler
      Win 8.1 Embedded Enterprise x64
      Win 7 PRO VL x64 SP1 v2
      Win Vista SP2 X64 BUSINESS
      Win XP SP2 X64
      Extralar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...