Jump to content

Recommended Posts

rasgun, 4 saat önce yazdı:

Winrar 6.02 İngilizce mi???TŞK.

Henüz çıkmamıştı tr'si, bundan dolayı ingilizce ekledim. Orijinal olanı çıkarsa eklerim. Bu arada bana yaradı ingilizce kullandığımdan dolayı işletim sistemini. :)

forjest, 15.06.2021 - 16:13 yazdı:

Henüz çıkmamıştı tr'si, bundan dolayı ingilizce ekledim. Orijinal olanı çıkarsa eklerim. Bu arada bana yaradı ingilizce kullandığımdan dolayı işletim sistemini. :)

winrar 6.02 Türkçe  olarak da çıkmış...

• Like 1

forjest, 14.05.2021 - 02:50 yazdı:

Adobe Photoshop 2021 22.4.0.195  Final Multilanguage + Türkçe
indirme linki:  1.6 GB Zip Pass : tnctr | Katılımsız kurulum | W10x64bit.

Bilgi: Sistem gereksinimi windows 10 x64 bit mimariye sahip işletim sistemleri içindir. Varsayılan Dil Türkçe yüklenir.
İndirdiğiniz zip içeriğinde "Tıkla_KUR" dosyasından kurulumu yapabilirsiniz. Boşuna temp'e yazdırma yapmaması SSD'diskler düşünülerek vs.-> ve hızlı kurulum için, bu yöntem tercih edilmiştir. Not: (Öğrenci bir kardeşimizin ricası üzerine hazırlanmıştır!)

Desteklediği Sistemler:
Windows 10 version 1903 or later (version 1909 recommended); 64-bit.
Kaynak:

Please register to see this content.

Güncellenme tarihi: 14 MAYIS 2021

Ovl2eH.jpg

clouddaki photoshop linki 118mb görünüyor

Glary Utilities 5.168.0.194 Pro (Sistem bakım onarım hızlandırma,driver güncelleme,windows servisleri derleme)

K-Lite Mega Codec Pack 16.3.0 (Video,ses ve Mpc oynatıcılı mega kodek paketi)

Wise Care 365 5.7.1 Build 572 (Sistem bakım onarım hızlandırma turbo mod.)

TeamViewer 15.19.3.0  (Reklamsız Noadds!) (Reklamsız uzaktan bağlantı uygulaması)

F-Secure Freedome VPN 2.41.6817 (Engelli sitelere giriş,reset içerir)

Güncellenme tarihi: 25 Haziran 2021 | Katılımsız Win32/64 bit. Şifre sorarsa: tnctr

• Like 7
  • Thanks 2

Startisback AIO 2.9.15, 2.1.2, 1.7.6 Windows11/Windows10/Windows8.1/Windows8 Başlat menüsü Hepsi bir arada

-> indirme linki: 

Katılımsız uygun olanını kurar 32/64bit.

Güncellenme tarihi: 29 Haziran 2021

• Like 3
  • Thanks 1

Advanced SystemCare 14.5.0.290 Final PRO | Ömürboyu lisanslı Lite hafif atak stabil sistem bakım onaırm!

Spoiler

R7CIh.png

FileZilla 3.55.0 | FTP dosya yükleme vb işlemler için alanında en iyi opensource uygulamalardan.

TeamViewer 15.19.5.0 | Uzaktan bağlandı pc'ler arası dosya alışverişi ve kontrolör işlemleri için (Reklamsız!)

Güncellenme tarihi: 3 Temmuz 2021 | Katılımsız winall32/64 bit.

• Like 5
  • Thanks 2

Glary Utilities 5.169.0.195 PRO (Sistem bakım onarım hızlandırma servisleri derleme vs.)

Notepad++ 8.1.1 (Gelişmiş dillere destekleriyle beraber bir çok programlama işlemlerini ve notlarınızı alabilirsiniz)

-> Update: 5 Temmuz 2021 | Katılımsız Windows_32/64bit.

• Like 2

Grameradam, 27.06.2021 - 10:27 yazdı:

Murat'ın  paylaştığı Spotify'ı güncelledim.

Spotify 1.1.61.583

Yeni host dosyası oluşturdum kendime aittir hiçbirşekilde reklam çıkarmıyor.Güncleleme vs sıkıntısız çalışıyor.Sadece tarayıcıda open.spotify kullanamazsınız o kadar.

forjest, 03.07.2021 - 03:35 yazdı:

Advanced SystemCare 14.5.0.290 Final PRO | Ömürboyu lisanslı Lite hafif atak stabil sistem bakım onaırm!

İçeriği Görüntüle

FileZilla 3.55.0 | FTP dosya yükleme vb işlemler için alanında en iyi opensource uygulamalardan.

TeamViewer 15.19.5.0 | Uzaktan bağlandı pc'ler arası dosya alışverişi ve kontrolör işlemleri için (Reklamsız!)

Güncellenme tarihi: 3 Temmuz 2021 | Katılımsız winall32/64 bit.

Eline sağlık reis bide fxsound'a el atabilirsen güncelleme gelmiş son 1.1.5 sıkıntılıydı (sizden kaynaklı değil yazılımın kendisi sıkıntılı) uzunca süredir kullanamıyorum bi ayar çekersen güzel olur test edelim düzeldiyse kullanmaya devam ederim.

SoNKraL_, 14 dakika önce yazdı:

Yeni host dosyası oluşturdum kendime aittir hiçbirşekilde reklam çıkarmıyor.Güncleleme vs sıkıntısız çalışıyor.Sadece tarayıcıda open.spotify kullanamazsınız o kadar.

Eline sağlık reis bide fxsound'a el atabilirsen güncelleme gelmiş son 1.1.5 sıkıntılıydı (sizden kaynaklı değil yazılımın kendisi sıkıntılı) uzunca süredir kullanamıyorum bi ayar çekersen güzel olur test edelim düzeldiyse kullanmaya devam ederim.

FxSound Pro bendede çalışmadı. Fx Sound Enhancer sorunsuz çalışıyor

SoNKraL_, 16 dakika önce yazdı:

Yeni sürümle , eski sürüm arasında ben bir fark göremedim arayüz dışında. Tavsiyem yine eski sürümle kurup kullanman olacaktır. Arayüz ve x64 bir desteği vd sınırlamalar son sürümde mevcut ne yazıkki ben beğenmedim son sürümünü eski sürümüyle kullanmaya devam ediyorum.

Türkçe dilde gelir. -> 

forjest, 11 dakika önce yazdı:

Yeni sürümle , eski sürüm arasında ben bir fark göremedim arayüz dışında. Tavsiyem yine eski sürümle kurup kullanman olacaktır. Arayüz ve x64 bir desteği vd sınırlamalar son sürümde mevcut ne yazıkki ben beğenmedim son sürümünü eski sürümüyle kullanmaya devam ediyorum.

Türkçe dilde gelir. -> 

Bende problemsiz olan fxsound 1.1.0 (1.0da olabilir emin değilim) reis onunda kurulumunda sıkıntı yaşıyorum 1.1.5 sıkıntısız kuruluyor fakat ondada seste sıkıntı çıkarıyor.Ben türkçeleştir demedimkji reis 1.1.8 sürümünü katılımsız yap istedim bu kadar crackle uğraşmamak için

Edited by SoNKraL_
  • Like 1

SoNKraL_, 8 saat önce yazdı:

Bende problemsiz olan fxsound 1.1.0 (1.0da olabilir emin değilim) reis onunda kurulumunda sıkıntı yaşıyorum 1.1.5 sıkıntısız kuruluyor fakat ondada seste sıkıntı çıkarıyor.Ben türkçeleştir demedimkji reis 1.1.8 sürümünü katılımsız yap istedim bu kadar crackle uğraşmamak için

Son sürüm çalışmam şuan da mevcut değil maalesef reis.

avis, 4 saat önce yazdı:

@forjestustam arşiviniz de Adobe Dimensions varmı?yoksa yapmayı düşünürmüsünüz ?

Arşivimde mevcut değil.

MiniTool Partition Wizard 12.5.0 (Harddiskleri biçimlendirme,bölümleme,birleştirme,klonlama vb. geniş özellikler.)

Katılımsız win32/64bit.

Güncellenme tarihi: 6 Temmuz 2021

• Like 2
  • Thanks 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)