Jump to content

Recommended Posts

onuluturk, 9 saat önce yazdı:

Hocam paylaştığın bu sistemde ms oyunlar sistemin kendi orijinalimi yoksa win 7 games ekleme şekliylemidir? Paylaşımın için teşekkürler.

Aynı tahmin ettiğin gibi değerli kardeşim saygılarımla :) => 

Please register to see this content.

saygin21, 19.11.2020 - 08:21 yazdı:

İndiridim Kurdum Şimdilik Bir sıkıntı yok . Yeni Çalışmalarınızda başarılar dilerim . Mümkün olursa Win8.1 İçin LİTE versiyon  yapabilir misiniz 

Tesekkürler 

Geri bildirim için teşekkür ederim!

Lite çalışma yapmıyorum,forum içerisinde ya da, yabancı kaynaklardan edinebilirsiniz. Lite çalışmalarda ne yazıkki hep sorunlar çıkmakta bu bakımdan şu ana dek bir çalışmam olmamıştır. Kusura kalmayın değerli kardeşim.

• Like 1

forjest, 6 saat önce yazdı:

Aynı tahmin ettiğin gibi değerli kardeşim saygılarımla :) => 

Geri bildirim için teşekkür ederim!

Lite çalışma yapmıyorum,forum içerisinde ya da, yabancı kaynaklardan edinebilirsiniz. Lite çalışmalarda ne yazıkki hep sorunlar çıkmakta bu bakımdan şu ana dek bir çalışmam olmamıştır. Kusura kalmayın değerli kardeşim.

Çok teşekkür ederim .  Olsun bu yaptığınız sürüm de çok hoş . Ben kurdum  stabil, güzel çalışıyor. Bu sürümü herkese tavsiye ederim .

• Thanks 1

4 hours ago, temhem said:

Forjest  hocam masa üstündeki ağ açılmıyor..Nasıl açabilirim.Yerel ağdaki bilgisyar ve nas ı görmem gerekiyor.

Yerel ağdaki bilgisayarın ip adresini biliyorsan başlat menüsü araba çubuğu yardımı ile de görüntüleyebilirsiniz

Örnek: 

\\192.xxx.x.xxx gibi 

İyi günler ben ekran video kayıt programı yükledim ardından programı açmaya çalışınca hata veriyor bu programı nasıl çalıştırabilrim?

hata kodu 

failed to initialize product. please install action in program files drectory

Yukardaki videodaki gibi yapmam gerekiyor fakat ayarı bulamadım

yardımcı olcak arkadaş var mı?

Edited by bilisimler

• 3 hafta sonra ...
filmkolik, 1 saat önce yazdı:

emeğine sağlık ustam inmiyor linkler hatalı

Linkler sağlam kontrol edildi! " herhangi bir sorun yok."  Yandex hesabınız yoksa eğer  hesap oluşturup aktarım yaparak hemen download edebilirsiniz çoğu arkadaşımızda aynı şekilde yapmaktalar değerli kardeşim. Bunun dışında bir durum yoksa eğer, yandex'in sınırlaması nedeniyle büyük dosyalarda free/ücretsiz hesap gereksinimine ihtiyaç vardır indirmek için. Aşağı yukarı herkezce de,  bilinmektedir. Saygılarımla.

Linkin çalıştığına ilişkin _ Ekran görüntüsü:

Spoiler

AonHcG.png

tapfer, 2 saat önce yazdı:

Forjest usta paylaşım için teşekkürler. emeğine sağlık. Aero şeffaf pencereleri kaldırma imkanımız varmı?

Programfiles içerisinde mevcut olan aeroglass kaldırma anahtarlarına bakın (Farklı dizin ismide olabilir)  uninstall adıyla geçen  task .bat dosyasını çift tıklarsanız kapatması gerekli 8.1 sistemde değilim şuandan tahmini yazıyorum. Sistemde sorun yaratma ihtimaline karşı > "geri yükleme noktası" oluşturmanızda fayda var kolay gelsin. :) 

drago, 1 saat önce yazdı:

son derece hızlı ve stabil,sizin katılımsızlarınızlada gayet hızlı.eline sağlık kardeşim...

Geri bildirim için teşekkürler 8.1'in kendisi malum zaten hızlı bizde ufak tefek derleme_yaptık sadece yorum için teşekkür'ler kardeşim. :) 

forjest usta ellerine sağlık, sata-1 HDD'ye sahip 12 yıllık Laptopuma bile 10 dkda kuruldu sistem, üstelik içinde ofis 2016 da var!!! Müthiş hızlı kuruldu. Daha önceki paylaşımınızda enigma2 uydu alıcım paylaşımla açtığım klasörlere erişemiyordum, bunda herhangi bi sıkıntı yok, gayet seri. bi de SSD'ye kursam demek ki 12 yıllık pc uçacak. Emeğine sağlık. Benim tek sıkıntım laptop her açılışında numlock otomatik açılıyor, ben bunu nasıl kapadabilirim? Neden diye sorarsan benim laptopta tuş takımı yok, noktalama işaretleriyle ortak olan soldan sağa sıralı numara tuşları var. Numlock açık oldu mu açılış ekranında şifre yazarken diğer karakterleri yazıyor, her seferinde Fn+Numlock yapmam gerekiyor. Nasıl kapalı hale getirebilirim? Biosta seçenek yok. Teşekkürler

gonulce, 3 saat önce yazdı:

forjest usta ellerine sağlık, sata-1 HDD'ye sahip 12 yıllık Laptopuma bile 10 dkda kuruldu sistem, üstelik içinde ofis 2016 da var!!! Müthiş hızlı kuruldu. Daha önceki paylaşımınızda enigma2 uydu alıcım paylaşımla açtığım klasörlere erişemiyordum, bunda herhangi bi sıkıntı yok, gayet seri. bi de SSD'ye kursam demek ki 12 yıllık pc uçacak. Emeğine sağlık. Benim tek sıkıntım laptop her açılışında numlock otomatik açılıyor, ben bunu nasıl kapadabilirim? Neden diye sorarsan benim laptopta tuş takımı yok, noktalama işaretleriyle ortak olan soldan sağa sıralı numara tuşları var. Numlock açık oldu mu açılış ekranında şifre yazarken diğer karakterleri yazıyor, her seferinde Fn+Numlock yapmam gerekiyor. Nasıl kapalı hale getirebilirim? Biosta seçenek yok. Teşekkürler

• Geri bildirimleriniz için teşekkürler!  Modlanmış sistemleri temel amacı donanımsal kaynakların kanını emen kullanılmayan servisleri deaktif edilerek  ve optimizasyonlarıyla sistemi daha işlevsel hale getirmek. Yoksa eğer,  msdn el değmemiş iso'nun kurulumuda söz konusu böyle sevenlerde var ayrı konu. "işlemci ram ve donanımı yüksek olan kişiler için" farketmez.
  • Ancak iş uygulamaların işlerliği ve genel tabloya bakıldığında doğru yapılandırılmış olan , diğer adıyla modlanmış sistemler her daim nihai kararlı atak ve seri çalışan sistemi yormayan bir çok konuda aktif ve stabil olan sistemler  olarak karşımıza çıkmakta. Doğru yerden doğru kişilerin ellerinde yapılandırılmış olan sistemleri seçmek indirmek vb. dikkatli olmakta yarar var özelliklede yabancı yurtdışı paylaşımları için sözüm bu tarz çalışmaları bilmeden bilinçsizce indirilmemesi kurulmaması taraftarıyım herkeside bu konuda devamlı uyarırım. Bu vesileyle de , bunuda belirtmem yarar var diye düşündüm. Numlock , numaratör tuşlarını alttaki powershell komutuyla devredışı bırakabilirsiniz deneyin.
Alıntı

Powershell komutu (Numlock numaratör bölümünü kapatır! laptop / desktop farketmez)

Set-ItemProperty -Path 'Registry::HKU\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard' -Name "InitialKeyboardIndicators" -Value "0"

+ Açmak içinse alttaki komutu ekleyin / Belki lazım olur açılmak istenirse diye eklendi.

Set-ItemProperty -Path 'Registry::HKU\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard' -Name "InitialKeyboardIndicators" -Value "2"

Saygılarımla yararlı olması dileklerimle Forjest. :) 

• 2 hafta sonra ...
umutrey, 18 saat önce yazdı:

igdkmd64.sys sürekli olarak bu hatayı almaktayım ve mavi ekran veriyor sistem sebebi nedir 64 bit kurulum yaptım driverlerimi güncelledim 

Çözümü için burada bir anlatım var intel sürücü bağlantısı eklentileriyle alakalı bir durum olduğu belirtilmekte, ya sıfır kurulum ya da konuda belirtilen ilgili intel dosyasını devredışı bırakılması önerilmekte. Daha evvel rastlanılan bir durum değil ilk kez ileti sizden geldi kardeşim saygılarımla. Kaynak: 

asil111, 3 saat önce yazdı:

Hacı @forjest  Murat bu 8.1 i güncellesen ne güzel olacak. 22 adet güncelleme indiriyor ve 1 saatten uzun sürdü güncellemesi. Hayrına gözden geçir.  Güncel sürümünü bekliyoruz. Nacizane fikrim,  AERO falan da olmasın. Olursa da simgeler normal olsun eline sağlık şimdiden :)

Aero bir ayrıcalık hacı abim :) uzun yıllar güncellemesiz sistem yaparken kimse güncelle falan demiyordu  yorumda yoktu. Şimdilerde,  güncelleme ekleyince güncel sistem olsun isteniyor. Açık söylemek gerekirse eğer, güncellemelerin bir +'sını şu ana kadar görmedim diyebilirim resmen sistemi şişiriyor belli başlı ana unsurlar alt yapılar tamamsa sistem uzun süre gidiyor her güncelleme donanımlarda farklılıklarada neden oluyor aslında alan kaplamasıda ayrı bir konu herkesce malum. | Nasipse ileri bir zamanda bakacağım inş. :) 

• Like 1
  • Thanks 1

Windows 8 1 Embedded Industry Pro x64 [Aralık2020]

UEFI/Legacy | TAM_Güncel! | Sadece Gerekli Uygulamalar | PerFormans!

Güncellenme tarihi: 30 ARALIK 2020 - Dil: Türkçe - Mimari: x64 Bit.

Ekran Görüntüleri

FORUMDAN DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN, "GENEL OLARAK" İSTEĞİ VE TALEPLERİ ÜZERİNE ÇALIŞMA TEKRARDAN GÜNCELLENMİŞTİR! BİLGİLERİNİZE SUNULUR SAYGILARIMLA.

>>1.Sayfa

• Like 2
  • Thanks 1

asil111, 4 saat önce yazdı:

Bizi kirmayip bu güzel çalışmayı paylaştığın için teşekkürler. İyiki varsın. Allah razi olsun

Sizi kıracağıma kafamı kırarım. Sizlerde iyiki varsınız! Estağfurullah | Elimden ne geliyorsa onu sunmaya çalışıyorum sadece tüm değerli arkadaşlarımız gibi farklı birşey yok. :) 

klasif, 3 saat önce yazdı:

sistemde media player yok indirdim kurulmuyor

media playerı program ekle kaldırdan aktif etmen gerekiyor.Windows özelliklerini aç kapa kısmı var orada var ise ordan aktif edebilirsin.soldaki kutucuğu tıklayıp tamam'a tıklayacaksın

image.png.a4303af90dfd95a75ded2b8c5d256136.png

• forjest changed the title to Windows 8 1 Aero Edition X64 Türkçe