Jump to content

Recommended Posts

FeLSeFeCi, 01.05.2020 - 18:26 yazdı:

@forjest merhabalar dosyayı indirdim lakin, şöyle bir hata alıyorum bir türlü dosyayı göremiyorum. Winrarla da denedim o da olmadı.

k5PKiK.png

QueenOcenia, 02.05.2020 - 19:17 yazdı:

Bu hatanın aynısını alıyorum. İki kez indirdim.

aynı hatayı bende alıyorum nasıl çözebilirim

7Zip programıyla sağtıklayıp iso dosyasını,masaüstüne sürükleyip bırakın çıkar. Ya da dosya tam inmemiştir tekrar indirmek gerekli. bir çok arkadaşımız indirip kurdu kullanıyor.

"Windows 10 Performanslı sistemler konusunda farklı sistemler geldi güncel olanları incelemek isteyenler Buradan bakabilirler kolay gelsin."

Ekran görüntüsü

Spoiler

Vg9MeV

Edited by forjest

kardeş ben malı indirdim. dosya iso olarak değilde exe olarak iniyor.

ayrıca bozuk diye uyarı veriyor. dvd ye yazamadım var mı bunun bir yolu

veya buna benzer içinde office vs yüklü olan başka bir çalışmanın linkini eklermisiniz buraya şimdiden teşekkürler.

AdemYakups, Bir saat önce yazdı:

Dostum dosyanda sorun var.Yani yanlış anlama iso gibi bir nimet var ve boşa indirmiş olduk sistem güzel ama exe yapmanın hiçbir mantığı yok aslında.

Keşke normal iso verseydin daha iyi olurdu.

"Bu arkadaşlar nasıl kurmuş peki? alta spoiler içerisinde yorum bağlantıları ekli." dosyada sorun yok,7zip ile açılarak iso dosyası masaüstüne extract edilecek sadece. Eve iso olarak vermek daha akıllıca olurdu.amaç compression yapmak sıkıştırma işlemi birde dosyanın korunması amacı güdülmesiydi işlem.

Konu içi_Yorum bağlantıları: 

Çalışmalarınız için teşekkürler.  Sistemi kurduktan sonra Bilgisayarım/özelliklerde

Please register to see this content.

Kullanılabilir ram miktarının bu şekilde olmasının sebebi Entegre grafik işlemci midir(amd işlemci kullanıyorum) yoksa 32-64 bit ile ilgili bir problem midir?

• 2 ay sonra...
heriild, 09.10.2020 - 04:59 yazdı:

merhabalar bende racatyden indirdim bendede headers error veriyor herkestede öyle sanıyorum.

7zip uygulamasını kullanin çıkartma işlemi için. Sagtik buraya çıkart yönergesiyle başka işlem yapmaya gerek yok.

forjest, 2 saat önce yazdı:

7zip uygulamasını kullanin çıkartma işlemi için. Sagtik buraya çıkart yönergesiyle başka işlem yapmaya gerek yok.

Hocam 3-4 kez indirdim dosyası ancak çıkartma işleminde üst bilgi hatası veriyor sürekli. 7zip de kurulu şu an. Neden olabilir ?

kerem2018, 36 dakika önce yazdı:

Hocam 3-4 kez indirdim dosyası ancak çıkartma işleminde üst bilgi hatası veriyor sürekli. 7zip de kurulu şu an. Neden olabilir ?

Live çalışan bir sistemle açarak çıkartmayı deneyin winpe,linux vb.engel olan koruma vb.bir durum olabilir fikrim yok indirip kurup kullanan arkadaşlar var çünkü.

http://[url=https://hizliresim.com/I23Sx8][img]https://i.hizliresim.com/I23Sx8.png[/img][/url]Selamlar hocam bu exe yi açtığımda hata alıyorum,hataların fotoğraflarını ekliyeceğim neden böyle oluyor arkadaşlar

[url=https://hizliresim.com/1lmyLw][img]https://i.hizliresim.com/1lmyLw.png[/img][/url]

[url=https://hizliresim.com/I23Sx8][img]https://i.hizliresim.com/I23Sx8.png[/img][/url]

Edited by Dragman

Dragman, 44 dakika önce yazdı:

http://[url=https://hizliresim.com/I23Sx8][img]https://i.hizliresim.com/I23Sx8.png[/img][/url]Selamlar hocam bu exe yi açtığımda hata alıyorum,hataların fotoğraflarını ekliyeceğim neden böyle oluyor arkadaşlar

[url=https://hizliresim.com/1lmyLw][img]https://i.hizliresim.com/1lmyLw.png[/img][/url]

[url=https://hizliresim.com/I23Sx8][img]https://i.hizliresim.com/I23Sx8.png[/img][/url]

Burada yeni güncel sistemler < Mevcut farklı sistem indirmeyi deneyiniz! + Aynı sistemi indirip kurup kullanan arkadaşlar var. Hata nedenleri sistem üzerinde "administrator" yetkileri yazma vb. izinlerden kaynaklı tahminim.

+ Aynı sistemin enterprise olanı mevcut güncellendi. 

Please register to see this content.

burak_58_58, 2 saat önce yazdı:

hocam bende diger bazı arkadaslar gibi üst bilgi hatası alıyorum cıkartırken. dediginiz herseyi denedim ancak sonuc aynı.

Buradaki sistemlere bakin isterseniz fikrim yok durumla alakalı olarak.Kuran arkadaşlar var forumda bende bir mantık veremedim doğrusu.alternatif sistemler var güncel işinize yarayani indirip kurabilirsiniz..

Kardeşim Allah razı olsun emek vermişsin paylaşımada açmışsın eyvAllah. ya bin dereden su getirdim ama maalesef çıkaramadım Allah rızası için ya .iso olarak paylaş yada kim çıkarmışsa yolunu yordamını hayrına buraya yazsında bizde faydalanalım. Allaha emanet

• Like 1

battal525, 8 saat önce yazdı:

Kardeşim Allah razı olsun emek vermişsin paylaşımada açmışsın eyvAllah. ya bin dereden su getirdim ama maalesef çıkaramadım Allah rızası için ya .iso olarak paylaş yada kim çıkarmışsa yolunu yordamını hayrına buraya yazsında bizde faydalanalım. Allaha emanet

Evet hocam yanı şey bende de oldu. Bir türlü rar dan çıkmadı ve exe dosyası olarak görünüyor.

• 2 hafta sonra ...

Değerli @Forjest forumdaki diğer çalışmalar gibi sizinkileri de ilgiyle takip etmekteyiz. Acaba Şubat 2021 itibarıyla güncel olan sürüm üzerinde de çalışma yapıp paylaşabilir misiniz? Birde sanırım önceden sağ tık menüsüne ilişkin eklemeler yapıyordunuz ancak anladığım kadarıyla bu konuda yer alan paylaşımınızda böyle bir durum yok. Zahmet olmazsa onu da ekleyebilir misiniz? Teşekkürler.

• 2 hafta sonra ...
  • forjest changed the title to Windows 10 Enterprise Ltsc 1909 X64 Türkçe [28temmuz2021]

Sevgili kardesim emeginize saglik bu gune kadar hic bu tarz sunum indirip sistemime kurmadim ya windows 7 ultimate yada 10 pro kullandim

Windows 10 Enterprise LTSC yada LTSB hic kurmadim bilgim yok sanirim LTSB daha kullanisli diye okudum acikcasi bilmiyorum. Bana onerebileceginiz LTSB sunum varmi tesekkurler. Kolayliklar dilerim.

tomyblack, 2 saat önce yazdı:

Sevgili kardesim emeginize saglik bu gune kadar hic bu tarz sunum indirip sistemime kurmadim ya windows 7 ultimate yada 10 pro kullandim

Windows 10 Enterprise LTSC yada LTSB hic kurmadim bilgim yok sanirim LTSB daha kullanisli diye okudum acikcasi bilmiyorum. Bana onerebileceginiz LTSB sunum varmi tesekkurler. Kolayliklar dilerim.

Pro ile enterprise arasında fark yok kurun keyfinize bakın derim. Kendimde kullanıyorum. Ltsc donanımsal olarak eski veya yeni cihazlar için özellikle, daha mantıklı olacaktır. Ltsb sürümlerine bazı uygulamalar destek bakımından sürücüler bakımından da uyumsuz olabilmekte eski cihazlar için dusunulebilir tabiki 8-10 yıllık üretimlerde mantıklı olabilir. Ltsc ile aralarında donanım ve uyumluluklar farklari söz konusu. 

• forjest changed the title to Windows 10 Enterprise Ltsc 1809 X64 Türkçe

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By forjest
      Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final
      Güncellenme tarihi: 23.12.2023 ARALIK | Link güncellemesi
       Tam Güncel! | Uefi/Legacy | Hız Optimizasyonu | .NetFrameWork 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin | Startisback Başlat Menüsü | MS_Office 2016 | WinRAR | Microsoft C++ paketlerinin tamamı ilaveli!

Hakkında?
      Masaüstü simgeleri aktif gelir. Windows 11 Insider simgeleri kullanılmıştır.Kısayol ön eki kaldırılmıştır. Microsoft Edge / IE Anasayfa girişleri Google Türkiye olarak ayarlandı Microsoft Edge tarayıcı sisteme toplu olan güncelleştirmelerle beraber, entegre edilmiştir. Sistem ve uygulama bileşenleri olan C++ paketlerinin tamamıda sisteme eklenmiştir. Sahiplik al sağtık ön eki eklendi. Dosya değişimlerinde administrator yetkilerini vererek değişim izni vermektedir. Genel olarak sistem bulunması gerekli bir ayar. Popülerliğiyle bilinen gerçeğe en yakın olan başlat menüsü olan, Startisback sisteme direkt entegre edildi kullanım deneyimi rahat ve akıcı olması anlayışı. Microsoft Office 2016 lite sürümü sisteme eklenmiştir. Sadece Word,Excel ve P.Point eklidir beraberinde WinRAR dosya arşivleme uygulamasıda eklenmiştir. İşletim sisteminin genel hız optimizasyonları meşkuliyet yaratan ileti ve uyarılar bertaraf edilmiştir. Dileyen istediği hizmeti ayarları kendine göre yapılandırabilir. Özellikle eski, ya da yeni nesil 8-10 yıllık makineler için ilaç niteliğinde hızlı çalışan sistem olarak bilindiğinden stabil atak ve seri çalışan metroapp'siz sistemdir. Masaüstü wallpaper yeni nesil görünüme sahip windows logolu hd resimle değiştirilmiştir. Tam yetkili hesap olan administrator hesabı sisteme tanımlandı kurulumda ve sonraki aşamalarda hız kazanmak için oldukça tercih edilen bir method. Sistem bir kereliğine Vmware workstation pro üzerinde test edilmiştir. Zerre kadar en ufak bir hataya rastlanılmamıştır. Toplu güncellemeler ve uygulamalarda eklenince boyut biraz arttığı için ESD sıkıştırma yapılmıştır. Her pc için genel kullanıma uygundur sorun yaratmaz. Kurulum aşamaları yazdırma vb durumlar bildiğimiz işlemler arkadaşlar. Rufus, Ventoy uygulamalarını kullanarak iso dosyasını yazdırıp boot ederek yeni sistemi hızlı şekilde kurabilirsiniz. Adı geçen uygulamalar gerek nette, gereksede forum içerisinde bilindiği üzere mevcut temin edebilirsiniz.  
      Windows 10 Enterprise Ltsb 2016 X64 Final
      İndirme linki:
      ( Copyright 2024 )
    • By forjest
      Windows 10 Pro Lite X64 Temel Programlar Ekli Performans 2023
      UEFİ / Legacy | Tam Güncel! | Temel Programlar | Performans | ESD'li
      Ekran Görüntüleri

Hakkında?
      Güncellemelerle bareber temel programlar sisteme entegre edilmiştir. Bugün itibarıyla sistem tam günceldir.
      Microsoft Mağaza uygulamasıda sisteme entegre edilmiştir. Dileyen mağaza programlarını kurabilir. 
      Performans ayarlarıyla ilgili olarak ince ayar işlemleri yapılmıştır. Oturum kilit ekranı kaldırıldı.
      Windows özelliklerinden Eski bileşenler için DirectPlay aktif edilmiştir.
      Masaüstü simgeleriyle bareber programların kısayolları gelir.
      Explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfa tepkime süreleri açılış kapanış bu sayede daha hızlı olacaktır.
      Kurulumda kurulacak disk alanı seçildikten sonra, masaüstü ile karşılar.
      Meşkuliyet yaratan programlar defender,cortana, Reklamlar Telemety vb. gibi servisler devredışıdır.
      Boştayken ram kullanımı 800-1000mb arasında değişiklikler göstermektedir.
      Güncelleme hizmeti kapalıdır. Başlat menüsünde Toogle Updater'ı bir kereliğine çalıştırmanız yeterlidir.Microsoft mağaza ve uygulamaları için update'in açık olması gerekmektedir bilgilerinize.
      Sistem tam yetkili hesap olan "Administrator" hesabıyla kurulum sağlamaktadır bu sayede hızdan tasarruf edilmiştir.
      Kurulum yazdırma işlemleri bildiğimiz yöntemlerdir Ventoy-AIOBoot vb.multiboot'lara eklenerek rahat şekilde kurulum yapılabilir.
      İşletim sistemi bir kereliğine sanal makinede test edilmiştir. Herhangi bir hata vb. duruma rastlanılmamıştır. Su gibi akıcı rahat çalışmaktadır.
      Eklenen programlar: Microsoft Office 365 Pro Plus Tam Sürüm kurulu gelir, Google Chrome (Giriş sayfası Google Türkiye olarak değiştirilmiştir. Reklam engelleyiciside entegre Ublock Origin) ,Foxit PDF Reader, Klite MeGacodec pack paketi, VLCMediaPlayer,Hashtabmd5,WinRAR dosya arşivleme programlarının tamamı eklidir.
      Sistem kurulumundan sonra güncellemelerinizi kontrol ederek sistemin ve sürücülerinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz Arkadaşlar.
      İşlemlerin bitiminde kalıntı dosyalardan tamamen sistem arındırılmıştır. Lisanslı şekilde kurulum sağlanmıştır. Lisansınız varsa eğer kullanabilirsiniz.
      Sistem Emre028 arkadaşımızın çalışması üzerine , programlı ve birkaç ince ayar eklenerek inşaa edilmiştir. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Kaynak
      Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu aklıma gelince ilave ederim bilgileri artık. Güle güle kullanınız.

Sunum için kullandığım programların kaynak linkleri meraklıları için:
      Ulead Gif animator: https://cloud.mail.ru/public/QNCt/sxqLzDvcB
      BBFlashbackpro: https://cloud.mail.ru/public/x3xm/2m2jBvTUi
      YARARLI OLABİLECEK ARAÇ VE GEREÇLER

• By forjest
      Windows 10 Pro x64 Temel Programlar Ekli 2023
      Uefi Legacy | Tam Güncel | Temel Programlı | ESD'li
      Hakkında?
      Güncellemelerle bareber temel programlar sisteme entegre edilmiştir. Bugün itibarıyla sistem tam günceldir.
      Extreme aracı kullanarak sisteme performans ayarlamaları tanımlanmıştır. Kaynak link
      Masaüstü simgeleriyle bareber programların kısayolları gelir.
      Windows 11 Simge paketi imageres.dll değiştirilmiştir.
      Explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfa tepkime süreleri açılış kapanış bu sayede daha hızlı olacaktır.
      Kurulumda kurulacak disk alanı seçildikten sonra, masaüstü ile karşılar.
      Windows update güncelleme servisi açık bırakılmıştır. Sürücüler içinde güncelleme ayarları açık gelir.
      Windows Defender silinmedi, dileyen sağ alt görev çubuğuna çift tıklayarak korumayı tamamen açabilir. Kapalı bırakılmıştır açılabilir.
      Meşkuliyet yaratan programlar cortana ve telemetry gibi servisler devredışı bırakılmıştır.
      Sistem tam yetkili hesap olan "Administrator" hesabıyla kurulum sağlamaktadır bu sayede hızdan tasarruf edilmiştir.
      Kurulum yazdırma işlemleri bildiğimiz yöntemlerdir Rufus ve multiboot'lara eklenerek rahat şekilde kurulum yapılabilir.
      İşletim sistemi bir kereliğine sanal makinede test edilmiştir. Herhangi bir hata vb. duruma rastlanılmamıştır. Su gibi akıcı rahat çalışmaktadır.
      Göze hoş görünen Wallpaper duvar kağıtlarını sisteme ekledim masaüstünden dileyen istediğini seçer. Sistemde slider otomatik değişmeye ayarlanmıştır.
      Eklenen programlar: Microsoft Ofice 2021 LTSC, Google Chrome (Giriş sayfası Google Türkiye olarak değiştirilmiştir. Reklam engelleyiciside entegre Ublock Origin) Foxit PDF Reader, Klite MeGacodec pack paketi, Hibit Uninstaller (Gelişmiş program kaldırıcı) , Microsoft C++ Kütüphanesi paketleri, WinRAR dosya arşivleme programlarının tamamı eklidir.
      Görev zamanlayıcısına KMS Lisans atanmıştır. Kurulumdan sonra online olduğunuzda sistem otomatik olarak kendini lisanslar. Kendi lisansınız varsa ayrıca kullanabilirsiniz.
      Sistem kurulumundan sonra güncellemelerinizi kontrol ederek sistemin ve sürücülerinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz Arkadaşlar.
      Özellikle windows 10 'nun son pro sürümü tercih edilmiştir. Ltsb,ltsc sürümleriyle son sürüm ve bazı programlar oyunlar çalışmamaktadır tercih edilmemiştir.
      Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu aklıma gelince ilave ederim bilgileri artık. Güle güle kullanınız.
      EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

TANITIM VİDEOSU

Sunum için kullandığım programların kaynak linkleri meraklıları için:
      Ulead Gif animator: https://cloud.mail.ru/public/QNCt/sxqLzDvcB
      BBFlashbackpro: https://cloud.mail.ru/public/x3xm/2m2jBvTUi
      YARARLI OLABİLECEK ARAÇ VE GEREÇLER

• By forjest
      Windows 10 H2 Pro [IS Derlemesi 19044.1288] Türkçe Pre-Activated!
      Temel Hız Optimizasyonlu | UEFI Legacy | NetFramework 3.5 Etkin | Dijital Lisans! | W11 simge paketi
      Güncellenme tarihi: 17 EKİM 2021
      " Kurulumdan hemen sonra alınan ekran görüntüleridir. "

Sistem Hakkında ?
      Masaüstü simgeleri etkin ve aktif gelir. Her bilgisayara uygun şekilde temel hız ayarları tanımlanmıştır. Sahiplik ön eki entegre edildi, google anasayfa girişi IE,Kısayollara gelen kısayol, ön eki kaldırılmıştır. Explorer dosya yöneticisi ve genel tepkime süreleri kısaltılmıştır rahat geçiş ayarları yapıldı. Windows raporlama, Defender ayarları deaktif konuma alındı dileyen isterse açar. Metro uygulamaları ve mağaza duruyor herhangi bir dosya bileşen vs. dokunulmamıştır. Sisteme lisanslaması için, dijital lisanslayıcı ilave edildi. Lisansınız varsada sonradan eklenebilir. Windows 11 Simge paketleri ve bir kaç adet masaüstü resimleri eklenmiştir kullanılmaya hazırdır. Sistem bir kereliğine sanal olarak, real olarakda yeni jenerayon üst seviye laptopa kuruldu zerre kadar bir hataya rastlanmadı. Test edildi. Kullanılan ISO dosyası kod sürümü, "Windows 10 H2 Build 19044.1288" sürümüdür https://uupdump.net adresinden edinilmiştir. Yazdırma ve kurulum işlemleri bildiğimiz klasik yöntemlerdir. Rufus, ventoy uygulamalarını rahat şekilde kullanarak kurulum işlemleri yapılabilir. İndirme linkinde md5 hash dosyası eklidir. Dileyen kişi hashtab programıyla indirdiğiz iso dosyasının md5 dosya bütünlük doğruluğunu test edebilirler. Legacy ve UEFI kurulum için uygundur. Cihazınızın boot yönergeleriyle kurulumu hızlı şekilde yapabilirsiniz. İNDİRME LİNKİ

( COPYRIGHT 2022 )
    • By forjest
      Windows 10 Enterprise 21 H2 LTSC 2021
      Optimum performans | Tüm fonksiyonlar aktif | Netframework 3.5 Directplay etkin | Microsoft Store Mağaza ekli
      Sistem detayları: Windows 10 Enterprise Ltsc 2021 21H2 | IS Derlemesi: 19044.1288
      Hakkında?
      En son çıkan kasım  ayı windows 10 enterprise ltsc 2021 iso dosyası kullanılmıştır. Herhangi bir güncelleme dosyası içermez! Startisback başlat menüsü, Microsoft 2016 Word,excel,PPoint Winrar,PDF Viewer ve MS-C++ kütüphanesi  temel uygulamalar eklendi. W11 Resimleri ilave edilmiştir. Microsoft Edge güncellenmiştir Anagiriş sayfası arama motoru Google Türkiye olarak tanımlanmıştır. Ublock Origin Reklam engelleyicisi aktif gelir. Yer imleri çubuğu açık. Sistem Tam yetkili hesap olan Administrator yerel hesabıyla user olarak masaüstü gelir. Dileyen kendisi sonradan değişimi yapabilir. Explorer file manager yani dosya yöneticisi mümkün mertebe rahatlatılmıştır. Akıcı seri kullanım sağlandı. Kısayol ön eki kaldırıldı. Sayfa geçişleri rahatlatılmıştır. Lisans işlemleri için Forum içerisinde kms adlı uygulamayla lisans yapabilirsiniz. Tnclisans aracıda uygundur. Sistemde güncellemeler açık vaziyettedir isteyen yapar. Uefi-Legacy kurulum için uygundur. Rufus, ventoy , Aioboot programlarıyla usbdisklere yazdırma işlemlerini yapabilirsiniz. Sistem bir kereliğine real ve sanal olarak kurulum yapılmış olup, zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır. İşlemler sonunda sistem kalıntı dosyalardan arındırılmıştır. Kurulum sonunda alınan ekran görüntüleridir :

İndirme linki
      Bilgilendirme ?
      Sistemin MSDN olarak ISO dosyasını indirmek isteyenler alttaki forum içerisindeki açılmış olan konudan iso dosyalarını temin edebilirler. Kendimde buradan indirdim.
      Kaynak linki: Buradan kaynak siteye gider.
      Diğer Windows çalışmalarım için buradan
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...