Jump to content

Windows 10 H2 Pro [is Derlemesi 19044.1288] Türkçe Pre-activated!

forjest
 Share

Recommended Posts

Sistem çok iyi fakat latency değerleri çok yüksek gamer için düşünenlere söylüyorum pro veya win 8.1 industry proya yönelin.Ağır oyunlar oynamayanlar tercih edebilir fakat cs:go/pubg vb oyunlarda sistemin genel latency değerleri yüksek bunu söyleyebilirim bilginize

Not: Latency değeri forjest üstadın çalışmasından değil enteprise ltsc sistemin işyerleri/network için tasarlanmış olup için çok fazla ek sunucu vb özelliği barındırmasından mütevellit latency değeri yüksek olmasıdır.Yani windows kaynaklıdır bilginize

• Like 2

@deli_petro06 @hasan835 @lord_figo18 @SemihMehmetoglu @otuken Yorumlar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. :) 

@kocamanadam Üstte kaynak linkini verdiğim çalışmadır abi,iso dosyasının adının farklı olmasıysa eğer,evet doğru doğru anladıysam eğer. :) 

İndirdiğim_MSDN ISO ve Yapılan çalışma ISO dosyasının, içeriklerinin Ekran görüntüleri:

Spoiler

j3xynS

• Like 1
  • Thanks 1

kocamanadam, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ben anlatamadım herhalde sizin verdiğiniz ve benim indirdiğim isoyu kurduğum zaman açıklamasını yaptığınız sistemle alakası yok.Ne startisback var,ne Edge var.Linki bir kontrol etseniz.İkonlar bile farklı üstadım.Bir yanlışlık olmasın diye yeniden indiriyorum.

Linki kontrol ettim upload edilen ve hazırlanan sistemin kendi linki herhangi bir sorun görünmememekte. Link karşıklığı olmuş olabilir üstad tekrar inceleyin isterseniz.

forjest, 4 dakika önce yazdı:

Linki kontrol ettim upload edilen ve hazırlanan sistemin kendi linki herhangi bir sorun görünmememekte. Link karşıklığı olmuş olabilir üstad tekrar inceleyin isterseniz.

Hocam o zaman yazdığınız özellikler bu sistemde yok,o zaman orayı yanlış yazıyorsunuz.İyice kafam karıştı.Hele bir insin bakalım yeniden yükleyeceğim.Eğer yine aynıysa resim atacağım.Çok meşgul ettim,özür dilerim.Saygılar,

• Like 1

kocamanadam, 11 dakika önce yazdı:

Hocam o zaman yazdığınız özellikler bu sistemde yok,o zaman orayı yanlış yazıyorsunuz.İyice kafam karıştı.Hele bir insin bakalım yeniden yükleyeceğim.Eğer yine aynıysa resim atacağım.Çok meşgul ettim,özür dilerim.Saygılar,

Daha önceki indirdiğiniz ISO dosyasının ve MD5 Hash değerlerini buraya screenshot olarak ekleyebilirmisiniz acaba?

VMWare Workstation üzerinden,Sistemin kurulup çalıştırıldığı ekran görüntüsü:

Spoiler

xpErte.gif

Edited by forjest

forjest, 1 dakika önce yazdı:

Daha önceki indirdiğiniz ISO dosyasının ve MD5 Hash değerlerini buraya screenshot olarak ekleyebilirmisiniz acaba?

Hocam indirdiklerimi siliyorum diskte yerim az olduğu için.Şimdi yenisi iniyor,onu yükleyeceğim.Bildirim yapacağım.Teşekkürler.

Mesele şimdi anlaşıldı hocam çok özür dilerim.Benim daha önce indirdiğim ve yandex diskten silmediğim bir sistemi yüklemişim.Yaşlılık işte .Ne olur kusura bakmayın.Saygılar,

• Like 1

Sistemi İndirip kuran arkadaşlar geri dönüş olursa eğer, sevinirim ben ve diğer arkadaşlarda haberdar olmuş olurlar alternatif link verenler olursa (Yandex,Gdrive vb.) konuya eklenecektir bilgilerinize sunulur saygılarımla. :) 

kocamanadam, 3 saat önce yazdı:

Mesele şimdi anlaşıldı hocam çok özür dilerim.Benim daha önce indirdiğim ve yandex diskten silmediğim bir sistemi yüklemişim.Yaşlılık işte .Ne olur kusura bakmayın.Saygılar,

Rica ederim üstadım önemli değil. hepimiz insanız nihayetinde oluyor böyle şeyler. Bende iki gün evvel yanlışlıkla sistemi ingilizce yükledim elimdeki "acronis .tib Image_yedeğini" sisteme mount ettim yedekte dil yazmıyordu bilgi olarakta eklememişim. gerçi dil önemli değil kullanırız bir şekilde yanlışlık dikkatsizlik oluyor işte. Birde AIOBoot uygulamasını yanlış kullanmadan kaynaklı tüm yedeklerimi disklerimi sildim kaybettim bazı önemli olan yedeklerimi aldım kurtardım nitekim. gerçi buda benim 2.Hatam oldu var bir karabulut üzerimde hayırlısı diyelim bu vesileyle bundanda bahsetmiş oldum. "Geri bildiriminiz için teşekkür ederim!" Saygılarımla. :) 

• Like 5

eskadir, 1 saat önce yazdı:

bende ağda sorunlar yaşadım diğer pcleri ve yazıcıyı görmüyor hata veriyor

pek hoşuma gitmedi

yinede emeğinize sağlık, teşkkürler.

Aygıt yöneticisi ve sistemin ekran görüntüsünü buraya ekleyebilirsiniz.? Sorununuz donanımlara ait sürücüleri ve yapılandırmayla alakalıdır. Sisteme ağ ve yazıcılarla alakalı bir işlem yapılmamıştır çünkü olsaydı konuda yer alırdı.

TextTiger, 8 saat önce yazdı:

Oyun için kullanacağım da arka plan çalışan programlar fazla yoruyor mu bide güncelleştirmeleri kesin ve kalıcı olarak nasıl kapatacam bilgi verebilirseniz çok memnun olurum iyi çalışmalar.

Sanırım yorumuma denk gelmemişsiniz alttaki alıntıyı okuyun derim.

SoNKraL_, 21 saat önce yazdı:

Sistem çok iyi fakat latency değerleri çok yüksek gamer için düşünenlere söylüyorum pro veya win 8.1 industry proya yönelin.Ağır oyunlar oynamayanlar tercih edebilir fakat cs:go/pubg vb oyunlarda sistemin genel latency değerleri yüksek bunu söyleyebilirim bilginize

Not: Latency değeri forjest üstadın çalışmasından değil enteprise ltsc sistemin işyerleri/network için tasarlanmış olup için çok fazla ek sunucu vb özelliği barındırmasından mütevellit latency değeri yüksek olmasıdır.Yani windows kaynaklıdır bilginize

• Like 2

forjest, 18 saat önce yazdı:

Aygıt yöneticisi ve sistemin ekran görüntüsünü buraya ekleyebilirsiniz.? Sorununuz donanımlara ait sürücüleri ve yapılandırmayla alakalıdır. Sisteme ağ ve yazıcılarla alakalı bir işlem yapılmamıştır çünkü olsaydı konuda yer alırdı.

dün format atacıktım 3-4 tane sistem denedim bu konuyu görünce bi deneyeyim dedim

şuan başka sistem kurdumğum için erkan görüntüsü atamıyorum.

• Sad 1

• forjest changed the title to Windows 10 H2 Pro [is Derlemesi 19044.1288] Türkçe Pre-activated!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By forjest
      Windows 10 Aero Edition x64 Final Türkçe
      UEFİ/Legacy | Optimum Performans! | Aero özelliği | Win_11 Simgeli
      [ İSTEK ÜZERİNE BU SİSTEM HAZIRLANMIŞTIR! ]  

HAKKINDA?
      Masaüstü simgeleri aktif gelir. Kısayol ön eki kaldırılmıştır. Microsoft IE Anasayfa girişleri Google Türkiye olarak ayarlandı. Windows 10 Enterprise 2016 LTSB uzun süreli güncelleme desteğine sahip olan stabil ISO kalıbı kullanılmıştır. Sistem Ekim güncellemelerine kadar olan güncellemeleri içermektedir. Dileyen istediği gibi kalite güncellemelerini almaya devam eder veya etmez. Aero özelliği sisteme direkt olarak entegredir. Gerekli şeffaflık ayarı optimum seviyede ayarlanmıştır. Dileyen başlat menüsünden Aero kısayolundan ayarlar yapabilir. Sahiplik al sağtık ön eki eklendi. Dosya değişimlerinde administrator yetkilerini vererek değişim izni vermektedir. Genel olarak sistemde bulunması gerekli bir ayar. Popülerliğiyle bilinen gerçeğe en yakın olan başlat menüsü olan, Startisback sisteme direkt entegre edildi kullanım deneyimi rahat ve akıcı olması anlayışı. İşletim sisteminin genel hız optimizasyonları meşkuliyet yaratan ileti ve uyarılar bertaraf edilmiştir. Dileyen istediği hizmeti ayarları kendine göre yapılandırabilir. Özellikle eski, ya da yeni nesil 8-10 yıllık makineler için ilaç niteliğinde hızlı çalışan sistem olarak bilindiğinden stabil atak ve seri çalışan metroapp'siz sistemdir. Masaüstü wallpaper yeni nesil görünüme sahip windows logolu hd resimle değiştirilmiştir. Simge paketleri Orijinal Windows 11 simge paketi kullanılmıştır entegredir. Tam yetkili hesap olan administrator hesabı sisteme tanımlandı kurulumda ve sonraki aşamalarda hız kazanmak için oldukça tercih edilen bir method. Sistem bir kereliğine Vmware workstation pro üzerinde test edilmiştir. Zerre kadar en ufak bir hataya rastlanılmamıştır. Her pc için genel kullanıma uygundur sorun yaratmaz. ESD kullanılmamıştır. Eski yeni cihazlarda süper akıcı ve stabil çalışmaktadır. Kurulum katılımsız olacağından ve tüm ayarlar önceden tanımlı olması nedeniyle, daha hızlı ve seri kurulum sürecine sahiptir. 5 ila 8 dakika arasında kurulum yapar. Kurulum aşamaları yazdırma vb durumlar bildiğimiz işlemler arkadaşlar. Rufus, Ventoy uygulamalarını kullanarak iso dosyasını yazdırıp boot ederek yeni sistemi hızlı şekilde kurabilirsiniz. Adı geçen uygulamalar gerek nette, gereksede forum içerisinde bilindiği üzere mevcut temin edebilirsiniz. Güncellenme tarihi: 2 ARALIK 2021
      İNDİRME LİNKİ
      YANDEX ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ HESAP AÇARAK HEMEN İNDİRME İŞLEMİ :
      Yandex'ten indirme sınırlamasını aşmak için arkadaşlar, 1-yandex'e ücretsiz üye olun bir hesap açın 2- üstteki indirme linkini giriş yaptığınızda, kendi hesabınıza kaydedin. 3- indirme işlemini hemen yapabilirsiniz. Yandex üyelik kaydı için-> Buradan | bilmeyen arkadaşlarımız için özellikle bilgi olarak eklenmiştir. Saygılarımla.  
      MAĞAZA KURULUMU | MS-STORE
      MICROSOFT STORE Mağaza isteyenler, kurulumu için alttaki linkten katılımsız setup'ı indirebilirsiniz. Kurulumdan sonra pc'i yeniden başlatınız.
      https://cloud.mail.ru/public/31Nx/Su3b6WCHm
    • By forjest
      Windows 10 Enterprise Ltsc 1809 X64 Türkçe
      YENİ SİSTEM!
      Güncellenme tarihi: 17 EKİM 2021
      Optimum Performans | Tam Güncel! | Microsoft Store | Microsoft Edge | Windows 11 simgeleri
      NetFramework 3.5 / 4.8 DirectPlay Etkin + Sistem güncellemelerinin tamamı ekli ilaveli | Uefi ve Legacy kurulum.
      Kurulumdan hemen sonra alınan ekran görüntüleridir.

Sistem hakkında genel bilgiler:
      Temel düzeyde performans tanımlanmıştır. Aranılan ve her sistemde rahat stabil ve sorunsuz çalışmasıyla bilinen sürüm olması nedeniyle tercih edilmiştir. Üzerinde bulunmayan, Microsoft Store ve Microsoft Edge uygulaması tam ve eksiksiz şekilde kurulmuştur. Dileyen microsoft uygulamalarını mağazadan yükleyip kullanabilirler. Administrator tam yetkili hesap üzerinden sistem açılır buda kurulum sürecinde çıkan bir çok yapılandırmaya gerek kalmadan zamandan tasaffur sağlar. Sistemden herhangi bir şey silinmemiş olup, performansa yönelik olan temel tanımlamalar açıklamalardaki gibidir. Dileyen istediği servisi kullanabilir. Masaüstü simgelerinin tamamı aktif gelir. Kısayol ön ekleri kaldırılmıştır. Program ve dizin kısayollarına, kısayol ekini eklemez.  File explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfalar arası geçişler, sistem tepkime süreleri en hızlı konuma alınmıştır. Donma kasma vb durumlar rafa kaldırılmıştır. Microsoft EDGE tarayıcısı anasayfası arama özellikleri Google olarak tanımlanmıştır. Ublock plus reklam engelleyicisi entegredir reklamları engeller. Gerçeğe en yakınlığıyla bilinen popüler başlat menüsü Startisback uygulaması sabitlenmiştir. Başlat menüsü ihtiyacı bu sayede giderilmiştir. Microsoft Office 2016 Word,Excel,PPoint PDF Viewer WinRAR  ofis uygulamaları kurulumdan sonra hazır gelir. Sistemin gereksimleri olan C++ paketlerinin tamamı entegre edilmiştir. Görüntü arabirimleri, directx ve eski bileşenler direct play  sistem etkin ve yüklüdür. Her bilgisayara göre optimum seviyede ayarlar tanımlıdır. Aşağı yukarı memnun edecek seviyede bir sistem akışı sağlanmıştır. Ram ve işlemciyi yormaz! Direct play eski bileşenler ekran kartı motoru özelliği aktif edilmiştir. Uac bildirimleri deaktif konuma alınmıştır. Windows 11 Simge paketleri ve wallpaper duvar kağıtları sisteme entegre edilmiştir. Bu sayede modern görünüm kazandırılmıştır. Görsel  sistem! Windows 10 Ltsc güncellemeleri sürücüler otomatik olarak sisteme kurulmaya programlanmıştır. Güncelleme gecikmeleri, yeniden başlatma gibi meşkuliyetler rafa kaldırılmıştır. 2GB kadar güncelleme sisteme entegre edilmiştir. Bugüne tamamen güncel bir sistemdir. ESD sıkıştırma içerir. Sistem bir kereliğine real ve sanal sistemlerde test edilmiştir. Zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır su gibi akıcı seri ve atak olduğu gözlemlenmiştir. Kurulum yöntemleri bildiğimiz yöntemler ile aynıdır. Kuracak olanlar rufus veya Ventoy ile yazdırıp sisteminin özelliklerine göre efi legacy vb. kurulumlarını boot yönergeleriyle yapabilirler.  
      İndirme linki
      " Copyright 2021 "

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...