Jump to content

Windows 10 Enterprise Ltsc 2019 [x64] Comfortable [17 Haziran 2022]

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Eline sağlık üstad, tertemiz bir sistem. Yanlız şöyle bir olay başıma geldi. Dediğiniz gibi, kurulumu yaptıktan sonra gelen ilk masaüstü ekranında aktivasyon için gerekli program açıldı. Elim esc üzerindeydi ve yanlışlıkla ekranı kapatmış bulundum. Hesabımla giriş yaptım ancak windowsu aktifleştiremiyorum. Bu bir kereliğe mahsus çalışan programın klasörünün yolunu öğrenebilir miyim ? Sistem için çok teşekkürler.

ermel, 19 saat önce yazdı:

Drive tek link.... 

Please register to see this content.
  🙂

Teşekkürler güzel kardeşim.

d0g1, 11 saat önce yazdı:

Eline sağlık üstad, tertemiz bir sistem. Yanlız şöyle bir olay başıma geldi. Dediğiniz gibi, kurulumu yaptıktan sonra gelen ilk masaüstü ekranında aktivasyon için gerekli program açıldı. Elim esc üzerindeydi ve yanlışlıkla ekranı kapatmış bulundum. Hesabımla giriş yaptım ancak windowsu aktifleştiremiyorum. Bu bir kereliğe mahsus çalışan programın klasörünün yolunu öğrenebilir miyim ? Sistem için çok teşekkürler.

Yanlışlıkla kapadıysanız malesef işlem sonrası kendini silmiştir O şekilde hazırladım çünkü. Ö.M. kontrol et lütfen oraya ekledim. Yanlışlıkla yine kapama ama. :)

yineben, 7 saat önce yazdı:

tüm emeklerinize sağlık

win 11 içinde böyle bir çalışma yapılabilirse seviniriz

İnşallah diyelim güzel insan.

• Thanks 1

@Alphonso_Elricüstadım bugün senin sistemini kurdum. Şu an senin sisteminden yazıyorum. Sistem yağ gibi akıyor maşallah. Bu sisteme bayıldım. Programları da güzel seçmişsin. Bir de kurulum bittikten sonra çalışan aktivasyon programında ben de hali hazırda dijital aktivasyon bulunduğundan program aktivasyona gerek duymadı. Son olarak office uygulaması lisanslanamadı hatasını aldım. Onun dışında çok güzel bir sistem olmuş. Eline, emeğine ve klavyene sağlık. Benim sistemin hakkında izlenimlerim bu şekilde. Umarım diğerlerine yardımcı olabilmişimdir.

• Like 1

akillialtay1995, 11 dakika önce yazdı:

@Alphonso_Elricüstadım bugün senin sistemini kurdum. Şu an senin sisteminden yazıyorum. Sistem yağ gibi akıyor maşallah. Bu sisteme bayıldım. Programları da güzel seçmişsin. Bir de kurulum bittikten sonra çalışan aktivasyon programında ben de hali hazırda dijital aktivasyon bulunduğundan program aktivasyona gerek duymadı. Son olarak office uygulaması lisanslanamadı hatasını aldım. Onun dışında çok güzel bir sistem olmuş. Eline, emeğine ve klavyene sağlık. Benim sistemin hakkında izlenimlerim bu şekilde. Umarım diğerlerine yardımcı olabilmişimdir.

İyi dilekleriniz için içtenlikle teşekkür ederim. Office aktivasyonu eklediğim aktivasyon çalışmasında 2 nolu aktivasyon seçenegini kullanabilirsiniz bir sorun çıkacagını düşünmüyorum. KMSAuto++ seçelim burada Active Office tıklayalım onaylayalım. (Olmaz ise alternatif araçları deneyelim lütfen.) DİKKAT!! İşlem sorunda ilgili aktivasyon çalışması kendini silecektir, bilginiz olsun. Saygılarımla.

Alphonso_Elric, 2 dakika önce yazdı:

İyi dilekleriniz için içtenlikle teşekkür ederim. Office aktivasyonu eklediğim aktivasyon çalışmasında 2 nolu aktivasyon seçenegini kullanabilirsiniz bir sorun çıkacagını düşünmüyorum. KMSAuto++ seçelim burada Active Office tıklayalım onaylayalım. (Olmaz ise alternatif araçları deneyelim lütfen.) DİKKAT!! İşlem sorunda ilgili aktivasyon çalışması kendini silecektir, bilginiz olsun. Saygılarımla.

Teşekkür ederim. Verdiğin uygulama ile office aktifleşti.

• Like 1

Alphonso_Elric, 15 saat önce yazdı:

Teşekkürler güzel kardeşim.

Yanlışlıkla kapadıysanız malesef işlem sonrası kendini silmiştir O şekilde hazırladım çünkü. Ö.M. kontrol et lütfen oraya ekledim. Yanlışlıkla yine kapama ama. :)

İnşallah diyelim güzel insan.

Rica ederim 🙂

SON_VATAN, 46 dakika önce yazdı:

Üstad microsoft 2016 full değil sanırım ve ben bunda Outlook göremedim veya göremedim acaba bu bileşeni nasıl yükleyebilirim ve nasıl aktif edebilirim.?

Kral temel olanları ekledim outlook yok malesef, kendin istersen ekleyebilirsin. Lisans olayı içinde aşağıdaki çalışmayı kullan lütfen.

KMSAuto++ seçelim burada Active Office tıklayalım onaylayalım. (Olmaz ise alternatif araçları deneyelim lütfen.) DİKKAT!! İşlem sorunda ilgili aktivasyon çalışması kendini silecektir, bilginiz olsun o şekilde ayarlamıştım. Saygılarımla.

veya

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

paylaşım ve emekler için teşekkürler.

bu çalışmayı indirip İdari Okul bilgisayarında kullanmak istiyorum.

(Okul bilgisayarı Donanım olarak: 4GB RAM, işlemcisi eski (i3 den daha zayıf), hdd disk 3.5'' vs vs)

Başka program kurulumlarında sorun yaşarmıyım. (Örnegin Adebe Acrobat DC Pro kursam sorun yaşarmıyım?)

Ağda yazıcı bağlantısında, paylaşımında sorun yaşarmıyım.

kaldırılan, kapatılan eklenti ve özellikler varmı?

Bunun yerine Ltsc 2021 i tansiye edermisiniz?  ve neden?

Edited by musadilek

KenanK, 29.06.2022 - 16:16 yazdı:

Uzun zaman sonra Windows kurulumu yaptım kendi PC'm için. Gerçekten güzel ve stabil olmuş. Eline sağlık. 👍

Ben teşekkür ederim, insanız hata yapabiliriz, olası hata varsa konuya eklerseniz sevinirim. Sonraki çalışmalarda bu konulara dikkat edebileyim. İyi oyunlar. :)

• Like 1

shahruh, 28 dakika önce yazdı:

@Alphonso_Elric üstadım çalışmanızda office kurulumu temel olduğu için outlook yok onun yerine office programını tamamen kaldırıp elimizde bulunan office programını kursak bir sıkıntı çıkmaz değil mi? Emeğinize sağlık tekrar.

Hayır sorun çıkmayacaktır. Çok ama çok düşük bir ihtimal.

Edited by Alphonso_Elric

paylaşım ve emekler için teşekkürler.

bu çalışmayı indirip İdari Okul bilgisayarında kullanmak istiyorum.

(Okul bilgisayarı Donanım olarak: 4GB RAM, İNTEL G5400 işlemci, hdd disk 3.5'' vs vs)

Başka program kurulumlarında sorun yaşarmıyım. (Örnegin Adebe Acrobat DC Pro kursam sorun yaşarmıyım?)

Ağda yazıcı bağlantısında, paylaşımında sorun yaşarmıyım.

Okuldaki PC için 2019 yerine Ltsc 2021 i tansiye edermisiniz?

RAM temizlemeyi 15 dk da bir nasıl yapıyor.

Program ve Eklenti varsa paylaşabilirmisiniz?

Alphonso_Elric, 01.07.2022 - 18:53 yazdı:

Ben teşekkür ederim, insanız hata yapabiliriz, olası hata varsa konuya eklerseniz sevinirim. Sonraki çalışmalarda bu konulara dikkat edebileyim. İyi oyunlar. :)

Eyw reis, şuana kadar hataya rastlamadım. Benzer çalışmayı w11 için de gelirse iyi olur, gerçi bilmiyorum ne kadar stabil durumda w11 de.

shahruh, 42 dakika önce yazdı:

@Alphonso_Elric çalışman çok güzel olmuş emeğine sağlık üstadım kurulumu yaptım hatasız kuruldu. Adobe acrobat reader pro ve adobe photoshop kurulumlarında 2503 kodlu hatayı veriyor kuruluma devam etmiyor. Bir türlü çözemedim. Çözümü için fikri olan var mı?

Adobe Acrobat Pro DC 2022.001.20142 

Son sürüm Katılımsız kurulum. Hata almadan kurulacağını düşünüyorum deneyin bir isterseniz. Microsoft Visual C++ paketlerininde sisteminizde kurulu olması gerekli bir çok programın alt yapılarında kullandığı bir eklenti türevidir.

• Thanks 1

shahruh, 2 saat önce yazdı:

@Alphonso_Elric çalışman çok güzel olmuş emeğine sağlık üstadım kurulumu yaptım hatasız kuruldu. Adobe acrobat reader pro ve adobe photoshop kurulumlarında 2503 kodlu hatayı veriyor kuruluma devam etmiyor. Bir türlü çözemedim. Çözümü için fikri olan var mı?

Ben 2 yoldur adobe acrobat pro kurulurmu diye sormuştum.

Cevap alamamıştır.

Siz çözüm bulup iletirseniz sevinirim