Jump to content

Bayram Süprizi Tnctr Arayüzü.. Win 8 Uyumlu..

temmuz
 Share

Recommended Posts

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mükemmel olmuş tnctr reyede bu yakışır süper görünüm

yanlız siteye girerken çok yavaş acılıyor sayfalar birde üst menüler türkçe olursa sevinirim ....

yazdıklarım bu şekilde neden bozuldu [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/dusun.gif[/img]

Edited by AK_Töör_66_

[quote name='exhilaratingmetal' timestamp='1345551813' post='1232924']
Arayüz güzel görünüyor ancak sağ üstteki menüler Türkçe olsa çok daha güzel olacak. "members, forums, calender....."lı olan kısım
[/quote]

Daha yeni, illaki eksikler, hatalar olacak geçiş aşamasında. Yavaş yavaş düzelecek inşallah..

'Yeni mesajlara bak' mesaj kutusu düğmesinin hemen sol tarafında open quick navigation düğmesini tıklatınca community sekmesinde.. Arayanlara bildirilir.. Hızlandığı konusunda herhalde biraz acele konuşmuşum. Ayrıca bazı arkadaşların mesajlarında Türkçe karakter problemi var. Bunlar şimdilik olumsuz görünen ama ufak problemler. Süreç içerisinde bunlarında düzeltileceğine ve forumun dahada iyi hale geleceğine/getirileceğine inanıyorum.

İlk mesajımda Türkçe karakterlerim düzgün idi ama ikinci mesajımda bozuldu. İlk mesajdan sonra forumun üst kısmındaki İngilizce başlıklı düğmelere kontrol ve gözatma amacıyla bastım, oralarda dolaştım. Sanıyorumki ilk mesajımdan sonraki mesajlarımda ortaya çıkan Türkçe karakter bozulmasının sebebi bu oldu. Ama belki bunlar bir tesadüfte olabilir. İncelenmesi iyi olur.

Edit: Bu mesajda ilk mesaj gibi düzgün karakterli.. Yani problem düzeldi gibi. Anlayamadım.. Ve bu düzenlemeyi üstteki mesajım içerisinde yapmak istedim ama bu denemelerime rağmen gerçekleşemedi. Flod'umun sebebi budur ve bu problemin sebebide kontrol edilmelidir şeklinde düşünüyorum.

[quote name='sere' timestamp='1345555197' post='1232943']
sanirim tesekkurler butonu kalkmis. Birde ustte son yazilan mesajlari goruyorduk o da kalkmis.
[/quote]
En üstte sol tarafta mesaj kutusunun hemen sol yanında quick navigation düğmesini tıkla ve sonra community sekmesine gir. Orada aradığını bulacaksın. Önceki bir mesajımdada bahsetmiştim, sanırım göremedin.