Jump to content

Windows 7 Tüm Sürümler (X86X64) 9In1 Ekim2012

köylü
 Share

Recommended Posts

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Öncelikle çok teşekkürler emek vermişsiniz . Cahilliğimi bağışlayın sizin ve [color=#00FF00][font=helvetica, arial, sans-serif]TeYyArEe [/font][/color][color=#000000][font=helvetica, arial, sans-serif]verdiği linklerden karışık olarak indirdim sorun çıkarmı ?[/font][/color]

• Editor

Sorun cıkmaz linkler uyumludur karısık indirebilirsiniz benim verdiğim partların isimlerinde numaralar var teyyareninkinde yoktur benim verdiğim partların basındaki rkamları silerek sorunsuz iso dosyasını cıkarabilirsiniz[CODE]
1350976247_leechmafia.com_.part01.rar
leechmafia.com_.part01.rar
[/CODE]

Edited by köylü

• Editor

[quote name='yasin_92' timestamp='1352973843' post='1256157']
bunu dvd ye atcam diye 3 dvd yi kullanılmaz hale getirdim sıgmıyo heral dvd ye windows 7 starter ı dvd içinden silebilirmi
[/quote]
DVD ye hiç bir şey silmeden cok rahat yazılabilir DVD boyutunu aşmaz yanlış giden başka bişeyler var galiba

[quote name='köylü' timestamp='1352974025' post='1256160']
DVD ye hiç bir şey silmeden cok rahat yazılabilir DVD boyutunu aşmaz yanlış giden başka bişeyler var galiba
[/quote]
Alla alla neroyla yazdırıyom hatta hızı düşürerek yazdırmaya çalıştım onda da sorun verdi bi daha deneyim bi yazmak için nero express 11 kullanıyom ondan da olabilir mi

• Editor

[quote name='yasin_92' timestamp='1352974267' post='1256161']
Alla alla neroyla yazdırıyom hatta hızı düşürerek yazdırmaya çalıştım onda da sorun verdi bi daha deneyim bi yazmak için nero express 11 kullanıyom ondan da olabilir mi
[/quote]
Kullandığın DVD de sorun olabilir 50-60mb boş yer kalması lazım DVD de[img]http://d1211.hizliresim.com/13/h/fy3nd.png[/img]

merhaba köylü kardeş ellerine emeğine sağlık windows 7 yi süper yapmışsın. çok teşekkürler...

yalnız bir sorum olacak windows 7 64 bit kurdum kurulum tamamlandıktan sonra açılış ekranında aktivasyon işlemi için evet dedim sonradan kontrol ettiğimde aktivasyon işlemi gerçekleşmemişti köylü ustam ne yapmalıyım ve neden aktivasyon işlemi gerçekleşmemiş olabilir...

Saygılar...

Bu Ultimate sürümünü 4 PC kurdum 4 PC aynı sorunları yaşıyorum, Oyun vb kurduğum uygulamalar office dahil devam lı olarak göçüyor, örnek vermek gerekirse oyun oynarken oyundan çıkıyor ve uygulama hata veriyor, özellikle office uygulamalarında fazla olarak karşıma çıkıyor sorun nedir acaba?

• Editor

[quote name='exeS' timestamp='1354260156' post='1260120']
Bu Ultimate sürümünü 4 PC kurdum 4 PC aynı sorunları yaşıyorum, Oyun vb kurduğum uygulamalar office dahil devam lı olarak göçüyor, örnek vermek gerekirse oyun oynarken oyundan çıkıyor ve uygulama hata veriyor, özellikle office uygulamalarında fazla olarak karşıma çıkıyor sorun nedir acaba?
[/quote]
İso dosyası has değerlerini karşılaştır dosya bozuk inmiş olabilir DVD ye yazdırma sorunu olabilir kullandığın programlar ve yazılımlardan kaynaklanabilir

merhaba, ben part larında bazılarını normal linklerden, baziılarını alternatif listedeb indirdim. dolayısiyle dosyaların bazıları "1350982265_leechmafia.com_.part17" bazıları "leechmafia.com_.part18" ismiyle kakyıtlı, bu bana problem yaşatırmı, yada ne yapmalıyım ? mesela isimlerini aynı seri düzeninde yapsam yetermi yoksa tamamını aynı seriden indirmiş olmam mı gerekti ?

İso dosyası has değerlerini karşılaştır dosya bozuk inmiş olabilir DVD ye yazdırma sorunu olabilir kullandığın programlar ve yazılımlardan kaynaklanabilir

USB bellek üzerinden kuruyorum, win tools ile imajı belleğe yazdım hash oranı kontrol edeyim bide... teşekkürler.