Jump to content

Windows 8 Çok Hızlı

Ezio06
 Share

Recommended Posts

[b]Merhaba arkadaşlar bugün windows 8 kurdum cidden çok harika hem görsel olsun hem kullanış olsun çok harika. heleki hız konusu beni çok şaşırttı kapama 4-5 sn açılma süresi 3-4 sn sürüyor ciddi söylüyorum hayatımda ilk defa böyle bir işletim sistemi ile karşılaştım :) sizde nasıl ? [/b]

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1-hız süüüper-xp ve win7 de açılması bi dert kapanması bi dertdi
2-xp de ve win7 der bazı driwerleri kurarken sorun yaşardım banamısın demiyo deriwer konusunda sıkıntı çeken arkadaşlara acizane tavsiyem deriver navigator
3-tabi alışması biraz zaman alıyo güzel yemekiçin emek lazım değer
4- daha tammanasıyla sistem yerine oturmadı otursun tadından yenmez
--xp ve win7 yi ikiye katlar bence

masaüstü sistem de cep telefonu gibi dokunmatik ekran menüsü olmaz arkadaş bence telefon, tabletler için aynı, masaüstü ve laptop için farklı bir işletim sistemi yapmalıydılar bence dah yeni biraz zaman geçsin yorumlardan anlaşılacak beğenilip beğenilmeyeceği ben beğenmedim linuxa devam

GIGABYTE P43 ANAKART intel core 2 quad 2.66 mhz işlemci 4 gb ram 1 gb ati radeon 3850 256bit ekran kartı skystar 2 dıgıtal tv kartı 1 tb 7200 samsung hdd ile Windows 8 gerçekten mükemmel çalışıyor..... eksik yönleri tabi ki var mesela başlat menüsü yok ve ayrıca Windows 7 de çalışan programlar Windows 8 de çalışmıyor.... ancak tüm programların en güncel sürümleri bulunması lazım... başlat programı için ''classic start menu'' adlı programı kurun üstelik ücretsiz...

[b]Win8 gerçekten güzel RC den beri kullanıyorum memnunum.. (Windows Defender dışında)... 2. monitör olayı ayrı bir hoşuma gitti HDMI dan LCD tv ye bağladım ikiside farklı masaüstü olarak çalışıyo daha çok hoşuma gitti.. zaten hızda bariz farklar var...[/b]

[b]fakat bu win7 de çalışıpta win8 de çalışmayan programlar hangileri bana daha denk gelmedi...[/b]

@KenanK
Çift monitör olayı eskiden beri vardı ki, Windows 7 de oldukça kullanışlı hale gelmişti sadece.

@datasoft__63
O kadar araştırdım ancak Windows 8'de tam olarak çalışmayan program bir türlü bulamadım. Uyum sorunu var diyenler kullandıkları programları ve Sistem bileşenlerini yollarlar ise bu programların neden çalışmadıklarını araştırabilirim.

@dj sms
Mavi ekran hatalarını Windows 8'e yüklemek sadece kolaya kaçmaktır. Kullandığın sistem ayarlarının ve yüklü sürücülerin mavi ekran hatalarındaki rolü oldukça fazla, hatta %90+ mavi ekran hatalarının nedeni yanlış veya eksik sürücü yüklemeleridir.

@Kayseri204
Yakında sen sistemi tamamen bozacaksın o zaman bende sana Allah kolaylık versin diyeceğim :p

Haydi kolay gele !

[quote name='TeYyArEe' timestamp='1353246880' post='1257121']
@KenanK
Çift monitör olayı eskiden beri vardı ki, Windows 7 de oldukça kullanışlı hale gelmişti sadece.

[/quote]

@TeYyArEe [b]daha önceden yok demedim... sadece farklı atanıyor hoşuma gitti. win7 ayrı ayrı çalışmıyodu.. arka planı falan aynı dönüyodu... bunda farklı olarka kullanabiliyorsun...[/b]