Jump to content

Kız Arkadaşıma Doğum Günü Hediyesi Önerisi

laloa
 Share

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar, yakın bir zamanda kız arkadaşımın doğum günü var ve ben gerçekten o'na orijinal bir hediye vermek istiyorum. orijinal derken de markadan bahsetmiyorum, daha önce verilmemiş bir hediye olmasından bahsediyorum. 

çok düşündüm ama aklımda iyi bir fikir gelmedi. yüzük, çanta ve ayakkabı gibi bayatlamış hediyeler vermek istemiyorum. değişik bir şey olsun istiyorum.. 

fikir ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var arkadaşlar. neler yapabilirim sizce.? 

iyi günler arkadaşlar, yakın bir zamanda kız arkadaşımın doğum günü var ve ben gerçekten o'na orijinal bir hediye vermek istiyorum. orijinal derken de markadan bahsetmiyorum, daha önce verilmemiş bir hediye olmasından bahsediyorum. 

çok düşündüm ama aklımda iyi bir fikir gelmedi. yüzük, çanta ve ayakkabı gibi bayatlamış hediyeler vermek istemiyorum. değişik bir şey olsun istiyorum.. 

fikir ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var arkadaşlar. neler yapabilirim sizce.? 

arkadaşınızın isim soyadı ve doğum yılı ?  ( ay ve gününü yazmayın)

bu bilgileri söyler misiniz?

ona göre bir kaç tavsiye yazabilirim

marka olmadığında etkilenebilicek bi bayan arkadaş bulduysan, Espiriden anlıyorsa, Niyetinde ciddi isen önce bulaşık önlüğü sonrasında Beyaz tek bir gül al. Tabi bunu niyetine göre biçimlendirebilirsin. Orijinaldir. Tarafımdan denendi. :)

Edited by ozayyusuf

Boşver be kardeş, seni bırakıp gidince koyar demedi deme..

İllede bir şey yapacaksan sana bir fikir: http://www.youtube.com/watch?v=R76Mh7b8mok al bu videoyu, videoyu mp3 yapıp güzel bir slayt hazırla, kaliteli bir cd'ye çek. Muhtemelen bilgisayarı vardır. Cd'yi taktığında auto başlayacak şekilde hazırla(kodları var-ben çok yardımcı olamam ama forumda iyi bilen arkadaşlar var) sonra kargo ile yolla..

İllede bir şey yapacaksan sana bir fikir: http://www.youtube.com/watch?v=R76Mh7b8mok al bu videoyu, videoyu mp3 yapıp güzel bir slayt hazırla, kaliteli bir cd'ye çek. Muhtemelen bilgisayarı vardır. Cd'yi taktığında auto başlayacak şekilde hazırla(kodları var-ben çok yardımcı olamam ama forumda iyi bilen arkadaşlar var) sonra kargo ile yolla..

kargocu cdyi eve teslim edince kendisi yoktu babası aldı bir bakim dedi merak ettti açtı izledi 
Sonuçmu Kız arkdaşı şuan vede hapis : :D: :D: :D: :a:: :H:

fanatik fenerli olan sevgilime forma alıp alex'e imzalatmıştım.

bende fenerliyim ama bizimkisi gs'lı :)

İmkanın varsa Karakalem resmini çizdirip çerçevelet. D.gününü kutlamayı düşünüyorsan cafede felan, kargo şeklinde o adrese gönder :)

karakalemi ciddi ciddi düşünüyorum kardeşim. güzel fikir

marka olmadığında etkilenebilicek bi bayan arkadaş bulduysan, Espiriden anlıyorsa, Niyetinde ciddi isen önce bulaşık önlüğü sonrasında Beyaz tek bir gül al. Tabi bunu niyetine göre biçimlendirebilirsin. Orijinaldir. Tarafımdan denendi. :)

gerçekten çok orijinal ve yapılabilir bir fikir. yazdım bunu bir kenara. :) sağol kardeşim

daha önce buna benzer bir şey yapmıştım kardeşim. ama yine yapılabilir tabii. yazdım bir kenara :)

ÖZGE ÇETİN -1992 kardeşim. bekliyorum tavsiyelerini :)

herkes gibi basit ve içten olabilecek hediyeler;

kitap , anahtarlık , toka ,  cep tel için kılıf varsa kabiliyetin şiir yazılabilir

daha ileri gitmek istersen ailesiyle tanış ve onların evinde kutlama yapılabilir.

Şiir yaz ! Bu çok özgün ve eşsiz olur. Ömrü boyunca unutamaz. Boynuna atlama ve ağlama garantili. Sana bir kez daha aşık olacak mutluluğunuz mezarda son bulacak boy boy bebeleriniz olacak :D

@mikafo peki darıldıysa affetmesi için ne yapılabilir o damı şiir ?

İlk önce pişman olduğunu ve dersini aldığını görmesi gerekli ! Tabi sende hatanı görecek ve dersini almış olacaksın hatanı tekrar etmeyeceksin. Sonraki süreçte ise kırmamak için gayret sarfedeceksin. Bıktırmayacak kadar aralıklarla çiçek al. Beklemediği bir anda mesaj atarak güzel şeyler yaz ve onu düşündüğünü hissettir ona.

İlk önce pişman olduğunu ve dersini aldığını görmesi gerekli ! Tabi sende hatanı görecek ve dersini almış olacaksın hatanı tekrar etmeyeceksin. Sonraki süreçte ise kırmamak için gayret sarfedeceksin. Bıktırmayacak kadar aralıklarla çiçek al. Beklemediği bir anda mesaj atarak güzel şeyler yaz ve onu düşündüğünü hissettir ona.

İlk olarak pişman olduğumu belittim özüüüürler diledim  hatamın ne kadar küçük bir şey olduğunun bile farkındayım  tekrar kırmamaya da çalışım kendimi affettirmeye çaılışıyorum Hediye Kabul etseydi neler almazdım ki , ona okadar mesaj attım ki saymadım Sevgimide biliyor ama daha affetmedim diyor daha yakından bilseydin bütün bunları senin çarelerin bile zor duruma düşerdi