Jump to content

Ttnet Tarifeleri Hakkında

DrMakarna_
 Share

Recommended Posts

akk kotalı demelerine bakma sen. AKK YOK !!! yinede sen bilirsin. Ttnet pişmanlıktır. :D

Superonline'da AKK var ya babalar gibi. Sana öyle denk gelmiş. Bence fazla ses etme sen :)

Hocam şu an kapattım telefonu ama açıkçası bana pek de cazip gelmedi. Fiber desteği yokmuş bizim burada. O yüzden bana;

50 gb akk kotalı 8mbps hızlı 100 dk ev  telefonu bedavalı 59 tl lik bir tarife önerdi.

ttnet de 75 gb akk kotalı 16 mbps hızlı tarife önerdi o da 55 tl ev telefonu için de +7 tl diyor toplam 62 tl.

bir de superonline 24 ay taahhütlü, ttnet 12 ay. 

ne bileyim sanki ttnet daha bir cazip gibi geldi :)

TTnet'in 16 Mbit'i gerçekten de 14-16 Mbit verecekse evet Ttnet daha iyi bu iki tarifeler arasında. Dediğim gibi civar komşuları bir yokla bakalım. 16 Mbit kullanan ve saniyede 2 MB ile dosya yükleyen var mı?

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Superonline'da AKK var ya babalar gibi. Sana öyle denk gelmiş. Bence fazla ses etme sen :)

TTnet'in 16 Mbit'i gerçekten de 14-16 Mbit verecekse evet Ttnet daha iyi bu iki tarifeler arasında. Dediğim gibi civar komşuları bir yokla bakalım. 16 Mbit kullanan ve saniyede 2 MB ile dosya yükleyen var mı?

fiber de akk var. Adslde var deselerde hız düşürülmüyor. fiberde anında düşürülüyor.

Edited by ArminVB

sitesinde yazıyor ama uygulanmıyor. hızın düştüğü falan yok Fiber internette durum farklı onda AKK geçildiğinde hız düşürülüyor.

Yazanlara bakarak konuşursak bir çok şey olması gerektiği gibi değil.

Edited by ArminVB

Yani benim kullandığım paket ttnet 16mbps e kadar limitsiz ve hızım 14mbps fiber altyapım olmadan , bu yalın internet olmalı fiber değil adsl2+ diye geçiyor...

Hızım düştüğünden bahsetmiyorum yani bu pakete bu hız çok iyi demek istedim...

Edited by dj sms

2 senedir kullanıyorum daha hiç sıkıntı yaşamadım. AKK olayıda yok bende ayda 250-400 gb arası dosya çekiyorum.

Müşteri hizmetlerine pek işim düşmedi o yüzden nasıldır bilmiyorum ama ttnetten daha iyi olduğu kesin :Dli

Kesinlikle katılıyorum.

Bende süperonline a geçtim 1 sene önce.Sadece 1 defa müşteri hizmetlerini aradım o da teşekkür etmek için.

Akk var görünüyor fakat hiç birşekilde işleme dökülmüyor aylık 150-200 gb arası veri indiriyorum hiç bir şekilde hızım düşmüyor.

Ayrıca şuana kadar hiç 8 mb altına düşmedi hız.Kesinlikle öneririm ttnet te olanlarada ALLAH kolaylık versin derim.

Tahütü biten arkadaşlar, 16 gb e kadar 100 gb adil kota sı ile ultranete gecın yalnız ttnetten ayrılacagınızı belırtın ıyı bır kampanya yapmamaları konusunda size 9 ay  %50 indirim yapsınlar ben her sene bu sekılde yapıyorum 9 ay bıttıgınde (benım gıbı ttnette arkadasınız varsa) tekrar ındırım talep edın.. 75 tl gıbı bır fıyat odeyemek yerıne 36-37 tl oduyorum aradakı farkıda steam ve playstor uzerinden orıgın veya steam için kampanya oyunları almak için kullanıyorum suan itibari ile 22 adet orjınal multı oynayabilecegim oyunum olmus.

D-SMART'ı araştır hacım. Ben 2 senelik taahhütle 69 ödüyorum aylık. Belki şu an fiyatları daha da düşmüştür.

1 senedir sorunsuz kullanıyorum. 8 MB hız. 50 GB akk var ama dolunca hız 3 MB'e düşüyor.

Maxi paket kullanıyorum. HD Uydu alıcısı, çanak ve modem veriyor. Bir dünya kanal var. Özellikle Smart Spor kanalları süper.

Hepsi dahil aylık 69 TL

TTNET sınırsız 1 MB kullanıcısı idim. 1 MB bağlantı ile 49 TL ödüyordum. Bağlantı zırt pırt kopuyordu. Şimdi hem hızdan memnunum hem de kopma olmuyor.

Edited by emutlu

Süperonlinede akk var ve uyguluyorlar.Üstelik ttnet te 3 mbit e sabitlenirken süperonlinede 2 mbit anca veriyorlar hızı. Müşteri hizmetlerini arayıp söylediğimde 3mbit alamazsın zaten diyorlar. İmzaladığım sözleşmede 3 mbit yazıyor dediğimde ise söyliyecek bir şeyleri olmuyor.

Süperonlinede akk yok diyerek yanıltmayın milleti.

TTnet çaktırmadan 93 liralık tarifeyi kol gibi geçirdiği için süperonline'a geçiyorum,
93 internet + 25 civarı telefon = 118 TL. aylık.

Süperonline da 24 ay taahhüt aylık fatura 39 tL + telefonu da geçiriyorum en düşük tarife 7 TL.
46 TL aylık, sen karar ver hangisi daha karlı ?

TTnet çaktırmadan 93 liralık tarifeyi kol gibi geçirdiği için süperonline'a geçiyorum,
93 internet + 25 civarı telefon = 118 TL. aylık.

Süperonline da 24 ay taahhüt aylık fatura 39 tL + telefonu da geçiriyorum en düşük tarife 7 TL.
46 TL aylık, sen karar ver hangisi daha karlı ?

8 mbit, 50gb akk lı superonline; 56 tl

16 mbit 75 gb akk lı ttnet: 62 tl

arada 6 tl var. hız 2 katı hızlı. 25gb akk artısı var. bence ttnet daha karlı gibi sanki

süperonlinede 16 mbit 75 gb akklı internet 64 lira, yani ttnet ile arasında 2 lira fark var. hizmet kalitesi olarak süperonline ve ttneti kıyaslamıyorum bile.. :D

Daha önce belirtmiştim, fiber alt yapı olmadığından bizim burada superonlne fazla tarife sunamadı. Fiber olsa tabii ki hiç düşünmeden superonline :)