Jump to content

Windows 10 Oem 20h2 AIO X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

ney69, 10 dakika önce yazdı:

Üstad eline sağlık. 

Bu paylaşımını (Enterprise kullandığımdan) Enterprise'a çevirsem bu özelliklerle ve değişikliklerle beraber çevrilir mi?

Bu şekilde yükseltme tavsiye etmediğimden net birşey söyliyemem.

• Thanks 1

sevgili arkadaşlar merhaba, masaüstü bilgisayarımdan usb vifi modem aracılığı ile internete bağlanmaktayım. MrRush ustanın bu işletim sistemini kurdum, ancak saat simgesinin yanında internete bağlanma simgesi wifi modemin programını kurmama rağmen hala dünya şeklinde görünmeye devam etmektedir. işin ilginç yanı orayı tıkladığımda wifi bağlantıları gözükmekte kendiminkine şifreyi giriyorum internet yok, güvenli yazmakta ama internete bağlanabiliyorum. ayarlardan sorun gider dediğim zaman ise "tanılama ilkesi hizmeti çalışmıyor" uyarısı almaktayım ve bu hizmeti çalıştırmam istenmektedir. sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınıza ihtiyacım var. saygılarımla.

2 kez indirdim önyükleme gelmeden görüntü bozulmaları oluyor md5 degerlerınıde karşılaştırdım olmadı birde sanalda deneyım

not sanalda sorun yok

Please register to see this content.

Edited by casper0007

eca2424, 2 saat önce yazdı:

Elinize sağlık.

400 Bad Request hatası veriyor. Yeniler misiniz

Düzeltildi.

casper0007, 36 dakika önce yazdı:

2 kez indirdim önyükleme gelmeden görüntü bozulmaları oluyor md5 degerlerınıde karşılaştırdım olmadı birde sanalda deneyım

not sanalda sorun yok

Please register to see this content.

Donanımsal olabilir. 20h1 yeni bir sürüm biliyorsun.  Uyumluluk sorunu vardır diye düşünyorum.

Boot.wim değişikliği ile tekrar deneyebilirsin.

gingobil, 25.04.2020 - 16:27 yazdı:

sevgili arkadaşlar merhaba, masaüstü bilgisayarımdan usb vifi modem aracılığı ile internete bağlanmaktayım. MrRush ustanın bu işletim sistemini kurdum, ancak saat simgesinin yanında internete bağlanma simgesi wifi modemin programını kurmama rağmen hala dünya şeklinde görünmeye devam etmektedir. işin ilginç yanı orayı tıkladığımda wifi bağlantıları gözükmekte kendiminkine şifreyi giriyorum internet yok, güvenli yazmakta ama internete bağlanabiliyorum. ayarlardan sorun gider dediğim zaman ise "tanılama ilkesi hizmeti çalışmıyor" uyarısı almaktayım ve bu hizmeti çalıştırmam istenmektedir. sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınıza ihtiyacım var. saygılarımla.

Bir müddet sonra düzeliyor,dert etme.

Öyle dedim ama bir müddet sonra yine dünya işareti geliyor ve aynen dediklerini yazıyor,ayrıca sisteme girdiğinde internete bağlanmadığından etkinleştirilemedi yazıyor.Üstad buna bir çare bulacaktır sanırım.Bu arada internete girilebiliyor,çok enteresan.Tanılama ilkesi hizmeti çalışmıyor uyarısı var ama services.msc den girgiğinde bir sorun yok gözüküyor.Saygılar,

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 2 saat önce yazdı:

Öyle dedim ama bir müddet sonra yine dünya işareti geliyor ve aynen dediklerini yazıyor,ayrıca sisteme girdiğinde internete bağlanmadığından etkinleştirilemedi yazıyor.Üstad buna bir çare bulacaktır sanırım.Bu arada internete girilebiliyor,çok enteresan.Tanılama ilkesi hizmeti çalışmıyor uyarısı var ama services.msc den girgiğinde bir sorun yok gözüküyor.Saygılar,

Evet enteresan bir durum. İncelemiştim bende. Bu hizmete de müdahale edilmemişti bu sistemi hazırlarken.

Ya bir micro veya sürücü güncellemesi çare olabilir. Şimdilik başka bir çözüm bulamadım.

Temiz iso kullananlardan da yorum almak gerekir. Bende 2 ay kadar temizini kulandım ama bu hizmete ihtiyaç duymayınca farkedemedim durumu.

Edited by MrRush
  • Like 1