Jump to content

Eset İnternet Security Key Hk.

Share

Recommended Posts

ByChilavert, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar

Uzun zamandır kullandığım ESET keyim  bitti yeni key bulmak için internette bir çok yeri gezdim ama bir türlü aktif key bulamadım. ESET sistem değişikliğine mi gitti? Hiç bir keyi kabul etmiyor?

Valla bende çok key denedim ama olmadı.... bende eset antivirüsü kaldırıp deneme lisansı aldım 1aylık...umarım ilerleyen zamanda yeni keyler çıkar kullanırız. 

• Thanks 1

3-5 gün gidiyor en fazla keyler, ben olsam eseti artık salarım. Kesin bir çözüm çıkınca geri dönersiniz.

Comodo internet security deneyin premium özellikleri free olarak sunuyor.

• Like 3

Eset bende yıllarca kullandım,fakat son 1 yıl içinde key problemi aşılamaz boyutlara geldi.

Kaspersky Internet Security'e geçtim,eskiden beridir KASIYOR kötü imajını bertaraf etmiş.

Kullandığı ram ve sisteme bindirdiği yük açısından hemen hemen Eset kadar hafif.

Reset Trial ilede sorunsuzca kallanılıyor,tavsiye ederim...

Avast kullanıyordum, key sorunu kabak tadı vermeye başladı; Eset'e geçtim, onda da aynı sıkıntılar başladı.

EndPoint sürümleri süresiz kırılmış durumda çoğu yerde; Endpoint sürümlerine geçebilirsiniz Eset'in, ya da; Revo Uninstaller veya Total Uninstall tipi program ile Eset'i tamamen kaldırarak

Please register to see this content.
Eset İnternet Security'nin 2 aylık ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz: 

• Like 1

tayyar61, 22 dakika önce yazdı:

Eset bende yıllarca kullandım,fakat son 1 yıl içinde key problemi aşılamaz boyutlara geldi.

Kaspersky Internet Security'e geçtim,eskiden beridir KASIYOR kötü imajını bertaraf etmiş.

Kullandığı ram ve sisteme bindirdiği yük açısından hemen hemen Eset kadar hafif.

Reset Trial ilede sorunsuzca kallanılıyor,tavsiye ederim...

Reset Trail de programı tam anlamıyla kullanabiliyoruz dimi yoksa 30 günlük sınırlı kullanım gibi mi?

ByChilavert, 12 dakika önce yazdı:

Reset Trail de programı tam anlamıyla kullanabiliyoruz dimi yoksa 30 günlük sınırlı kullanım gibi mi?

30 günlük denemede kullansanız hiç bir kısıtlama yok,sadece ana sayfada satın al  kırmızı butonu dışında.

30 günde bir resetleyip hiçbir kısıtlama olmadan kullanmaya devam ediyorsunuz.

NYrX26.jpg

Edited by tayyar61
  • Like 1

ByChilavert, 4 dakika önce yazdı:

Her resetlemede yeni yüklemişsiniz gibi 30 günlük deneme süresi veriyor; yani 30 günde bir resetlemeniz gerekiyor fakat Kaspersky'nin son 3-4 yıldır çıkan hangi sürümünü yüklediysem sonu çökmeye varan sistem hataları peydah oldu bende hep.

Yıllardır Eset'i sorunsuzca kullandık. En son Eset Endpoint 5.xx kuruyordum o da "Bu sürümün desteği sona erecek" gibilerinden bir mesaj vermeye başladı. "Şimdi değil" diyerek geçiyoruz şimdilik. @ronaldinho424 üstada mesajla sordum ama herhangi bir cevap alamadım (diğer sitesinde); Eset nasıl olsa başka siteden veritabanları güncelleniyor. Acaba Eset'in kendi sitesiyle irtibatı kesilebilir mi; modüllerini güncelleyip, mesajı vermemesi açısından?

Ya da Eset'e alternatif, kur ve unut tarzı bir antivirüs bulabilir miyiz?

Bugüne kadar bende nod32 Antivirüs kullanıyordum. Eskiden Antivirüs ve İnternet security farklı şeylerdi. Son 15-20 gündür saçma bir şekilde İnternet Security'e döndü. Avast bana göre tam bir baş belası, çoğu zaman sisteme zarar veriyor. Saçma sapan şeylerden tetikleniyor. Karpersky, hep sistemi aşırı yormasıyla biliniyordu.  Cracklenmiş bir antivirüs kesinlikle kullanmam. 2-3 aydır Avira' nın ücretsiz antivirüs' ünü kullanmayı planlıyordum. Temiz bir format atıp Avira' ya geçme zamanı geldi. Yeğenimin pc' sine yüklemiştik, sorun olmadığını söylüyor. Nod32' nin de hakkını vermem lazım. 2007' den bu yana kullanmıştım. Ne fidye virüsü yedim ne de virüs kaynaklı donanımsal sorunlar yaşadım. Forumda bir arkadaş çok övülüyor diye bir ücretsiz antivirüs yazmıştı. Eski HDD' im de onu da denedim. Bana işe yarar bir antivirüs gibi gelmedi. Youtube ve açılan konulara baktım, bu tip yazılımlar da deneyimli olduğunu yazan kişiler de aynı şeyleri yazmışlar. Galiba ben Avira Free yada Panda' nın free' sinden birisini seçip kullanacağım. Nod32' yi crackledikten ve sitesiyle ilişiğini kestikten sonra bir anlamı kalmıyor. Sonuç olarak güncellemelerini oradan alıyor. Bir gün bile güncellenmemiş bir antivirüs benim için işe yaramaz. Bir gün güncellenmemiş av, o gün tespit edilmiş bir virüsü tespit edemiyor demek...

• Like 2

deli_petro06, 2 saat önce yazdı:

Bugüne kadar bende nod32 Antivirüs kullanıyordum. Eskiden Antivirüs ve İnternet security farklı şeylerdi. Son 15-20 gündür saçma bir şekilde İnternet Security'e döndü. Avast bana göre tam bir baş belası, çoğu zaman sisteme zarar veriyor. Saçma sapan şeylerden tetikleniyor. Karpersky, hep sistemi aşırı yormasıyla biliniyordu.  Cracklenmiş bir antivirüs kesinlikle kullanmam. 2-3 aydır Avira' nın ücretsiz antivirüs' ünü kullanmayı planlıyordum. Temiz bir format atıp Avira' ya geçme zamanı geldi. Yeğenimin pc' sine yüklemiştik, sorun olmadığını söylüyor. Nod32' nin de hakkını vermem lazım. 2007' den bu yana kullanmıştım. Ne fidye virüsü yedim ne de virüs kaynaklı donanımsal sorunlar yaşadım. Forumda bir arkadaş çok övülüyor diye bir ücretsiz antivirüs yazmıştı. Eski HDD' im de onu da denedim. Bana işe yarar bir antivirüs gibi gelmedi. Youtube ve açılan konulara baktım, bu tip yazılımlar da deneyimli olduğunu yazan kişiler de aynı şeyleri yazmışlar. Galiba ben Avira Free yada Panda' nın free' sinden birisini seçip kullanacağım. Nod32' yi crackledikten ve sitesiyle ilişiğini kestikten sonra bir anlamı kalmıyor. Sonuç olarak güncellemelerini oradan alıyor. Bir gün bile güncellenmemiş bir antivirüs benim için işe yaramaz. Bir gün güncellenmemiş av, o gün tespit edilmiş bir virüsü tespit edemiyor demek...

Free olanları yükleyince durmadan satın alman için öneriler getirip duruyorlar. Ben Eset'in kur ve unut olayını seviyorum. Yıllarca crackli Eset kullandım, bir olumsuzluğunu görmedim. Hatta bir müşterim Eset'i beğendiği için mobil olanını satın alıp, kurmuş. Ayrıca crackli de olsa gün içerisinde bir çok kez güncelleme alıyor.

Comodo antivirüs programları hiçte fena değil.

Free olarak panda dome free, comodo antivirüs free programlarini istenildiğinde kurarım hep sorun görmedim hiç.

Eset serisinde lisanslar ant. int. ve smart security paketlerinde uzun vadeli olmuyor tnod kullanarak lisans eklenebilir uzun vadeli olmasa da iş görür.

Eset endpoint şu anda daha mantıklı gibi eset kullanilacaksa eğer.

Hiçbiri olmasa bile Windows defender aktif edilerekte koruma sağlanabilir son ihtimal.Her ne kadar sevilmesede bu uygulama.🙂

• Like 2

forjest, 10 saat önce yazdı:

Comodo antivirüs programları hiçte fena değil.

Free olarak panda dome free, comodo antivirüs free programlarini istenildiğinde kurarım hep sorun görmedim hiç.

Eset serisinde lisanslar ant. int. ve smart security paketlerinde uzun vadeli olmuyor tnod kullanarak lisans eklenebilir uzun vadeli olmasa da iş görür.

Eset endpoint şu anda daha mantıklı gibi eset kullanilacaksa eğer.

Hiçbiri olmasa bile Windows defender aktif edilerekte koruma sağlanabilir son ihtimal.Her ne kadar sevilmesede bu uygulama.🙂

En son ihtimal Defender artık :) Bakalım key bulmazsam seçeneklerden birini deneyecem yorum yazan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

ByChilavert, Bir saat önce yazdı:

En son ihtimal Defender artık :) Bakalım key bulmazsam seçeneklerden birini deneyecem yorum yazan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

murat abi 

linkinden 30 günlük deneme keyi alabiliyorsun

• Thanks 1

• 2 hafta sonra ...
otuken, 09.03.2021 - 18:29 yazdı:

Yıllardır Eset'i sorunsuzca kullandık. En son Eset Endpoint 5.xx kuruyordum o da "Bu sürümün desteği sona erecek" gibilerinden bir mesaj vermeye başladı. "Şimdi değil" diyerek geçiyoruz şimdilik. @ronaldinho424 üstada mesajla sordum ama herhangi bir cevap alamadım (diğer sitesinde); Eset nasıl olsa başka siteden veritabanları güncelleniyor. Acaba Eset'in kendi sitesiyle irtibatı kesilebilir mi; modüllerini güncelleyip, mesajı vermemesi açısından?

Ya da Eset'e alternatif, kur ve unut tarzı bir antivirüs bulabilir miyiz?

Bende sizle aynı durumdaydım, endpoint 8 sürümü kırılmış. 5 gibi sorunsuz oda. 1-2 aydır kullanıyorum sorun yok. Tavsiye ederim.  

• Thanks 1

Uzun zamandır Eset dışında bir antivirüs arıyordum. Geçen günlerde tesadüfi çalışan bir key buldum. Sanrım 1 ay kadar idare eder. Ancak denediğim antivirüsleri görünce nod32' de kalmaya karar verdim. Avira free ve Panda free' nin şifre virüslerine karşı engeli yokmuş. Çok kapsamlı korumasalar bile Eset kadar yer kaplayıp, en az eset kadar sistemi zorluyor. Ücretsiz olanlardan pek birşey çıkmayacak gibi duruyor. Google' den key ararken de son 1-2 saatte paylaşılmışlardan sağlamları çıkıyor. Filtreleyip son 1-2 saatte paylaşılanlara bakın...

senivebeni, 10 saat önce yazdı:

Bende sizle aynı durumdaydım, endpoint 8 sürümü kırılmış. 5 gibi sorunsuz oda. 1-2 aydır kullanıyorum sorun yok. Tavsiye ederim.  

İlginize teşekkür ederim ama normal kurulum dosyası var. "Son sürümdür. Serial ya da crack içermez. 32 ve 64 bit sürümler için ayrı ayrı olmak üzere iki farklı Orijinal Kurulum ( Setup) dosyası içerir."  Kurdum ama lisans istiyor.

• 2 hafta sonra ...

Kaspersky Internet Security 2020 - 2021  30 gün resetleme metodu ile kullanabilirsiniz.

Kendini korumayı kapatıp uygulamadan çıktıktan sonra linkteki uygulama ile 30 günü resetleyebilirsiniz.

Not deneme süresi bitmeden günü resetleyin aksi takdirde güvenli modda başlatarak resetle işlemini yapmanız gerekir.

Kaspersky dosyaya virüs dediği için şifrelenmiştir. Şifre:ÇILGIN

En temizi ayda 1 taratmak sürekli kullanım geri dönülmez sistem hatalraına sebebiyet vermekle beraber pcnize herşeyinize erişebilen yasal keylogger / malware programı kurmuş oluyorsunuz bütün verilerinizi sürekli olarak çalmakla beraber ekstradanda sisteme hantallık yapıp sisteminizin yavaşlamasına sebep oluyor.Bu sebepten ötürü sürekli yüklü bir koruma kullanmamanızı öneririm.

Kapsamlı tarama için Emsisoft Emergny Kit (

Bulut tabanlı hızlı tarama için Zemana  ()

Adware / Malware taraması için

Adwcleaner (

Ultra Adware Killer (

Kullanabilirsiniz.

Not: Linkler mümkün olduğunca orjinal sitelerinden ve güvenilir kaynaklardan verilmiştir.Güvenle indirebilirsiniz.

Çok Önemli NOT ///
Çok fazla crack / patch işiyle uğraşıyorsanız her ne kadar önermesemde aktif bir koruma edinmeniz şart.Benim önerim antivirüs yerine antimalware yazılımı olacaktır.

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...