Jump to content

Windows 10 Tnctr Premium Edition X64

MrRush
 Share

Recommended Posts

@besiktasjk87 ben de indirdim ve sorunsuz çıkardım. Çıkarırken Winrar 6.01 kullandım. Şifrenin tamamını tnctr olarak küçük harflerle yazdım. Senin sorunun şu olabilir : İndirirken sorun yaşamış olabilirsin, büyük harfler açık kalmış olabilir. Başka aklıma gelmiyor. Dilersen önce capslook açık mı onu kontrol ederek tekrar gir şifreyi, sorun o değilse yeniden indir. 

• Like 1

İlk kurulum hızlı geçti. Çok az şey sordu. Kurulumdan sonra Bluetooht ve Wifi sürücüleri yüklü olmadığı için telefonla USB Tethering olarak çözüm buldum. Bilgisayarımın driverlarını online yükleyicne sorun düzeldi. Emeğinize sağlık.

SON_VATAN, Bir saat önce yazdı:

Kapatılan windows defenderi bir türlü aktif edemedim hizmetlerden aç dediğimde hata veriyor..

Bileşenleri silindiği için çalışmıyordur konudaki win 10 sürümünde defender sistem dosyalarına tam yerleşmediği için tamamen kaldırılabiliyor :)

• Like 1

besiktasjk87, 9 saat önce yazdı:

rar dan çıkarırken hata veriyor , acaba şifre de mi sıkıntı var ? Şifreyi elle yazmama rağmen açmıyor ve arşiv hatası veriyor

7zip ile dene.

SON_VATAN, 2 saat önce yazdı:

Kapatılan windows defenderi bir türlü aktif edemedim hizmetlerden aç dediğimde hata veriyor..

Kapatılan veya silinen bileşenler hakkında destek verilmeyecek. 

MrRush Hocam ellerinize sağlık. Uzun süre bize hediye ettiğiniz w10 FlatLite sürümlerini kullandım. Hala da kullanıyorum. Boşta ram kullanımı ve hız açısından değerlendirirsek sunduğunuz bu premium edition ile flatlite sürümleri arasında bir tercihte bulunmak istersek hangi sürümü tavsiye edersiniz ?

hakarakurt, 26 dakika önce yazdı:

Windows 10 21H1 19043.+++ sürümlerini orjinal windows isosu olarak nasıl indirebilirim.  

Ya da Windows 10 son sürüm Orjinal ISO sunu nasıl indirebilirim

21h1 halen beta aşamasında final sürüme geçmediği için uuplardan çekebilirsiniz :) media create toolda 20h2 indirecektir.

• Like 1

salman66, 1 saat önce yazdı:

MrRush Hocam ellerinize sağlık. Uzun süre bize hediye ettiğiniz w10 FlatLite sürümlerini kullandım. Hala da kullanıyorum. Boşta ram kullanımı ve hız açısından değerlendirirsek sunduğunuz bu premium edition ile flatlite sürümleri arasında bir tercihte bulunmak istersek hangi sürümü tavsiye edersiniz ?

Performans olarak bu çalışmayı tavsiye ederim. Bir tık daha önde.

• Like 1