Jump to content

Windows 10 Enterprise 2016 Ltsb | Vip | Microsoft Store | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

Usta çalışman çok başarılı olmuş.

Sorunsuz indirdim, Sorunsuz kurdum. KMS_Suite_v8.9_TR ile sorunsuz aktive ettim.

(Aktive için dosyayı root'a veya masaüstüne atın. Seçim ekranında 2 ve enter  sonra yeni açılacak pencerede yine 2 ve enter yapın.)

Sistemde 24 saattir sorun yaşamadım.

Hızlı, stabil.

Bence herkesin arşivinde olması gerekir.

Şimdi 2019 LTSC + Mağaza çalışmanı indirip deneyeceğim.

Evet TNCTR paylaşımın, eğitimin vazgeçilmez adresi.  Bağış yapalım, yaşatalım.

Ellerine sağlık. İyi ki varsın Usta.

• Like 1
  • Thanks 2

AdemYakups, 17 dakika önce yazdı:

bende winrar eklentileri açılmadı sağ tıkta görünmüyor nedense

Kurulum yapan olursa deneyimlenecektir. Mümkünatı olmayan şeyler duyuyoruz bazen :) 

• Haha 1

Sistemi yükledim ve ortalama 12 saatten fazladır kullanıyorum. Amd ekran kartı sorunu yaşadığım için mecbur başka sistemleri kurmaya devam edeceğim ama sistemin hızlı açılı kapandığını söyleyebilirim. 

Elinize emeğinize sağlık :)

• Like 1

Reos, 16 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

nokta virgül özel simgeleri kaldırarak hepsi değilsede bir kısmı düzeliyor lakin orta boyutlu simgede bu hata var örneğin "r" fazla ise boşluk varsa & veya iki kelimeye ayırmak ekleme çıkarmaklada kısmen düzeltmek mümkün hiç dikkatimi çekmemişti lakin hep ayrıntılar şeklinde kullanırım hakimiyeti kolay oluyor peki siz yeni icon paketi kurdunuzda ondan sonramı oldu yoksa hiç ellemediniz mi ?

Reos, 21 dakika önce yazdı:

icon paketi felan kurmadım, ayrıca kursanızda değişen bişey yok, LTSB haricindeki sürümlerde ortalıyor, bunda isimleri ortalamıyor.

yabancı makalede çözümünü açıklamışlar regedit dosyasını çalıştırdım düzeldi galiba yeniden başlatınca denemekte fayda var adres bu  direk indirme link bu 

Please register to see this content.

• Like 1

Reos, 15 saat önce yazdı:

icon paketi felan kurmadım, ayrıca kursanızda değişen bişey yok, LTSB haricindeki sürümlerde ortalıyor, bunda isimleri ortalamıyor.

Resmi LTSB sürümüde aynı.

Görünümü orta boyutluü simgeler yapınca bu şekil oluyor diğerleri normal.

Emre028, 20.04.2021 - 22:06 yazdı:

@Alphonso_Elric Alternatif için teşekkürler, işin mutfağından gelince böyle oluyor sanırım kendimi övmeyi pek sevmem ancak bu sistem Türk forum tarihinde ilk daha önce görmedim duymadım varsa düzeltin beni, açılış kapanış ve tepkime hızı oldukça iyi HDD/SSD farketmeksizin muazzam çalışıyor. Herkesin elinin altında olması gereken bir sistem olduğunu düşünüyorum. Windows 10 kısımına sabitlenebilir.

Emre hocam LTSC-LSTB arşivimde birkaç çalışman vardı bir tanesi hariç kalanları sildim o da 1809(17763.1637)-2019 LTSC-1gbram tüketimi şeklinde not düşmüşüm.
Bu son kalan sistemi de yine silmeyi düşünüyorum ram tüketimi fazla. Fakat bu konuyu görünce eski sistemlere kurulabileceğine kanaat getirdim. Bu sürüm kendini belli ediyor tüm yorumlara baktım mouse imleci takılması dışında kafama takılan bir nokta yok. 
Ellerine sağlık arşivde LTSB tarafında bir numara olmaya aday görünüyor.

• Like 1
  • Thanks 1

SON_VATAN, 34 dakika önce yazdı:

keşke defender tamamen silinseydi zira kalıntıları denetim masası vs.de kalmış..

Yer kaplayan MB boyutunda bir dosyası yok. sistem çok akıcı ve atak çalışmaktadır.

okkes27, 29 dakika önce yazdı:

Kardeşim bu sistemi HP İ5 notebook da denedim. Performans olarak sınıfta kaldı. Ram kullanımı neredeyse % 100 e yakındı. Açıkcası performans olarak vasat bir sistemmiş.

yanlış anlamayın da kurmayı bilmiyorsunuz gelip sisteme laf ediyorsunuz. benim PC 2007 den kalma 3 GB DD2 RAM var " i " serisi bile değil. sistem uçuyor.  Sizinki i5 performans nasıl  sıfır oluyor ? Özellikle Ekran kartı Driveri başta olmak üzere doğru driver kurulumu yapin. Gerisini sistem halleder... 

• Like 1
  • Haha 1