Jump to content

Windows 10 Enterprise 2015 Ltsb | Mayıs 2021 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

ozanbey86, 6 saat önce yazdı:

hocam windows store ve xbox game modüllerini deneyecektin olmadı mı ? eğer öyleyse bu sistemin üzerine oyunları vs yükleyeceğim 

Bu sürüme maalesef yüklenmiyor.

• Sad 1

Ellerine sağlık Emre kardeşim güzel düşünüşmüş güncel ve işlevsel bir paylaşım olmuş. 

Şu ara yeni çıkan w10 simgeleri hoşuma gitti. Çalışma yaparsam eğer bu simgeleri ekleyerek bir derleme yapacağım kısmetse. Gerçi ne kadar sağlıklı olur fikrimde yok.

Bu sistem oldukça stabil ve akıcı bir deneyim sunmakta. Bana göre w7 ve 8.1 ana çalışma prensiplerini taşımakta.Son sürümlere on çeker hız olarak isabetli bir seçim.

Saygılarımla. :) 

• Like 2
  • Thanks 1

Emre028, 5 saat önce yazdı:

Bu sürüme maalesef yüklenmiyor.

Hocam masaüstü bilgisayarda kurdum çok hızlı ve akıcı çalışıyor sistem. Ancak GT 1030 ekran kartı driverını bir türlü yükleyemedim. Bir öneriniz var mı ?

kerem2018, 6 dakika önce yazdı:

Hocam masaüstü bilgisayarda kurdum çok hızlı ve akıcı çalışıyor sistem. Ancak GT 1030 ekran kartı driverını bir türlü yükleyemedim. Bir öneriniz var mı ?

Build 10240 (1507) ekran kartını desteklemezdir. 1607 ve üzeri sürümleri deneyin :) 

• Like 1

Şahsi Görüşüm Eski Donanıma Sahip Makineniz Var İse (Kendim mesela) 8.1 Yerine Bu sistemi Şiddetle Tavsiye Ediyorum MSDN olarak Kullanıyordum Bugün İndirip Kurma Şansım Oldu Tertemiz Sistem Ellerine Sağlık Dostum Eyvallah 

• Thanks 2

üstadım kısa zamanda rahat duramadım ve senin 1507 x64 ltsb sürümlerini denedim. hangisinin daha hızlı olduğunu açıklıyorum :) şubat 2021 ltsb 1507 hepsinden hızlı çalışıyor bu sürümde diğerlerinden farklı olarak startisback var acaba bu performansa katkı mı sağlıyor ? yada farklı bir ayar mı mevcut aydınlatırsan sevinirim bu sürüm bence demirbaş'tır. :) 

diğer sürümler mayıs 2020 ve mayıs 2021 'dir.

Edited by ozanbey86

ozanbey86, 30 dakika önce yazdı:

üstadım kısa zamanda rahat duramadım ve senin 1507 x64 ltsb sürümlerini denedim. hangisinin daha hızlı olduğunu açıklıyorum :) şubat 2021 ltsb 1507 hepsinden hızlı çalışıyor bu sürümde diğerlerinden farklı olarak startisback var acaba bu performansa katkı mı sağlıyor ? yada farklı bir ayar mı mevcut aydınlatırsan sevinirim bu sürüm bence demirbaş'tır. :) 

diğer sürümler mayıs 2020 ve mayıs 2021 'dir.

Ekstra bi ayarda yok. Cihazına en uyumlusu LTSB 2015 olmuş :)