Jump to content

Acronis True Image 2020 Build 25700

nous
 Share

Recommended Posts

muratcım emeklerine sağlık çok teşekkürler.

S.Aleyküm murat diğerini indirdimde bunu Acronis True Image 2015 18.0.6525(275 mb) olanı indirirken 4'dür turbobit yarıda kesiyor internetimde problem yok böyle mail-ru gibi bir sitelere koyabilirmisin eğerki mümkünse sana zahmet bize rahmet şimdiden çok teşekkürler emeklerine sağlık.

• Like 1

• 5 hafta sonra ...

yani benim alacağım yedek senede 3 5 defa olur heralde zaten boot cd si ile imaj alınıp geri yüklenebiliyorsa sisteme endexlememin bi mantığı yok sanırım doğrumu düşünüyorum sizce

sadece imaj alıp daha sonra geri yüklemek için kullanacaksan iso dosyası yeterlidir. Sürekli yedekleme yapmak isteyenler sisteme kurmayı tercih edebilirler.

• 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar acronis true imagedeki Universal Restore ne işe yaramaktadır. Bir türlü anlayamdım. Bi zahmet açıklayabilirmisiniz.

Acronis True Image 2015 18 Build 5539

AcronisTrueImage2015.18.0.0.5539 + Media addon (winpe createtör) + Universal Restora createtör

iINjd3t.gif

http://turbobit.net/67lpgtn9cqgf.html

köylü hocam linkteki versiyonu indirdim. 2 ayrı işletim sisteminde denedim 2 sinde de başarısız oldu. Birincisinde error code 2052 ve 2053 diyor. ok diyorum en sonunda sağda altta saatin yanında kurulum tamamlandı diyor ama hiç birşey kurmuyor. İkinci işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde kuruyor hata falan vermiyor ama hiç birşey kurulmuyor nedenin anlayamadım. Denediğim 2 işletim sistemide windows 8.1 64 bit. Şuanda bende Acronis True Image 2015 18 Build 5539 kurulu bunun yanına Sadece universal restoreyi kurma imkanım yok.

Edited by nmm1716

Arkadaşlar acronis true imagedeki Universal Restore ne işe yaramaktadır. Bir türlü anlayamdım. Bi zahmet açıklayabilirmisiniz.

köylü hocam linkteki versiyonu indirdim. 2 ayrı işletim sisteminde denedim 2 sinde de başarısız oldu. Birincisinde error code 2052 ve 2053 diyor. ok diyorum en sonunda sağda altta saatin yanında kurulum tamamlandı diyor ama hiç birşey kurmuyor. İkinci işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde kuruyor hata falan vermiyor ama hiç birşey kurulmuyor nedenin anlayamadım. Denediğim 2 işletim sistemide windows 8.1 64 bit. Şuanda bende Acronis True Image 2015 18 Build 5539 kurulu bunun yanına Sadece universal restoreyi kurma imkanım yok.

Arkadaşım Aldığın İmajı İstediğin Bilgisayara Yükleyebilirsin Yüklerken Driver Sorunu Oluşmaz

Arkadaşım Aldığın İmajı İstediğin Bilgisayara Yükleyebilirsin Yüklerken Driver Sorunu Oluşmaz

Universal Restore kurulumunu beceremedim. köylünün paylaştıgını windows 10 a kurdum. Acranis true imagey başlatıyorum Universal Restore tıklıyorum karşıma gelen ekranda download yazıyor. Bastıgımda acronisin sitesine gidiyor. Universal Restore yi cd den falan mı yapacam bu nasıl olacak anlamadım. Yapmam gereken önce full backup alıp boot cd oluşturup pc yi cd den başlatıp Universal Restore mi demem lazım. Yardımcı olabilirmisiniz.

EDİT: acronis ile boot usb oluşturdum. Pc yi usb ile başlattım. Recovery yönergeleri izledim ama Universal Restore seçeneği gelmedi. Arkadaşlar nerede yanlış yapıyorum.

Edited by nmm1716

köylünün paylaşımı indirdim. kendisine teşekkür ediyorum süper çalışıyor

Ben bu universal restore işini anlayamadım. Bir çözebilsem süper olacak, acaba acronis 2015 ile universal restore nasıl yapılıyor?

imaj aldıktan sonra geri yükleme yaparken univ.restore kutucuğunu işaretliyorsunuz o kadar

peki bunun için bootable cd ye ihtiyaç var mı yoksa acronisin klasik recovery ye tıklarsak universal seçeneği geliyor mu?

şu an acronis kullanmıyorum  kullandığım zamanlardan hatırladığım kadarıyla geliyor

Edited by efes34

ben denedim program açıkken yapılan recovery işleminde universal restore seçeneği gelmiyor, universal restore yapabilmek için universal restore içeren boot cd oluşturmak gerekiyor bu işlem de online oluyor acronisin sitesinde giriş yapmadan buna izin vermiyor

kısaca sağlam bir universal restore içeren cd lazım

• 4 ay sonra...

Acronis True Image 2015 18.0.6525

Aktivasyon için videoyu izleyin

[media]http://www.youtube.com/watch?v=vfVo4lGb07M&feature=youtu.be[/media]

Link:218.mb

http://turbobit.net/aj2jqe1wwbqa.html

key nerde hocam bulamadım

köylünün paylaşımı indirdim. kendisine teşekkür ediyorum süper çalışıyor

Ben bu universal restore işini anlayamadım. Bir çözebilsem süper olacak, acaba acronis 2015 ile universal restore nasıl yapılıyor?

Acronis sitesine yönlendirdiğinde ilgili programları downkoad etmen gerekir. İçerisinde ilgili program olmadığı için siteye yönlendirir.

• 1 ay sonra...
  • Editor

Acronis True Image 2016 19.0.5518

Aktivasyon için videoyu izleyin

[media]http://www.youtube.com/watch?v=vfVo4lGb07M&feature=youtu.be[/media]

Link:314.mb

http://turbobit.net/a8v9nnahkacl.html
Edited by köylü
  • Like 2

• 2 hafta sonra ...

Acronis True Image 2016 19.0 Build 5586 | Katılımsız

# Çift Tıklayıp Kurulumu Yapın Lisanslı Bir Şekilde Açılır.

# Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.

# Otomatik Güncellemeler Kapatılmıştır.
# Hosts Dosyasına Lisans Kapatmasına Karşı Veri Yazılır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

indir.gif

Edited by Extended
  • Like 3

• 2 hafta sonra ...
  • TornadoEffect changed the title to Acronis True Image 2020 Build 25700