Jump to content

Tnctr Hangi Browseri Kullanıyor?

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

O %20,46 firefox visitin %20si bana ait geri kalan %0,46 kim merak ettim şimdi :D Alışkanlıklardan kolay vazgeçilmiyor firefox ve eklentilerim olmazsa internetten zevk alamıyorum o derece vahim durumum :D ama bazen sitelere girerken çıldırtıyo özellikle facebooka girerken chrome kullanıyorum.

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Moderator
idm'de aldığın hatanın nedeni idm'yi katılımsız olarak kurman olabilir. Bunu aşmak için manuel kurulum ve crack yapman gerekir.

Konuyla ilgili; 16 senedir ie kullanıyordum. Sonra firefox ile tanıştım. Herşey firefox'la daha da güzel..

Arkadaşlar şu zihniyeti değişin katılımsıza sorunlu gözle bakıp genellemeyin.Örneğin kendi idm katılımsızım orijinal setup üzerinden kurduruyorum elle nasıl kurarsan öyle kurulur.Yalnız piyasa katılımsızcı dolmuş neyi nasıl yaptıkları belli değil bazıları snap tarzı sistem görüntüsünü aynen pcne aktarıyor bu da doğal olarak fixlerde regeditte sorun çıkartıyor ondan sonra katılımsızda sorun var.İşinin ehli olan birçok insanı yaptıklarını karalıyorsunuz.Ama kusur sizde değil neyi nasıl yaptığını bilmeden bu piyasada baş gösterenlerde ve onlara prim verenlerde.

Benim kullandığım idm lerdeki katılımsız yöntemi de aynen seninki gibi zaten. Nasıl kurulurken next next diyoruz aynı bu şekilde kuruluyor ben next demeden.. O yöntemlilerdeki katılımsızlar da kurulmuyor. Ama bu bu forumda paylaşılan katılımsızları denemedim birşey diyemiyeceğim.. :)

Edited by sere

PC de chrome bazende frefox.

Android cepte Opera 

İnternet exploreri bir kele bile kullanmıyorum :D Formattan sonra hemen arşivden chrome veya firefox bulup kuruyorum :D

Arkadaşlar İnternet Explorer 9 olsun 10 olsun reklamlardan kurtulmak için şu yöntemi deneyin.Google a fanboy.co.nz yazın ve enterleyin.İlk sıradaki Fanboy Adblock Homepage e tıklayın.Yukarıdaki listeden İnternet Explorer a basın.Solda Fanboy Adblock List for İnternet Explorer 9 ın altında yeralan Add TPL ye basın.Tamam tamam deyin ve çıkın.Tarayıcınızı yeniden başlatın.İnternet Explorer 10 için bile yine bu İnternet Explorer 9 u kullanın farketmiyor.Artık reklamlardan kurtuldunuz.Ayrjca diğer Adblock larda olduğu gibi kasma falan olmaz.İyi günlerde kullanın.

Arkadaşlar İnternet Explorer 9 olsun 10 olsun reklamlardan kurtulmak için şu yöntemi deneyin.Google a fanboy.co.nz yazın ve enterleyin.İlk sıradaki Fanboy Adblock Homepage e tıklayın.Yukarıdaki listeden İnternet Explorer a basın.Solda Fanboy Adblock List for İnternet Explorer 9 ın altında yeralan Add TPL ye basın.Tamam tamam deyin ve çıkın.Tarayıcınızı yeniden başlatın.İnternet Explorer 10 için bile yine bu İnternet Explorer 9 u kullanın farketmiyor.Artık reklamlardan kurtuldunuz.Ayrjca diğer Adblock larda olduğu gibi kasma falan olmaz.İyi günlerde kullanın.

• 7 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Firefox alışkanlığından bir türlü vazgeçemedim.Ama sürekli güncellenip yeni bir sürüm çıkarttığı için iyice canımı sıkmaya başladı.Halbuki bir sürümde karar kılsa eminim daha çok kullanıcısı olur.

Firefox kullanıcısını peşinden koşturuyor :thumbsdown:  chrome yeni sürüm 1 buçuk ay bekliyoz  :icecream:

Buda internete girerken kullanılan tarayıcılar

Chrome kullanıcıları kötü haber adamlar ie ye alışmış anlaşılan

En_ok_Hangi_Tarayc_Kullanlyor.jpg

Son durum kapış kapışa

Screen-shot-2013-11-08-at-12.18.15-AM.pn

Edited by canavar123

Bende burada bir düzeltme yapmak istiyorum. Windows sistemler üzerinde Kurulu olarak Internet Explorer geldiği için, Internet Explorer'in pastadaki payı bu kadar büyüktür. Eğer bir Windows, Web Tarayıcı olmadan gelseydi durum çok farklı olurdu.